Şimdi Ara

BilgeAdam-Web & Grafik Tasarım kursu almak istiyorum? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
43.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günahını almak istemem ama yorumlardan anladığım kadarıyla Bilgeadam'ın müşteri sıkıntısı olmadığı için kursiyerlerle yeteri kadar ilgilenmmiyor. ne de olsa en çok müşteriye sahip olan firma.
  • Bilge Adam'dan 3D + 3D animasyon dijital video ve ses eğitimi aldım, ekonomik durumun iyiyse bir problem olmaz, kötüyse bırakmak istesen bırakamassın parayı ödemek zorundasın, yani bütçene uyuyorsa gidebilirsiniz. Eğitimine gelince öyle ballandırdıkları gibi değil tabi, derslere eğitimlerini yeni bitirmiş başarılı kişilerden, eğitmenler giriyor, katılımcıların %60-70 şini şirketler gönderiyor, ben bitirdim parayı öderken zorladı ama bitti sonucta, benim tavsiyem uygun fiyatlı yerleri tercih etmeniz, öğrenme hrsı varsa biraz temel eğitimden sonra kendi kendinizi yetiştirebilirsiz saygılar.
  • Bende hobi amaçlı web tasarım işini öğrenmek istiyorum.
    Bilge Adam ve Netron a alternatif ekonomik yollu kurs merkezleri yok mu???
  • 3000tl birebir ders verim daha hızlı daha kaliteli ve daha güzel ögrenirsin ama br şart ile verdiğim ödevleri yapıcan
    sadece donanım haber üyelerine ve sadece 1 kişiye der verilir arkadaş olmaları halinde 2 kişi olur ama tanımayan 2 kişi olmaz
    4 kişi egitim aldı 4üde calişıyo kurs bitince aklına takılan birşeyde ben gine yardımcı oluyorum bu arada 50 tane program ögretmicem
    corel + photoshop+frehand + ilistratör + fotograf cekimi ve ekran kalibresi
  • 3000tl birebir ders verim daha hızlı daha kaliteli ve daha güzel ögrenirsin ama br şart ile verdiğim ödevleri yapıcan
    sadece donanım haber üyelerine ve sadece 1 kişiye der verilir arkadaş olmaları halinde 2 kişi olur ama tanımayan 2 kişi olmaz
    4 kişi egitim aldı 4üde calişıyo kurs bitince aklına takılan birşeyde ben gine yardımcı oluyorum bu arada 50 tane program ögretmicem
  • Genç arkadaşlar için açıklayıcı olmak için şunları söylemeyi gerekli görüyorum.

1. Arkadaşlar kurslar program öğrenmek için değil mesleki eğitim veren kurslar olarak düşünün. Yoksa bilgisayar kullanmayı bilen azıcık ingilizcesi olan araştırmayı seven biri kısa zamanda hangi program olsa kendi kendine öğrenir.
    2. Mesleki eğitim derken bu kurslar denildiği gibi "Grafik tasarım kursu değildir" bu bir yalan yada yanlışlıktır.
    3. Bu kurslar Masaüstü yayıncılık kurslarıdır.
    4. Grafik tasarımı: lisesinden, üniversitesinden bu işin bir ustasından, bir akademisyenden, kitaplardan öğrenebilirsiniz.
    5. Sizin bu kurslarda öğrendiğiniz şey program ve bilgisayar marifetiyle bir işi basılı yada digital medyada nasıl yayınlayacağınızdır. (masaüstü yayıncılık)
    6. Bu kurslarda ya hiç grafik-tasarımı eğitimi verilmez yada gelişigüzel bir kaç spot bilgi verilir. (Bu eğitimin üniversitede 4 yıl sürdüğünü düşünün)
    7. O yüzden bu kursların en iyisinden en üstün dereceyle mezun olsanız belgenizi alsanız. sektörde bunun tuvalet kağıdı derecesinde kıymeti yoktur. Çünkü iş bilenin kılıç kuşananındır.
    8. Bu kurslar eğer tasarım-sanat ve grafik bilginiz varsa elbet çok yararlıdır. Çünkü bilginizi doğru kullanmayı öğretirler(Masaüstü yayıncılık)
    9. Ama grafik tasarım bilginiz yoksa 5 TL'ye 1000 kartvizit yapan piyasa devlerine sermaye olacaksınız demektir.
    Dediklerime kulak verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylosoft -- 3 Mayıs 2011; 10:02:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: feylosoft

Genç arkadaşlar için açıklayıcı olmak için şunları söylemeyi gerekli görüyorum.

