Şimdi Ara

bilg. işlem yaparken sesde takılmalar oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayara format attım ve win98i yweniden kurdum mutlu mesut mp3 dinlerken en ufak işlemlerde bile sesde takılmalar olduğunu fark ettim. daha önce de olmuştu ve bişeyler yükleyerek halletmiştim ama hatırlayamıyorum..ses kartı driverı güncel...nedir?

• belkide sonradan yüklediğin herhangi bir program ses kartıyla çakışma yapmış olabilir... son yüklediklerini yeniden gözden geçir.
  • arkadaşım bu dediğin sorun creative vibra 128 serisinde bir süre kullandıktan sonra oluyor... eğer vibra 128 ise driveri güncellemen de bir fayda etmez...
  • Banada devamlı gelen bir sorundu. Driver ları sırasına gore yukle. Windowsuda bastan yuklemen gerek.
    (Hatırladıgım Kadarıyla)
  • sadecetek bir sanatçının mp3 ünü dinlerken yapıyor diyorsan şarkıdan da olabilir olmaodımı sesi tekrar kur pne olabilirki başka ......
  • <font color='blue'><font face='Comic Sans MS'>Bu olay bi arkadasımın basına gelmşti.Creative 4+1 ses kartı ve 4+1 kolonları var.Özellikle dosya kopyalarken yapıyodu bucızırtı işini.Bi kaç denedim güncellemeler falan yemedi.Win xp pro yükledim şimdi problem yok canafar gib çalışıyor.</font id='Comic Sans MS'></font id='blue'> [frndsp]

<font size='3'><font color='green'>ALWAYS B.M.W .z3</font id='green'>.</font id='size3'>
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.