Şimdi Ara

Bildirimlerde sürekli 1 tane ileti olması SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kaç aydır böyle sürekli cevaplananlarda 1 tane ileti gözüküyor okadar aradım bulamadım şu iletiyi

zaten bildirim çubuğu çalışmıyor gogıl kuromda telefondan baktım gene gozukmedı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escossie -- 9 Haziran 2013; 23:56:52 >

• kimse bilmiyor sanırım citizen konuya bekleniyor ozaman
  • o kırmızı bldirime tıklamış olman gerekir, tıkladıysan kayboluyo zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcardle

o kırmızı bldirime tıklamış olman gerekir, tıkladıysan kayboluyo zaten

yok hocam o (1) sürekli duruyor mesela bazen 5 6 oluyor tıklayıp bakıyorum bildirimlere fakat gene 1 kalıyor kalıcı
  • silinmiş konu falandır belki

beni de silinmiş konular delirtiyo, adam msj yazmış belki sövmüş bilemiyoruz girip bakıcaz konu çöpe gitmiş
  • quote:

silinmiş konu falandır belki

beni de silinmiş konular delirtiyo, adam msj yazmış belki sövmüş bilemiyoruz girip bakıcaz konu çöpe gitmiş

o da ayrı bi dert
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escossie

kaç aydır böyle sürekli cevaplananlarda 1 tane ileti gözüküyor okadar aradım bulamadım şu iletiyi

Ben de yasiyirdum cozdum. Artik actigin bir konuya mesaj atilinca orasi surekli bildirim halinde kaliyor. Tam surumden kirmiziya tiklayip gosterdigi konuma girince isik sonuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

silinmiş konu falandır belki

Lanet olsun adamım o sorundan hepimiz muzdaripiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

quote:

kaç aydır böyle sürekli cevaplananlarda 1 tane ileti gözüküyor okadar aradım bulamadım şu iletiyi

Ben de yasiyirdum cozdum. Artik actigin bir konuya mesaj atilinca orasi surekli bildirim halinde kaliyor. Tam surumden kirmiziya tiklayip gosterdigi konuma girince isik sonuyor.

tam sürümden kastın ? pc den giriyorum şuan zaten cevaplananlara girdim en sona kadar gidiyordum az daha ama o iletiden bi haber yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

quote:

tam sürümden kastın ? pc den giriyorum şuan zaten cevaplananlara girdim en sona kadar gidiyordum az daha ama o iletiden bi haber yok

Cevaplananlar degil sagdaki kirmiziya tikla

• dostum ona tıklanmıyor bende gogıl kurom da bildirim penceresı acılmıyor ama explorer da acılıyor
    ayrıca sadece cevaplananlarda 1 tane ıletı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escossie -- 10 Haziran 2013; 2:15:33 >
  • Nickinin hemen solundaki kirmiziya tiklayinca iletinin ne oldugunu gosteriyor. Tiklanmiyorsa bilemeyecegim.

• ben biliyorum sanırım çözümü, uzun zaman foruma girmeyince olmuştu bana da, olay şu sanırım:
    -biri senin mesajı alıntılamış, ama aradan zaman geçtiği için "cevaplananlar" (Mesajımın geçtiği konular) sayfasından düşmüş o konu
    çözümü:
    -nikini tam olarak arama yerine yaz, senden alıntı yapan mesajlar çıkar ortaya, son mesajdan (en yukardaki) başlayarak konulara gir ve konuları up la, zaman sorununu böylece çözersin konu tekrar "Mesajımın geçtiği konular" sayfasında ilk sayfaya yerleşir

yalnız kaç aydır demişsin o yüzden o kadar aylık bütün alıntılarının geçtiği konuları up lamalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

ben biliyorum sanırım çözümü, uzun zaman foruma girmeyince olmuştu bana da, olay şu sanırım:
    -biri senin mesajı alıntılamış, ama aradan zaman geçtiği için "cevaplananlar" (Mesajımın geçtiği konular) sayfasından düşmüş o konu
    çözümü:
    -nikini tam olarak arama yerine yaz, senden alıntı yapan mesajlar çıkar ortaya, son mesajdan (en yukardaki) başlayarak konulara gir ve konuları up la, zaman sorununu böylece çözersin konu tekrar "Mesajımın geçtiği konular" sayfasında ilk sayfaya yerleşir

yalnız kaç aydır demişsin o yüzden o kadar aylık bütün alıntılarının geçtiği konuları up lamalısın

doğrudur da bunu denemek için boş bir zamana ihtiyacım var böyle kalsın daha iyi ozaman

Sağol'un ilgilendiğiniz için

• arada bendede oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.