Şimdi Ara

Bilgisayar açılmadan kapanıp bida açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarı açmaya basıyorum açılıyor bir ekran geliyor onarma başlat(önerilen) windows normal başlat diye 2 sinide yaptım genede başa sarıyor gene aynı şekil kendini tekrarlıyor neden kaynaklıdır

• Format dvd niz varsa bilgisayarı onar yapın. Birisi bilgisayar çalışırken fişi çekmiş açılış dosyaları zarar görmüş olabilir.
  • yazılım kaynaklı olabileceği kadar donanınsal kaynaklı da olabilir yani mesela işlemci çok fazla ısınır bir anda güç kaynagında problem olabilir bir ihtimal bios tan olabilir sen format at veya onar pc yi nasıl kullandıgini bilmedigim icin kesin bisey soyleyemiyorum mesela yeni toplamis olabilirsin biosu kurcalamissindir sökup takmissindir veya durup dururken olmustur daha onceden sorunsuz calisiyormuydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evin hatta mahallenin elektrik tesisatından olabilir. düşünülebilir.

• Overclock vs bios ayarlariyla oynadiniz mi? Calisamayacak islemci ya da ram ayari yaptiginizda bu problem cok sik goruluyor.

• Büyük ihtimal bilgisayar çöktü. 2 çözüm yolu var

1) Sistem Geri Yükleme yapıp 7-15 gün geriye atarsan düzelir ve dosyalarda sağlam biçimde kalır

2) Format atarsın ve bütün dosyalar gider

• Yorumlariniz icin tesekkurler videolardan bakarak bios ayarlarlarindan duzelttim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.