Şimdi Ara

BİLGİ SARMAL FİZİK SORU KİTAPLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TYT ve AYT kitaplarını kullanmış olan arkadaşlar, sınav için faydalı olduğunu düşünüyor musunuz ? Tavsiye eder misiniz ?

• up takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • ++++
  • Forumda kullanan kimsecikler yok mu yahu ?
  • LYS fizik kullandım güzel bence kaliteli sorular yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Troller yüzünden arada kaynadık iyi mi.
  • Kalitenin referansı nedir hocam o önemli. Gerçek sınava yakın mıydı yoksa konuyu kavramanızı mı sağladı biraz açsanız
  • Belki her konuyu kavramanıza yardımcı olmaz. Bazı konular için öncesinde kolay bir kaynaktan çözmüş olmak gerekebilir . ÖSYM tarzı sorular da vardı. Yani sınav ayarında sınava yakın sorular

• Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
  • gerçekten iyidir tavsiye ederim. sayısal soruları nerdeyse yoktu full sözel ösym tarzı yani
  • cccliseliumutccc C kullanıcısına yanıt
    Hangisi için konuşuyorsunuz ? İkisi içinde geçerli mi ?
  • frenklimundaryaralı F kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam rica ederim

• İşlerdem 5 er liraya sarmal kitapları almıştım lys si çok güzeldi

• Yeni basim tyt var bende 100 150 sayfa cozdum. Meb+bu kitap yapiyorum. Sozel sorular agirlikta ivir zivir sayisal soru görmedim. Cozulebilir bi kaynak,benden gecer not almayi başardı :D ayt si hakkinda bilgi sahibi degilim ama

• Msb101 kullanıcısına yanıt
    Soru sayıları yeterli mi peki ? Mesela hakim olduğunuz bir konuda buraya değinmemiş,buradan da keşke soru koysalarmış dediğiniz oluyor mu ?
  • lala2332 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
  • Msb101 kullanıcısına yanıt
    hocam meb kitaplarını nereden buldumuz ve biz hangi meb kitabından sorumluyuz? hangi senenon basımı yani link atar mısınız mümkünse

• frenklimundaryaralı F kullanıcısına yanıt
    Bi konudan yaklasik 6-9 arasi konu testi oluyor. Bu 6-9 teste dahil olmayan osym cikmis+çıkamasi olasi sorulardan olusan osym tipi 1-2 test, son olarak da geldigin konuya kadar olan karışık sorulardan olusan 1 test oluyor. Yani konuya pek hakim degilsen kesmez bu kadar test muhtemelen ama ben az cok konulari bildigim ve yapabildiğim için yeterli geliyor.

• garip bir öğrenci G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zamaninda bize dağıtılan kitaptan çalışıyorum o yüzden link konusunda yardımcı olamayacağım. Ama meb her sene ders kitaplarını kendi sitesine koyuyor olmasi lazım ordan edinin kitapları. Konu anlatımlarının deginmedigi sozel yerleri ordan calisabilirsiniz ozellikle fizikte

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.