Şimdi Ara

Biletler bu kadar çabuk nasıl biter

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

15 dakikada biletler bitti. pasolig sayfasından yapmayıp karabosracılara para kazandırdılar.

elinde bilet fazladan olan varsa almak istiyorum

• Kupa finali maçımı hangisi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Evet dostum.

Yani biletin sayfaya girdim. Ayirdim odadan karti almaya gittim bitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 sini ben aldım, kuzen 6 tane aldı, 400 tlden satıyor sanırım :)
  • Bizim biletlerde 9 dk içinde tükendi. Pasolig zorunlu olmadığı için büyük talep vardı biletlere.
  • Bileti alan sattığı için bu sebepten dolayı tükendi sanırım. Tenezzül bile etmedim bu yüzden, burası Türkiye abicim..
  • Valla alan 6-7 tane alıyor okutuyor kul hakkı hadi dini acısını bıraktım adamlık değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş kolay yoldan para kazanma oldumu üstümüze kimse yok.Bunu satışa çıkaranlar hiç mi düşünmediler karaborsacılara gideceğini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmeden sallıyorsunuz. Bir kişi en fazla 2 adet bilet alabiliyor. TC girmek zorunlu. Hadi 2 tane aldı tekrar başa döndü 2 daha aldı diyelim emin olun TFF üzerinden yapılan bilet satışlarında ( süper kupa, kupa finali vs ) 4 bilet aldıktan sonra tekrar almaya zamanınız yetmez çünkü bilet kalmıyor ( Tecrübe ile sabittir. Her sene aynı şey olur ). En baba tükenene kadar alabileceğiniz 4 adettir. Eğer 6 adet alabilen varsa tebrik ederim. Karaborsa yapmak onun hakkıdır. Çünkü 6 adet bilet alıp farklı TC lere tanımlamak ve ödemesini yapmak o süre içerisinde beceri ister!
  • quote:

Orijinalden alıntı: turn table

Bilmeden sallıyorsunuz. Bir kişi en fazla 2 adet bilet alabiliyor. TC girmek zorunlu. Hadi 2 tane aldı tekrar başa döndü 2 daha aldı diyelim emin olun TFF üzerinden yapılan bilet satışlarında ( süper kupa, kupa finali vs ) 4 bilet aldıktan sonra tekrar almaya zamanınız yetmez çünkü bilet kalmıyor ( Tecrübe ile sabittir. Her sene aynı şey olur ). En baba tükenene kadar alabileceğiniz 4 adettir. Eğer 6 adet alabilen varsa tebrik ederim. Karaborsa yapmak onun hakkıdır. Çünkü 6 adet bilet alıp farklı TC lere tanımlamak ve ödemesini yapmak o süre içerisinde beceri ister!

2-3 pc ile farklı iplerden alabilir neden alınmasında

• turn table kullanıcısına yanıt
    Dostum simdi bi karaborsaci abiule konustum mac haftasi 20tane geliyo bana dedi 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

quote:

Bilmeden sallıyorsunuz. Bir kişi en fazla 2 adet bilet alabiliyor. TC girmek zorunlu. Hadi 2 tane aldı tekrar başa döndü 2 daha aldı diyelim emin olun TFF üzerinden yapılan bilet satışlarında ( süper kupa, kupa finali vs ) 4 bilet aldıktan sonra tekrar almaya zamanınız yetmez çünkü bilet kalmıyor ( Tecrübe ile sabittir. Her sene aynı şey olur ). En baba tükenene kadar alabileceğiniz 4 adettir. Eğer 6 adet alabilen varsa tebrik ederim. Karaborsa yapmak onun hakkıdır. Çünkü 6 adet bilet alıp farklı TC lere tanımlamak ve ödemesini yapmak o süre içerisinde beceri ister!

Dostum söylemek istediğimi anlamadın herhalde. Farklı ip'ye gerek yok aynı pc'den farklı TC ler girerek 500 bilette alabilirsin. Ama her seferinde başa dönmen gerekiyor. Bu işlemi sen en fazla 2 kere tekrarlarken zaten bilet kalmıyor. Diyelim ki 3 adet cihazdan girdin. Birinden aldın diğerine geçtin ve sonra diğerine zaten diyorum ya en fazla alabileceğin o olur. 4 ncü cihaza geçtiğinde bilet kalmaz. Unutmayalım bu dediğim olay genelde TFF üzerinden satılan ve final, derbi vs niteliği olan maçlarda oluyor! 10 dakika sürmez biletlerin bitmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Dostum simdi bi karaborsaci abiule konustum mac haftasi 20tane geliyo bana dedi 😃

Doğrudur elden geliyor olabilir. Benim yapılamaz dediğim fazla bilet alımı TFF sitesinden satış olduğu an ile ilgili. Elbette bir tanıdık vasıtası veya maç oynayacak takıma tahsis edilen ve TFF tarafından ayrılan biletlerden gelebilir. Sonuçta tribün liderlerine ve ekibine elbette kulüp tarafından bilet veriliyor. Yoksa kim sevk idare edecek tribünü adamlar birde biletle mi uğraşacak!
    Zaten senin dedigin gibi o kadar bileti alabilmrk icin android olmak lazim mudur 😃

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

quote:

Dostum söylemek istediğimi anlamadın herhalde. Farklı ip'ye gerek yok aynı pc'den farklı TC ler girerek 500 bilette alabilirsin. Ama her seferinde başa dönmen gerekiyor. Bu işlemi sen en fazla 2 kere tekrarlarken zaten bilet kalmıyor. Diyelim ki 3 adet cihazdan girdin. Birinden aldın diğerine geçtin ve sonra diğerine zaten diyorum ya en fazla alabileceğin o olur. 4 ncü cihaza geçtiğinde bilet kalmaz. Unutmayalım bu dediğim olay genelde TFF üzerinden satılan ve final, derbi vs niteliği olan maçlarda oluyor! 10 dakika sürmez biletlerin bitmesi.

5 6 kisi bir internet cafede bir suru bilet alir

• baris01 kullanıcısına yanıt
    Burada 5 - 6 kişiden değil tek kişiden bahsettik. Konu oradan geldi. Elbette 6 kişi birleşip alabilir. İmkansız değil. Bunun en temiz yolu bilet TC ile Kimlik TC eşleştirmesi yapmak. Ama ne yazık ki stad kapısında böyle bir eşleştirme yapılmıyor!
    Bi aralar Erdal Beşikçioğlunun Bir delinin hatıra defteri tiyatrosunda bu kontrol yapılıyordu.Aslında böyle organizasyonlarda da yapılması lazım.

• quote:

Burada 5 - 6 kişiden değil tek kişiden bahsettik. Konu oradan geldi. Elbette 6 kişi birleşip alabilir. İmkansız değil. Bunun en temiz yolu bilet TC ile Kimlik TC eşleştirmesi yapmak. Ama ne yazık ki stad kapısında böyle bir eşleştirme yapılmıyor!

Kısacası karaborsayı onleyecek hiç bir tedbir yok .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.