Şimdi Ara

Bilecik 2.Nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
5
Favori
434.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende eskişehirdenim carsıya gider gibi olucak 75km bu arada 5. jandarma cıkan varmı ekleyin konusalım ilkdem26@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkdem26 -- 7 Kasım 2008; 1:12:02 >
  • Arkadaşlar slm bende ankaradanım :) hepimize hayırlı olsun öncelikle :D 2. jandarma er eğitimdeyim msn aybarsarikan@hot... ekleyebilirsiniz 10 aralıkta ordayım ...
  • herkeze selamlar can dostları 88/4 olarak acemi birliğim jandarma eğitim tugayına çıktı forumda okuduğum kadarıyla hiç kimse memnun değil haliden ee sonuçta askerlik bu ....... Herekezin Allah yardımcısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racingheart -- 17 Kasım 2008; 0:19:01 >
  • GÜNAYDIN ARKADAŞLAR BENİMDE KARDEŞİM GİDİYOR ORAYA BİLECİK 5.JANDARMA EĞİTİM TUGAYINA ODA USTA ŞÖFÖR OLARAK GİDİYOR BU KONUYLA İLGİLİ ÇOK ARAŞTIRMA YAPTIM VE AÇIKÇASI NASIL BİR YERE GİTCEĞİNİZİ BİLİYORUM SAĞOLSUN SİTEDEN YARDIMCI OLAN ARKADAŞIMIZ OLDU CANINIZI SIKMAYIN ŞÖFÖR OLARAK GİTMENİZ DE GAYET MANTIKLI SADECE BAYA Bİ ÜŞÜYECEKMİŞSİNİZ BİRDE EĞİTİMLERİNİZ HAKİKATEN EĞİTİM OLACAK ŞİMDİDEN HEPİNİZE HAYIRLI TESKERELER AMA ŞÖYLE DE BİR GERÇEK VAR ORDA SADECE SİZ BAŞBAŞA OLACAKSINIZ BİRBİRİNİZE SAHİP ÇIKIN GEREKSİZ TARTIŞMALARA GİRİPTE ASKERLİĞİNİZİ UZATMAYIN UNUTMAYINKİ SİZİ GERİDE BEKLEYEN AİLELERİNİZ DOSTLARINIZ VAR....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antalyaaa -- 7 Kasım 2008; 14:37:08 >
  • work arkadaşım bende ordayım inşallh seni ekledim. görüşürüz.
  • arkadaşlar bende BİLECİK -GÖLPAZARI 5. JANDARMA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI na gidiyorum. ben arkadaşları msn ye ekledim. askerliği buraya düşen varsa beni eklesin. msn: bayramlacivert@hotmail.com görüşelim. şimdiden herkeze hayırlı teskereler.....
  • ben trabzondan oraya gelıyorum sordugum kadaryıla cok soguk bır yer arkadaslar kazak falan cok getırelım yanı baska bılgısı olan varsa mutlaka yazsın burda paylasalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kotan04

Mrb arkadaşlar benimde 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı Bilecik'e çıktı askerliğim 84 doğumluyum myo dan dolayı şimdi kısmet oldu meslekçi olurum sanırım tüm arkadaşlara hayırlı teskereler peki %90 doğuya düşüyor %10 luk batıya düşen askerler meslekçimi yada nedir ?merak ettim..

arkadaşlar soruma yanıt verirseiz sewinirim saolun şimdiden..
  • arkadaşlar soguk konusu evet öyle buralarda kışlar agır gecer ayaz çok olur sıcaklık dogudan yüksektir ama ayazı fenadır.yaw askerlikya o kadarda olsun dimi
  • Beyler benim acemi biriğim bilecik 2.jand. şoför adayı.
    88/4-1. mep_his_to@hotmail.c
  • jandarmalar geliyor bılecık' ten şırnak ' a :))
  • Bilecik yatış yeri tabi babacan bir insan olan tugay komutanından bahsetmeye gerek bile duymuyorum ama 88/3 ler kadroları direk muhafıza geliceği için Allah yardımcıları olsun=)... Ayrıca ben 2nci blkte kadroydum on numara bir blk j. üstğmn Mustafa Hüyüktepe ye saygılar herşey acemilerin iyiliği içiçn sonuçta askersniz yarın doğuya gidecek adama laylaylom askerlik yaptırırsan ilerde bir gün anası ağlar bunu bildiklerinden rütbeliler bizleride uyarıyorlardı neyse herşey acemi için 2nc.tugayda intikale kantin geliyor yahu ben 7nci alayda (Y.foça)görmedim böyle intikal bebek oyuncağı... 2nci tugayda en gerilim bölük Muhafız bölüğü acemiye kıyasla daha fazla yar4dırıyorsun denetimlerdeki başarılarındanda anlaşılıyor atış spor vs denetiminde eğitim bölüklerinden daha iyi bir iş çıkartan nadir bir bölük (Normalde karargah ve destek birlik bölükleri iyi değildir bu denetimlerde) bu bölükte herkes can bulamaz çelik gibi bir sinir sisteminesahip olman lazım ama yinede ortamı iyi devrecilik yok ayırım kayırım yk bundada bölük komutanının büyük rolü var... Ama tak yazıyor tutanağı sırf onun için normalde başkalrının dolabında olan ceza ve hukuk kitapları mhfz blk kmutanın masasında duruyor insan soruyor bu aadam tutanak yazmaya mı programlanmış diye=) kendisi 50 kişiye birden saç sakal ütüden tutanak yazmış biridir mhfz blk komutanı, muhafızdakiler onun böl
    bölüğünde olacağıma doğuda olmayı yeğlerdim demekte. Allahtan diğer rütbeliler idare ediyor her ne kadar da hak eden olsada ses çıkarmıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LORD OF CASHMONEY(ŞANSLI) -- 27 Kasım 2008; 15:59:13 >