1. Arkadaşlar kurslar program öğrenmek için değil mesleki eğitim veren kurslar olarak düşünün. Yoksa bilgisayar kullanmayı bilen azıcık ingilizcesi olan araştırmayı seven biri kısa zamanda hangi program olsa kendi kendine öğrenir.
    2. Mesleki eğitim derken bu kurslar denildiği gibi "Grafik tasarım kursu değildir" bu bir yalan yada yanlışlıktır.
    3. Bu kurslar Masaüstü yayıncılık kurslarıdır.
    4. Grafik tasarımı: lisesinden, üniversitesinden bu işin bir ustasından, bir akademisyenden, kitaplardan öğrenebilirsiniz.
    5. Sizin bu kurslarda öğrendiğiniz şey program ve bilgisayar marifetiyle bir işi basılı yada digital medyada nasıl yayınlayacağınızdır. (masaüstü yayıncılık)
    6. Bu kurslarda ya hiç grafik-tasarımı eğitimi verilmez yada gelişigüzel bir kaç spot bilgi verilir. (Bu eğitimin üniversitede 4 yıl sürdüğünü düşünün)
    7. O yüzden bu kursların en iyisinden en üstün dereceyle mezun olsanız belgenizi alsanız. sektörde bunun tuvalet kağıdı derecesinde kıymeti yoktur. Çünkü iş bilenin kılıç kuşananındır.
    8. Bu kurslar eğer tasarım-sanat ve grafik bilginiz varsa elbet çok yararlıdır. Çünkü bilginizi doğru kullanmayı öğretirler(Masaüstü yayıncılık)
    9. Ama grafik tasarım bilginiz yoksa 5 TL'ye 1000 kartvizit yapan piyasa devlerine sermaye olacaksınız demektir.
    Dediklerime kulak verin.

aynen söylemek istedigim şeyde bu, ağzına sağlık

• sınıfını ısıtmaktan aciz,calışan idari kadronun kendini okul müdürü zannettiği bir yer
  • Bir çok programı profesyonel kullanıyorum ama sertifika isteniyor illaki mecburen bir kursa yazıldım.Hadi hayırlısı.Hoca benden kötüyse ayrılırım verdiğim parayı da alırım alamassam haram olsun
  • bide expert akademi yi araştırın bence arkadaşlar eğitimi çok kaliteli biyer arkadaşım gidiyor ve çok memnun. ben de yakın zamanda bilge adamı araştırdım ama artık fosmuş yazılım eğitimleri kime sorduysam verim alamadım diyo
  • arkadaşlar birde info akademi ye bakmanızı öneririm. Sınıfları 6 kişilik, özel birebir eğitim
    gibi alıyosunuz hoca herkesle ilgileniyor. Sadece program bilgisi verilmiyor özellikle bunun
    üzerinde duruyor hep dersi veren kişi. Tasarımın nasıl yapılacağı ve nelere dikkat edileceği
    söyleniyor. web adresihttp://www.info-akademi.com/egitimlerimiz/grafik-tasarim-photoshop-kursu/
  • arkadaşım eğer 0 dan öğrenecem diyorsan bilge adama direk gitme konular ağır gelebilir.bende gittim oraya ancak önce merdiven olarak 400 TL ye başka kursa gitmiştim.(web tasarım)

sana tavsiye edebileceğim.eğer istanbulda isen

öz akademi kurs fırsatı'den 24 Ders Photoshop,24 Ders Corel Draw,24 Ders İllustrator,24 Ders İndesign Eğitim Paketleri 99 TL'den Başlayan Paket Seçenekleriyle!

