Şimdi Ara

Bilecik 2.Nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
5
Favori
434.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eet ya zaten 30-40 bin nüfus war yarısıda asker hadi gelin bakiim
  • ne tesaduf.acemiligim benimde oraya dustu :)
  • Baba acemiliğini orda yapmıs bırısı olarak SANA SIMDIDEN GECMISLER olsun Dıyorum Yazık daha da cok gecmıssın
  • pislik yapma ya :(
  • arkadaşlar benimde Bilecik 2. jandarma çıkmış 24 kasımda buluşmak isterseniz delly_bey@hot... ekleyin birbirimize yardımcı olalım ne dersiniz
  • şimdiden hayırlı teskereler
  • abiler korkutmayın bizi ya

bende 5. jandarma er eğ. tb kom. gölpazarı/BİLECİK e gideceğim ayın 19unda
    burayı okuyunca ürktüm birden
  • Beyler bende Bilecik 2. Jandarma Er Eğitim Tugay Komutanlığı'na düşmüşüm.
    Bende tırsmaya başladım. Biraz moral verin ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralsado -- 4 Kasım 2007; 23:53:48 >
  • Benim en samimi arkadaşımda 2.jandarma tugay komutanlığı Bilecik.Ona söyliyim forumumuzu takip etsin tanışın.ORda görüşürsünüz.Bende İstanbula gidiyorum Havacı olarak.Allah hepimize sabır ve güç versin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer_ozer_121

bende 5. jandarma er eğ. tb kom. gölpazarı/BİLECİK

bende aynı yere gidiyorum. hizmet eri yazıyor sülüsde necidir bu adam ne iş yapar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

aytunza nzmn oldu bu olay???

eed nJOY ben orda yasıyorum genc için idela biyer diil cok sıkıcı ama yinede memleket işte yeri ayrı

Türkçe'yi güzel kullan
  • Bileciğe düşenlerler Allah yardımcınız olsun.Benimde acemilik ordaydı.Tam bir sürgün yeri.Yemek rezillik.Koğuşlar rezalet.Adam akıllı banyo yapamıyorsun.Bazen sigara sıkıntısı çekiyorsun.Heryer çamur çaylak.Eğitimler spor falan çok zor.3 ay acemilik yapacaksınız.Çarşı izinleri çok kötü geçiyor.Çarşıda hiçbirşey yapamıyorsun.Ayrıca soğuk bir memleket.Ben yüksekokul mezunu olarak gittim.orda Tim çavuşu oldum.17 kişinin çavuşu.%98 doğuya gönderiyorlar.Ama biraz akıllı olursanız seçmelerde yırtarsınız.Bize kimse seçmelere çıkmayacak dediler.Ama ben çıktım ve Beni turizm jandarma seçtiler.%98 doğuya gönderilen bir yerde Kuşadasına turizm jandarma olarak gittim.

Gerçekten Allah yardımcınız olsun...

• yavv arkadaşlar hep kötü şeylerden bahsediyonuz vallahi gitmemeyi bile düşündüm hiçmi yok iyi bişeyi bu bilecik in
  • Bende 2002 yılında acemiliği Bilecikte yapmıştım,açıkcası çok zor bir yer,ağır bir eğitim var fakat şöle sölim 56 günde 25 kilo verdim ama çakı gibi oluyorsun . Soğuk adama işlemiyor ,bunu anlıyosun,koşamıyom diyosan ben ilk gündeki koşuda sondan ikinci olmuştum,acemiliğin sonlarına doğru başlara geçtim.Koşu daimi,iyi dinlen ve uyu derim,hayat farklılaşıyo,özellikle 4 tertip gidecek arkadaşlar boyunluk alsınlar tavsiyemdir....
  • good charlotte dostum bileciklimisin? pmden mesaj at bana
  • ulan 1 allahın kulu çıksında şahane biyer desin tırstım daha gitmeden 20 kasım 2007 de bende bilecik 2. jandarma eğitim tugay komutanlığı ndayım goztepe@badcats.org eklein orda buluşalım kaynaşalım
  • Benimde belli oldu Bilecik 2. jandarma er eğitim komutanlığı bu saatten sonra birşeyler değişmicek zaten gidip görücez; bi laf wardır tecavuz kacınılmassa zewk almaya bakcan Doğu olmasından yana bi korkum yok (elim ayağım tutuyor) gider yaparım şehit olan askerlerimizden bir eksiğim yok diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exzoom -- 16 Kasım 2007; 17:20:41 >
  • walla arkadaşlar allah hepimisin yardımcısı olsun kimse tırsmasın la :D vatan borcu namus borcu =) tertipler eklein orda arkadaşımın da dediği gibi birbirimize destek olalım
  • Arkadaşlar bende Bilecik/Gölpazarı 5.Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığına düştüm.Omer_ozer_121,kingbeter tanışalım arkadaşlar e-mail adresim yakamozsun2005@hotmail.com gerçi orada buluşacağız ama şimdiden birbirimize destek olalım ok speedy85 seninlede bi muhabbet edemedik be tertibim görüşelim kendinize iyi bakın Allaha emanetsiniz
  • beyler bende bilecikteyim 2.jandarme eğtim tugayı ekliyorum sizi

theqexw@hotmail.com buda benimki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.