Şimdi Ara

Bilgisayar alacagım Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1700 TL m var notebook alacagım. Oyun oynamak ıcın alacagım bu yuzden ekran kartı ıyı ve Max.FPS verebilcek bilgisayar öneriniz var mı? Oyunları kasmadan oynatabılmelii..

• Benim bütçemde okadar ve en iyi tercih bence bu gibi.

http://www.pcdepo.com/asus-k56cb-xx274d-notebook-urun9914.html
  • Kredi kartı degil de bi mağazadan alabilecegim bir bilgisayar var mı ? Vatan Computer gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barandonanimhaber

Kredi kartı degil de bi mağazadan alabilecegim bir bilgisayar var mı ? Vatan Computer gibi

K56cb modeli vatanda satiliyor
    Haftasonu indirim de oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1900 den 1700 e duserse onu alcam gercekten de ekran kartı 4 gb dımı ? gozlerıme ınanamıyorum
  • quote:

1700 TL m var notebook alacagım. Oyun oynamak ıcın alacagım bu yuzden ekran kartı ıyı ve Max.FPS verebilcek bilgisayar öneriniz var mı? Oyunları kasmadan oynatabılmelii..

ben senin yerinde olsam 1700 lirama kıymazdım. Bir kaç ay daha dayanır biraz daha para yapar MSI GE70 alırdım .. 1700 lirayı veren adam 2300 lirayıda verir .... Çift fanına Gurban olduğum GE70
  • Ne yazıkkı 2300 lira cıkmıyo 2200 lıra cıksaydı GE60 ALCAKTIM canta da veriyo o bilgisayar acayip bisey performansı kalitesi ama :S indirime girerse eger 1800 civarlarına inerse alabilirim :S
  • quote:

Ne yazıkkı 2300 lira cıkmıyo 2200 lıra cıksaydı GE60 ALCAKTIM canta da veriyo o bilgisayar acayip bisey performansı kalitesi ama :S indirime girerse eger 1800 civarlarına inerse alabilirim :S

bekle biraz haziran ortalarında
    dolar düşebilir.
  • Tamam da dusmesse ne alabılırım bıldıgın varmı oyun oynatabılen guzel bı pc O arkadasın verdıgı pc de 4 gb ekran kartı var ama ben anlamadım nasıl oldugunu acıklayabılen varsa solesın :D ozellıklerını bana anlatır mısınız asus olanın
  • asus gayet iyi bir makina şuanda donanım ve kasa olarak

https://www.notebookadresi.com/asus_k56cb-xx274d_notebook
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.