Şimdi Ara

Bilecik 2.Nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
5
Favori
434.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 2.tugayda yaptım 6.bölük 88/1 vay anam vay sizi alıcak şimdi komutanlar yemin törenine kadar el üstünde tutucaklar ve yemin ettikten sonra ilk sabah istikamet eğitimleri alcanızzz intikaller var gece eğitimleri varr aklı olan ilk girdiğinde doktor incelemesi yapcaklar herkez nefes darlığım var tıkanıom desin 2400 m kosu var adamı bilezik gibi acıolar 9 dk fnish isticekler doktora demessenizz deli beygir gibi hergün koşarsınız tam tesisat aklı olan varsada time girsinlerrr usta askerlere kendinizi ezdirmeyinnn komutanları dinleyin hepsi kraldır hiç bi komutan boş yere bağrıp dövmez onlar size doğuda lazım olcak seyler unutmayınki siz hepiniz doğuda görev yapcanız ya münferit olup tek başına gidersin şırnak hakkari tunceliye yada tim olarak 17 arakdaşın samimi yabancılık cekmeden gidersiniz bence tim olun herkezzz allh sabır ve hayırlıı teskereler
  • kardeşim saolasın güzel bilgilendirmişin tavsiyelerin için saoll sanada hayırlı teskereler..
  • arkadaslar bende 88/1 olarak bilecikte
    3,tabur 6.bölükte yaptım 15 gün sonra geldim ama güzel 6 bölük sosyete bölügü komutanlar kral hepsi
    meslekci olabilirsen ol oda doguya gidiyor yine ama tawsiyem müferit olma 2. sınıf insan muamelesi görürsün mintıkacı olursuntime girersen egitimibiraz zor saglık problemin yoksa time gir ben tim cawusu oldum 6 bölük 6.tim cawusuydum rahattım bic bir komutanımdan dayak yemedim ama hicte kacmadımintikallere git cok zewkli geciyor5 km sırt cantasıyla yürüyeceksin mewzi alacaksın her hafta2400 metre kosu war işte onda yandınız cok sıcak oluyor biz sanslıydık kamufilajlı tüfekli olarak kosacaksın iştecıkarkan aglarsın komtanlarımız cok iyi birtanesi war baba GÜRSEL BALKAN BABAkomutan bitanedir
    birtek bülent komutan war cok süründürür m.ali üst cawus iyi caner iyi mesut war mokoko döwer ama süper adamdır hayırlı 75 gün bi sorunuz olursa bana msj atın ben izmirliyim halile3545@hotmail.com
    benim tim KAHRAMANMARASA DÜSTÜ hersey sans arkadslarım beklerim msorularıza korkmayın

• bilecik hakkında sorusu olan varsa pm'den ulaşsın.
    memleketimdir yardımcı olurum.
  • benimde askerliğim bilecik komando haftaya gidiyorum.merak ediyorumda ne kadar kötü olabilirki.arkadaşlar siz daha doğudaki hayattan haberdar değilsiniz.bizim burda yaşadıklarımız hakkında hiç bi fikriniz yok.doğuyu askerlik yaparak değil yaşayarak anlayabilirsiniz.gideceğim yere tatil köyüne gider gibi gidicem bazılarınız gitte gör gününü diyebilir ama inanın bizim yaşadıklarımızın yarısı bile olamaz bitlis sınırı dışındakiler.tek temennimde usta birliğine doğuya gelme şansımın fazla olduğu.burda en iyi askerliği ben yaparım ankara ist izmir vs ordaki insanlar yapamaz.burda şehit olan asker cahaletinden dolayı olmuyo doğoyu bilmediğinden dolayı oluyo.herneyse ya ben geliyorum bilecik bakalım ne kadar çetinsin.umarım şejlong bulabilirim orda:D
  • ark lar 2. j.er.eğt.tug.k.lığına düştüm .. Ben m.y.o. bilgisayar çıkışı mezunuyum ki bolu geredede bitirdim siz soğuk nasıl yaşanır görmemişsiniz -30 larda 2 yılımı geçirdim . Neyse benim merak ettiğim şu acaba meslekçi benimde olmam mümkünmü .. hiç araştırma yapmadığım için soruyorum cvp larsanız sevinirim ...
  • korkunun ecele faydası yok valla benim de acemilik yeri orası ne yapalım başa gelen cekilir.....
  • biriniz iyi bişey söyleyin ya
    cehennem ni orası
    3 gün sonra bende ordayım
  • 2. j.er.eğt.tug.k.lığına bilecek karakol eri :) demekkı burdan baya gıdcek arkadas var aynı yere:)

genc_turk_tc@hotmail.com msn adresım arkadaşlar
  • benimde acemi birliğim oraydı 1 ayda kurtuldum valla şansım varmış tankçı oldum yırttım gittim ankaraya.. bilecik eğitim açısından berbat bi yer yani butun zorlukları orda göruyosunuz ve %95 askerler doğuya sevk oluo.. ama usta birliğine gittiğiniz zaman göreceksinizki acemi birliği bi palavradan ibaret.. jandarma benim gözümde tsk nın prensi rahat askerlik yapıyo insan allah piyadelere yardım etsin dağda bayırda dolanan onlar...
  • Arkadaşlar kendi çekimim olan bazı bilecik resimleri var buyrun indirin.http://s3.dosya.cc/bilecik.rar.html
    tr.gunes@hotmail.com msn adresim isteyen arkadaşlara yardımcı olurum. ALLAH kolaylık versin
  • 2. er Jand. Egit. Tug. kom. Bilecik Arkadaşlar herkese hayırlı teskereler...
  • askere gidecek tüm gençlerimize hayırlı teskereler....ALLAH yar ve yardımcınız olsun..HERŞEY VATAN İÇİN...