Bu fırsat Öz Akademi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 4 ay kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. rezervasyon için telefon numarası : (0212)-652-40-00

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 13 haneli Fırsat Kodunuz gelecektir.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Öne çıkanlar

ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi

2008 yılında kurulmuş olup, eğitmenlerimiz yaklaşık 10 yıl tecrübesi olan alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi eğitim yoğun istek üzerine günümüz hayatımızı kolaylaştırmak amacıyla eğitimi iş yerinize ofisiniz birebir eğitimimiz ile beraber sunmaktadır. ÖZAKADEMİ Teknik Eğitim Merkezi birebir eğitim, ister bilgisayarınız olsun ister olmasın herşeyiniz kurumumuz tarafından karşılanmaktadır. Her program için teknik öğretmenlerimiz genel kapsamda farklı alanlarda çalışmış her meslek dallarına uygun şekilde projelerde uygulamalar yapılarak derslerimizi işlemektedir.

photoshop eğitim fırsatı

markaton fırsatı eğitim paketi

Öz Akademi'den 24 Ders Photoshop, 24 Ders Corel Draw, 24 Ders İllustrator,24 Ders İndesign Eğitim Paketlerinden Oluşan Komple Paket 1600TL Yerine 350TL!

markaton photoshop eğitim fırsatı

Photoshop genel olarak fotoğraf programıdır. Fotoğraflar üzerinde aklımızdan geçirdiğimiz çoğu şeyi gerçeklerştirebileceğimiz nadir programların en gelişmişidir.

Bunun için Photoshop un kullanılmadığı sektör yok denebilecek kadar azdır. Bunların yanında Grafik tasarım, Web tasarım başta olmak üzere bazı sektörlerde kendi tasarımlarımızıda yapabilmekteyiz.

photoshop eğitim fırsatı

Lasso , polygonal, magnetic lasso araçları
    Warp ve Liquify
    Histogram, levels, curve, color balance
    Brushes, history brush
    Perspektif alma
    Photoshop ‘da boya fırçaları, dijital boyama
    Filtre uygulamaları
    Layer paletinin kullanımı
    Karıştırma kipleri
    Rectangular, elliptical, marquee araçları

corel draw eğitim fırsatı

İş ilanları başvurularını lütfen inceleyin. İlanların çoğunda, firmaların matbaa konusunda kendini yetiştirmiş elaman aradıklarını göreceksiniz. Bu taleplerden anlaşılıyor ki bu mesleklere ilgi bir çok meslekten daha fazladır

Eğitim sonrasında kurumumuz ile anlaşmalı firmalara hem staj hem de iş yönlendirmeleri yapılabilmektedir.
    Yukarıda mesleklerde kullanılan programlar gerekebilecek programlar arasında en çok PHOTOSHOP ihtiyaç duyulmaktadır. Ek olarakta grafik paket almanızı tavsiye ederiz.

corel draw eğitim fırsatı paketi

Giriş Menüler tanıtılması
    Çizgiler, Konturlar ve Fırça Darbeleri tanıtılması
    Şekil Çizimi yapılması
    Nesnelerle Çalışmak tanıtılması
    Tablo Kullanarak Sayfa Tasarımı yapılması
    Nesnelerin Şeklini Değiştirmek
    Renklerle Çalışmayı öğrenmek
    Nesnelere Dolgu Uygulamak
    Efektler Uygulamak
    İki Nesneyi Bir Çizgi İle Birbirine Bağlamak

illistrator eğitim fırsatı

Bu program Adobe firmasının vektörel tabanlı grafik geliştirme düzenleme programıdır.Programı kullanarak web sitesi arayüzleri, kurumsal kimlik çalışmaları (logo, kartvizit, zarf, cd yüzü, cd kutusu yüzü, antetli kağıt, firmaların kullandığı faturalar vs..), basılı yayınların (dergi, kitap, gazete ,reklam, afiş, poster vs) içeriği, ilistrasyon çalışmaları gibi konularda içerik hazırlayabilirsiniz. Illustrator, vektörel tabanlı bir program olduğu için hazırladığınız çalışmaların ölçülerini değiştirmek çok kolaydır.Var olan çalışmayı büyültüp veya küçültüğünüz zaman çözünürlük kaybı yaşamazsınız.Ayrıca eskiz dediğimiz karakalem çizimlerini renklendirmede oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.

