Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.123.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görsel temsili diyelim. Takıla takıla onamı takıldın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Yenilenmiş olan vs650 modeli bile psu kalitesi olarak 4. Sınıf bir power supply ve high end tipi güç çeken ekran kartları ile kullanılması kesinlikle önerilmiyor.

Tier D • Recommended only for very cheap, iGPU systems

Corsair | Builder CX(-M) 2012 <=600W [green-label] - CV <=550W - VS 2017 [gray-label] - RM 2013 1000w [orange-label]

Tier D Seasonic SS-ET bu modelden sonraki yazılan seasonic ürünleri 4. Sınıd tier d nin de kendi içinde düşük uzak durulası olan low priority sınıfında.

Tier D Low Priority units

Seasonic | S12II [1] 80+ / Bronze - M12II (EVO) [1] x20W - ECO [1] SSP-ST / SS-BT / SS-ES

Tier B de low Priority unit + tier c , tier d , tier e bütün üniteler Orta üst 5600xt / 2060 ve daha yukarı sınıf ekran kartları bulunan sistemler ile heran sorun reset siyah ekran donma yapabilir.

Listenin tamamı burda.

https://linustechtips.com/main/topic/1116640-psucultists-psu-tier-list/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 20 Ağustos 2020; 21:50:32 >

• para olsa sistem toplardık 144 hz lik bi monitörle ama şuan 10 bin tl para çıkaramam bunun için :D
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Merhaba çocuklar için oyun ve eğitim için bilgisayar alma arifesindeyim. Mesajlaşmalarınozo görünce yazmak istedim. 8binlil pc de bile sıkıntıların kapanmaların olabildiginini okuyunca acıkcası canım sıkıldı. Anlamayan biri olarak 6bin civarına alabilecegim bir kasa önerebilirmisiniz.

• https://www.itopya.com/rampage-rm-h19-holder-kulaklik-standi-2/

https://www.itopya.com/rampage-rm-h19-holder-kulaklik-standi/

Bu iki ürün arasındaki fark nedir. Fiyat olarakda fark var. @itopya.com yetkilisi açıklarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfanica -- 21 Ağustos 2020; 16:31:50 >
    Aslinda en dogrusu, hazir sistemlerini uzun sureleri teste tabi tutmalari olur. Normalde 1ms'lik peak smps ler icin sorun olmaz ama 12v kanalinda 50A uzerine cikarsa ocp,opp yi tetikler. Ancak bu kartlarin bu degerlere cikmasi cok garip, 413w ciddi bir deger.
  • Sir Wilde kullanıcısına yanıt
    80+ diye güvenilir iyidir diye pazarlıyorlar 80+ tek başına hiç birşey ifade etmez hatta gold olupta kötü de olabilir.

80 plus işte bu 5700xt leri vereceklerse 650w 80+ mwe cooler master ile çift güç kablosunu ayrı ayrı bağlayıp versinler o kasanın psusu hiç değilse low priority de olsa tier b sınıfında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 23 Ağustos 2020; 2:38:25 >
    Sayın Timeguard,

Cougar 700w 80+ 5700xt de patladı 2 tane

Bana lütfen Cougar PSU'ların seri numarasını ve/veya arıza takip numarasını faturasıyla birlikte gönderebilir misiniz.
    Teknik servisimizden takip edip sonucu size bildireyim.
    Eğer bulamazsanız sorun değil. Nereden ve kimin adına aldığınızı söyleyin ben sizin yerinize bulacağım.
  • OK_Comsis kullanıcısına yanıt
    Konularda ki arkadaşlara sorun . (patladı mecazi orda stabil kalmadı çalıştıramadı manasında)

Bu stile gerek yok orda konular var okadar ilgilisiniz sorun yaşayan insanların mesajlarından ulaşın konuşun halledin durumu bu stabil değildi stx 700w + 5700xt psu değişmeden düzelmemiş .

Sorun 1
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/guec-kaynaklarini-bozan-5700-xt-sistem.1022557/

Sorun 2
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/144748187

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 24 Ağustos 2020; 17:15:5 >

Comsis'e gönderdim ürünü sorunu belirterek. Bana bunu göndermişler ne yapmamı tavsiye edersiniz hocam? Psu'nun ısındığı için kendini kapatması kullanıcı hatası mı yani şimdi :D
  • " KIOXIA EXCERIA 480GB SSD 399 TL"

ne özelliği var bunun? wd green amazongda 385 kargo ücretsiz. ne farkı var

• Fiyatlara bakar mısın . 10 ay önce klavye alacaktım . Biraz ucuzlasın dedim . Hepsi 2 kat pahalandı. Şuanda indirimli fiyatı bile 2 kata yakın yüksek . Hay ben böyle işin.. parayı pul ettiler . Milletin 150 euro dolara aldığı klavyeyi 1500 liraya alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: VULKAR

Fiyatlara bakar mısın . 10 ay önce klavye alacaktım . Biraz ucuzlasın dedim . Hepsi 2 kat pahalandı. Şuanda indirimli fiyatı bile 2 kata yakın yüksek . Hay ben böyle işin.. parayı pul ettiler . Milletin 150 euro dolara aldığı klavyeyi 1500 liraya alıyoruz
    Yasin gençken kac bu ulkeden

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Kendi ülkem de 2. 3. Sınıf vatandaşlık yaşıyorum. Yurt dışına çıksam kim bilir kaçıncı sınıf olurum

• Çocuklar eğitime bin liralık RGB mekanik klavye ile mi dönüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şakasınız siz şaka insan bari kamera falan koyarda uzaktan eğitim için göze bu kadar batmaz, zaten bindirim şu fiyatlar bari konsepti düzgün seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recon0732 -- 30 Ağustos 2020; 20:12:33 >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    O indirimli klavyelerin yenisi cıktı. Bunları elden çıkarmaya çalışıyorlar işte.

• irfanica kullanıcısına yanıt
    50lik olan stokta yok ondan dolayı eski fiyatta kalmış model olarak aynılar
  • İtopya yetkilisi kardeş nerede bayadır yok burada özel mesajı da görmüyor bilginiz varmı?
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.