.................................................... TOPRAK;EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR!!!.....................................................
  • Selam Arkadaslar Ben Fransa'dan yaziyorum...
    Benim de Sevgilim Bilecik'te asker (88/2) 22 mayis teslim oldu... Benim gibi ayni durumda olan kizlar varsa lütfen yazsin msn'den birbirimize destek olalim...

Ve biliyrsaniz ne zaman ariyabiliriz askerleri, simdi daha erken mi acaba ? çok soru'm var benim lütfen kizlarrr yaziiinn!!!!

quote:

Orjinalden alıntı: asena1127

askere gidecek tüm gençlerimize hayırlı teskereler....ALLAH yar ve yardımcınız olsun..HERŞEY VATAN İÇİN...

.................................................... TOPRAK;EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR!!!:).....................................................
  • bilecik 2. tugay 12. bölük'ten malatya'ya düştüm..87/4düm..Bilecik hakkında ne öğrenmek istiyosanız yardım ederim.Her konuda bilgi veririm..Ömrümü yedin bilecik demekle yetiniyorum. özelden ulaşabilirsiniz..
  • Nasil bi yer acaba ben daha haki bölümde oldugunu bilmiyorum bile... 4 gün oldu daha :(....

Bana yardimci olun herkeseee söylüyorum, asker yollu bekleyenlerr kizlarrr ve oralari bilen herkeseeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • SEVGİLİ ÇOÇUKLAR BENDE KARDESİMİ GÖTÜRDÜM 88/2 OLARAK 23 MAYIS CUMA GÜNÜ TESLİM ETTİM BİLECİK MERKEZDEKİ 2.JANDARMA TUGAYINA 12. BÖLÜGE DÜSMÜS, BU YAZILANLARI OKUYUNCA ÇOOOK KORKUYORUM ÇÜMKÜ BİZ 5 KIZ KARDESİZ EN KÜÇÜGÜMÜZ TEK BİR ERKEK KARDESİMİZ VAR UYKULARIM KAÇIYOR YÜZÜNE BAKMAYA KIYAMIYORUM SEREFSİZ PKK LILARA SİPER EDEMEM BOY 1.77 KILO 84 YANI ANLAYACAGINIZ ATLETIK YAPILI BİR GENÇ,BU YÜZDEN KOMANDO YAPARLAR DAGA GÖNDERİRLERMİ ??? 14 YASINDA ARABASI OLDU ÇEKİRDEKTEN YETİSME SÖFOR EHLIYETLI SÖGUTE GITMEMEK IÇIN KENDINI MANAV YAZDIRMIS ÇUNKU BENIM BANAM TOPTAN MEYVE SEBZE İSİ YAPIYOR O YÜZDEN MANAV YAZDIRMIS KENDINI (MANAV MESLEKTEN SAYILIYORMU ???????? BU KONUDA BILGISI OLAN VARMI BIRDE KAFAYI TAKMIS TİME GİRİCEM BEN DIYE ÇOOOOOOOOOOK KORKUYORUM ÇOKKKKKK NEDEN BIZIM CAHIL ÇOÇUKLARIMIZI GÖNDERIYORLAR DOGUYA BASBAKANIMIZIN OGLUDA DOGUYA GITSIN ZENGINLERIMIZIN OGULLARIDA GITSIN BIZDE GÖNDERELIM EGER BU ÇOÇUGA ASKERDE BİRSEY OLSUN KENDIMI MECLİSIN ÖNÜNDE YAKICAM YEMİN EDERİM YAKICAM YAAAAAAAAAAA BEN KALPTEN GİDİCEM 12.BÖLÜK NASIL BİR YERDIR BİLGİSİ OLAN VARMI USTA BİRLİGİNDE DOGUYA GİDECEKLERİ HANGİ VASIFLARA GÖRE SEÇİYORLAR NE OLUR BANA BİR BİLGİ VERİN

• ARKDAŞLAR ORASI CEHENNEM DEĞİL.NEDEN BU KADAR ABARTIYORSUNUZ SONUÇTA BU VATANIN EKMEĞİNİ YİYORUZ.YAZDIKLARINIZI LÜTFEN DÜŞÜNEREK YAZIN.TÜRKİYE CENNET VATANDIR BUNU BEYNİNİZİN Bİ KÖŞESİNE YERLEŞTİRİN..BAŞKA KONULARDA YORUM YAPMAYINIZ.(BAŞBAKANIN OĞLU).HERKESİN DOĞRUSUNA SAYGILI OLMAK ZORUNDAYIZ KORKUNUZU DÜŞÜNCENİZİ ANLAYABİLİYORUM.ÇÜNKÜ ÖLÜME EN YAKIN BEN DE VARDIM DOĞUDA..AEO

.....................................................TOPRAK;EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR...................................................
  • asena kardesim bu vatanın ekmegini ne sartlarda yedigimi biliyormusun ???? vatan hepimizin vatanı ama benim anlatmak istedigim su cahil çoçuklarımızı 75 günlük kısa egitimden sonra çatısmalara gönderiyorlar yani göz göre göre ölüme ,bu konuda ben rahatsızım anlıyormusun
  • Tesekür ederim morel verin yaaaaa, herkes kötü diyoo orayaa... Tabikiii Cehenem olamazz ama iste biz oralari bilmeyince tabi korkuyoruzz, benim sevgilim orada 5 gün oldu... Insallah bütün askerlerimiz gibi görevini yapip gelecek....
    Allah hepsinee saglik güç versin....
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.