• arkadaşlar boşuna kasmayın askerlik herkez nasıl yaptı ise bizde öyle yapıcaz bende 5. jandarma egitim tugayındayım rahat olalım orda görüşmek dilegi ile
  • bu arada sanırım gölbaşında akbank ın bankamatigi varmış başka bankaların varmı bu konuda bilgisi olan varmı şimdiden bi kart cıkarsak iyi olacak anca gelir
  • bilgin için teşekkür ederim ilkdem26 arkadaşım. ben vakıftan çıkarmıştım. bir de akbanktan çıkartayım bari.
  • 11.boluk e dusenler yasadı.diğer bolukler surunurken 11.boluk hep yattı..rdm dienler kıskanmasınlar tezkereciyim şimdi ama silahsız askerler askerlik bı,younca daha rahatlar.deli numarası yapın yeter.suan silahlıyım soforum ama 11.bolukten cıktım cok sanslıyım
  • Selamin Aleyküm Ağalar bende 2.Nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı - BİLECİK ' e Düştüm 88/4 Tertiblerime selam ederim. Kardeşlerim bu vatan kolaylıkla kazanılmadı benım dedemin babası tam 20 sene askerlik yapmış sonra gavurlara esir düşmüş ahtlar etmiş kurtulursam bilmem şunu yapıcam bunu yapıcam die dedem 4 yıl askerlik yapmış bakıyorumda bileciğin soğuğundan yemeğinden efendime söyleyim kahvaltısından eğitiminden korkuyorsunuz. dedelerinizin zamanında olsaydınız ne düşünüdürdünüz acaba doğuya gitmekden korkuyorsunuz. Kardeşlerim Allah Katında doğuda dağda bayırda çatışıp şehit olmak yüksek bir mertebedir direk cennete tabii olursun ha arkanda bırakırsın bir kaç insan bilmem eş olsun ana olsun baba olsun yar olsun diyar olsun ama ki unutma bu vatan için doğduk bu vatan için ölürüz ben bundan 1,5 yada 2 hafta önce askerlik şunesini aradım soy isim yanlış anlaşıldığı için manisa kırkağaç dediler silüs talim kağıdım geldi şaşırdım bilecik jandarma yazıyor. üzülmüştüm bilecik rahattır abilerimiz kardeşlerimiz doğuda çatışırken ben rahat askerlik yaparım die kendime yediremiyordum. ama mesajlarınızda bilecik tim yetiştiriyormuş çok sevindim buna hele hele doğuya gidip çatışmak Cenabı Allah nasip ederse Şehit olmak da benım için bir onur dur Çok istemişimdir şehit olmayı inşallah nasip olur ama hayırlısı diyelim kasım 24 de gideceksiniz dediler bayram dolayısı ile 12 aralığa ertelendik artık şafak sayanlar gibi bende günümün gelmesini sayıyorum. korkmayın arkadaşlar askerlik yapmak bir gururdur herzaman için dert ve tasa düşünmeyın aklınızdakı herşeyi silin ve oyle askere gidin yoksa cok acı cekersınız hiç bişeyi düşünmeyın öncelıkle kendınızı herşeye adayın ve tabkide eşinizle dostunuzla ailenizle akrabalarınzla sewdiklerinizle sewildiklerinizle bolca hasret giderin cünkü askerde fırsatınız olmuyacak şimdiden tüm tertiblerime Allah yardımcı olsun Şuan Görev yapan askerlerimizede Allah Kolaylık verdin diyorum 88/4 tertip

Memleketim : Çankırı
    Çankırı'nın Texax'ı Boyalca
    Tüm Axi'lere Sevgilerimle Çankırıdan Yol Arkadaşım Olursa Bileciğe Gidecek Eklesin Msn mi Konuşalım Yanlızım yaw msn = axi@axi.gen.tr

• arkadaşlar bugün silüsü alıyım diye gittim şubeye. bana kasımın 20 sinde gel dediler. silüsler kasım 20 den başlayıp en son aralığın 5ne kadar verilcekmiş. bilginiz olsun.
  • devre kaybı gidenlerın bir özelligi varmıdır arkadaslar.....
  • K:3/11 ne anlama gelir bu beyler
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.