Şimdi Ara

bilgilendirici kitaplar arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • roman öykü okumak iyi güzel ama bana bilgi birikimi olarak çok şey katmıyor her ne kadar hayal gücümü ve vizyonumu körüklese de. bana bilgi veren ama bunu biraz ilkel düzeyden alan kitaplar arıyorum. yani bilim raflarına bakıyorum kitapçıların alıyorum bir kitap sonra yarısını zor getiriyorum dili ağır geliyor olay çok karmaşıklaşıyor ya da konuya hakim değilken üzerinde düşünemiyorum. özellikle matematik ve fen bilimlerinin her dalıyla ilgili kitaplara ve bilgiye açım. tavsiye bekliyorum

• Ne yazık ki, sana tavsiye veremeyeceğim herhangi bir kitabı, ama şunu söylemek istiyorum: Roman ve öykü fazlasıyla bilgi içerir; Sana bilgi birikimi olarak çok şey katar. Benim fikrim bu.
  • Disiplinli kullanıcısına yanıt
    Ben gidip ders kitabı falan okuyacağım zaten herhalde. Roman ve öykü bilgiyi serpiştirdiği için bilgi akılda kalıyordur belki. Kitap ful bilgi olsa bile her bilgiyi aklımda tutmayı ve kavramayı başaramayabilirim zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evrimden başla bence gerisi gelir. biyoloji ağırlıklı hem
  • Dümdüz girme basın agrır sonra.Liste yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KimJongSung kullanıcısına yanıt
    tam bir ilgi alanı belirleyemediğimden soluğu kitapçıda alıp bakıyorum. daha tatmin edici ama daha çok zamanımı alıyor. o kadar kitap bakacağıma elime birini alıp başlasam satın almaya gerek kalmaz kitapçıda bitiririm zaten bir de mesela bir cümleyi beğendiysem bir kitapta geçemiyorum o cümleyi.orada çakılıp iyice beynime kazıyorum kitap akşamları benimle uyumasını istediğim oyuncak ayım gibi oluyor. bilgi içerikli kitaplarda geçmek istemeyeceğim o kadar çok şey var ki... neyse öneri için sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.