Şimdi Ara

Bilgisayar Açılmıyor (Sanırım HDD ile ilgili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayar Açılmıyor (Sanırım HDD ile ilgili)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    467 Mesaj
    Arkadaşlar bilgisayarı açınca şöyle bir ekran geliyor açılmıyor windows sizce sebebi nedir ?

|
    |
    |
    |
    Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Farklı bir bilgisayarda hddyi hdtune programıyla test edin programın error scan bölümünden bedsektör taraması yapın ayrıca healt sekmesinde hata var mı bakın hddnin içine ulaşabilirseniz ki bu bazen olmuyoreğer çok sorun varsa bilgileri kurtarın hdd ciddi sorun varsa güle güle deyin test ettikten sonra ne yapacağınızı söylerim.
    |
    |
    ImSkrillex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Hocam kurulum cd başla sürekli f8 bas logolu güvenli başlat harddikin çökmüş son zmanalarda sistem dosyalrıyla oynadın mı? yada hocam hardisk kalblolarını bi elle yerineden çıkan falan var mı bi bak onlara ondan da olabilir

hocam notebook , teyzemin bilgisayar
    |
    |
    isim bulamadım paradoksu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir tane 2.5'' diskler için harici hdd kutusu alıp yukarıda söylediklerimi yapın.Tekno marketlerde satılıyor ortalama 20-25tl bir fiyatı var http://www.hizlial.com/logilink-ua0041b-usb20-aluminyum-25-sata-hdd-kutusu-siyah/10581064?OM.zn=ProductView_ZoneNew&OM.zpc=10604059 kapağını açıp hddyi içine yerleştiriyorsun.

sağolun hocam
    |
    |
    Cengaver53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.