illistrator eğitim fırsatı paketi

Yeni dokümanla başlama
    Yüklü şablonlarla çalışmak
    Pencil aracıyla çalışmak
    Ek kütüphaneleri tanımak
    Brush tiplerini tanımak
    Objelerle çalışmak
    Farklı Type Araçlarıyla Çalışmak
    Type stilleri ile çalışmak
    Pen Aracını kullanmak
    Path üzerine Type olusturmak
    Vector ve Raster grafikleri anlamak
    Character Paletini anlamak
    Find ve Replace seçeneklerini kullanmak

böyle bir kurs içeriği var.ve fırsat olarak 99 TL.bence bu fırsat kaçmaz derim :)

• Bende gitmek istiyorum iyi bir kursa. Ankara'da oturuyorum ve çok kararsızım.

Binlerce lirayı bu kursa dökmek ne kadar doğru bilemiyorum. Keşke bir ajansta staj görebilme imkanım olsaydı. Hiç kursu düşünmezdim ozaman. Para pul vermesinler abi ben orda yatıp kalkarım aç karnına :) Ama öğrenirim sonuçta...

neyse, ankara bilge adam şubelerinde indirim yapılıyor mu arkadaşlar ? hatrı sayılır derecede düşürmeleri lazım fiyatları. 7000TL bi kursa vermek pek doğru gelmiyor bana. Bir reklam ajansı sahibi olsaydım çalışanlarımın hiç birisinin bi kursa 7000 TL veripte bana başvurmuş olmasını istemezdim. Yazık o kadar paralara.

Kaldı ki yukarıda belirtildiği gibi sanat değil program bilgisi veriliyor. internette binlerce video, tutorial vb veri var. Öğrenmek isteyen oradanda öğrenir ama işte merak ettiğin konuları anında hocana soramıyorsun. O yüzden birazda kurs şart gibi görünüyor.

Çok kararsızım.

• Grafik tasarımı ciddi bir iş ders aldığnız hocaların deneyimli olması şart Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi bu konuda işinin ehli bir kurum kendi eğitim kitapları var mesela ve hocaları piyasa deneyimine sahip iş ve staj garantili
  • ben Arı Bilgiden ders aldım grafik ve web memnun kaldım hocalar iyidiydi baya ortamı da güzel tavsiye ederim yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkjack

ben Arı Bilgiden ders aldım grafik ve web memnun kaldım hocalar iyidiydi baya ortamı da güzel tavsiye ederim yani

biraz daha bahsedebilrmisn?? bende arıyorum bilgisayar dersanesi Arı bilgiyi araştırdım sen yazınca güzel şeyler çıkıyo eğitimi nasıl nitelikli mi?
  • Hocam bilge adama yazılmada ne yaparsan yap. Evde youtube izleyen çocuk bile sana daha iyi ders verebilir.
  • Bu Bilge Adam'da Teknik Çizim ve 3d uzmanlığı eğitimi var. 3DMax eğitimi almak istiyorum. Bunun için uygun mudur? Bilgisi olan var mı?

quote:

jrazrael
    Hocam bilge adama yazılmada ne yaparsan yap. Evde youtube izleyen çocuk bile sana daha iyi ders verebilir.

Bilge Adam'dan eğitim aldın mı jrazrael? Ya da neden olumsuz düşündüğünü öğrenebilir miyim?
    Önerebileceğin başka bir yer var mı? Teknik Çizim ve 3D ile ilgili olarak.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.