Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bilgisayar Açılırken

12
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayar Açılırken
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    757 Mesaj
    Bilgisayar açılırken her defasında d sürücüsündeki dosya sistemeleri denetleniyor.Bu sorunu nasıl halledebilirim.

|
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj
    dostum sistemle alakalı olabilir eğer her defasında denetliyosa sen denetlemeyi bitirene kadar bekliyormusun umarım bekliyorsundur bi de bitirene kadar bekle belki bi daha yapmaz:)
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    249 Mesaj
    sistemdeki dosyalardan biri veya birkaçı silinmiş olabilir çözüm olarak ise işletim sistemini yeniden kurmanı öneririm.
    |
    |
    aslında sistemi xp cd'siyle başlatarak tamir etmeyi deneyebilirsin
    |
    |

• Yarbay
    2116 Mesaj
    makinenizde hangi işletim sistemi kurulu d ve c'nin dosya sistemi farklı mı biri ntfs biri fat32 mi...yada d üzerinde başka bir işletim sistemi yüklü mü?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj
    makinamda arkadaşlar xp pro yüklü c ve d bölümleri var arkadaşlar c de malüm windows yüklü d sürücüsünde is sadece mp3 ler var arkadaşlar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj
    yukardaki sorunun cevabını bilmiyormusun?kontrol etmeyi dene..büyük ihtimalle arkadaşın dediği dibi bir problem var..birde hatırlayamıyorum ismini xp kullanmayalı epey oldu..otomatik uygulamaların olduğu bir bölüm vardı orayı denetle..günlük olarak görev vermiş olabilirsin pc ye..
    |
    |
    yeniden kurmanı öneririm ama sistem denetlemesini de kaldırabilirsin.
    |
    |
    |
    |
    arkadaşlar windows xp açıkken diskbirkleştiriciyi çalıştırıyorum c sürücüsünü birleştiriyor fakat d: sürücüsünde uyarı veriyor şu şekilde Disk Birleştirici,chkdsk'in bu diskte çalıştırılmaya zamanlandığını algıladı.Bu olayi nasıl çözebilirim yardımlarinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyta -- 24 Eylül 2005, 15:06:17 >
    |
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    boşver
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Paykasa
üniversite
haberler
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,223
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.