Şimdi Ara

Bilgi Sarmal Depar Denemesi NETLERİMİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
2.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgi Sarmalın Yeni çıkardığı 3'lü depar denemesi netlerimizi durumlarımızı görmek adına yazalım.

DEPAR-1
    TÜRKÇE : 34D-6Y 32,50NET
    MATEMATİK : 38D-2Y 37,50 NET
    FEN: 17D - 3Y 16,25 NET
    SOSYAL:15D - 5Y 13,75

TOPLAM: 100 NET

DEPAR-2
    TÜRKÇE: 36D -4Y 35NET
    MATEMATİK: 36D - 2Y 35,50 NET
    FEN: 15D -5Y 13,75 NET :(((
    SOSYAL:17D - 3Y 16,25 NET

TOPLAM: 100,50

DEPAR-3
    TÜRKÇE:
    MATEMATİK:
    FEN:
    SOSYAL:

TOPLAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuturisticTURK -- 28 Ekim 2018; 14:19:15 >

• Çok Sağlam ve yeni nesil sorular var.Bence Kesinlikle çözülmesi gereken bir deneme.Zaman yediren ve uzun Türkçe soruları bolca var.Matematik ÖSYM ayarında çok zor değil ama eski tip soru yok içinde o yanı güzel.Geometrisi pergelli felan ilginç sorulardan oluşuyor hepsi.
    Fende özellikle fizikte çok ince sorular var.Kimya ve Biyoloji bir tık kasıntı geldi bana. Sosyali de ÖSYM gibi felsefe ve dinden zorluyor.
  • Up
  • Hocam kalitesi nasıl denemelerin? Yorumlar mısınız ders ders rica etsem?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha önce hic boylesini görmemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fleenco F kullanıcısına yanıt
    Çok Sağlam ve yeni nesil sorular var.Bence Kesinlikle çözülmesi gereken bir deneme.Zaman yediren ve uzun Türkçe soruları bolca var.Matematik ÖSYM ayarında çok zor değil ama eski tip soru yok içinde o yanı güzel.Geometrisi pergelli felan ilginç sorulardan oluşuyor hepsi.
    Fende özellikle fizikte çok ince sorular var.Kimya ve Biyoloji bir tık kasıntı geldi bana. Sosyali de ÖSYM gibi felsefe ve dinden zorluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuturisticTURK

Çok Sağlam ve yeni nesil sorular var.Bence Kesinlikle çözülmesi gereken bir deneme.Zaman yediren ve uzun Türkçe soruları bolca var.Matematik ÖSYM ayarında çok zor değil ama eski tip soru yok içinde o yanı güzel.Geometrisi pergelli felan ilginç sorulardan oluşuyor hepsi.
    Alıyorum bak çok övdün bu dediğin gibiyse tyt 2019 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris7777 -- 28 Ekim 2018; 16:23:4 >
  • Pişman olmazsın.

• Depar1

Turkce:35

Sos:16.25

Mat:33.25

Fen:16.25

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.