Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bilg. işlem yaparken sesde takılmalar oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> bilg. işlem yaparken sesde takılmalar oluyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19 Mesaj
    arkadaşlar bilgisayara format attım ve win98i yweniden kurdum mutlu mesut mp3 dinlerken en ufak işlemlerde bile sesde takılmalar olduğunu fark ettim. daha önce de olmuştu ve bişeyler yükleyerek halletmiştim ama hatırlayamıyorum..ses kartı driverı güncel...nedir?

|
    |
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    belkide sonradan yüklediğin herhangi bir program ses kartıyla çakışma yapmış olabilir... son yüklediklerini yeniden gözden geçir.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşım bu dediğin sorun creative vibra 128 serisinde bir süre kullandıktan sonra oluyor... eğer vibra 128 ise driveri güncellemen de bir fayda etmez...
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Banada devamlı gelen bir sorundu. Driver ları sırasına gore yukle. Windowsuda bastan yuklemen gerek.
    (Hatırladıgım Kadarıyla)
    |
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj
    sadecetek bir sanatçının mp3 ünü dinlerken yapıyor diyorsan şarkıdan da olabilir olmaodımı sesi tekrar kur pne olabilirki başka ......
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    <font color='blue'><font face='Comic Sans MS'>Bu olay bi arkadasımın basına gelmşti.Creative 4+1 ses kartı ve 4+1 kolonları var.Özellikle dosya kopyalarken yapıyodu bucızırtı işini.Bi kaç denedim güncellemeler falan yemedi.Win xp pro yükledim şimdi problem yok canafar gib çalışıyor.</font id='Comic Sans MS'></font id='blue'> [frndsp]

<font size='3'><font color='green'>ALWAYS B.M.W .z3</font id='green'>.</font id='size3'>
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.