Şimdi Ara

Bildirim pencerisi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iPhone 5s kullanıyorum 1 hafta oldu sayılır alalı. Instagram, whatsapp, eurosport gibi uygulamalrı kullanırken yukarıdan aşağıya doğru bildirim penceresini açtığımda uygulamalarda nerde olursam olayım taa en başa geri gönderiyor beni ben onca feed i tekrar geçmek zrunda kalıyorum bu problem yalnızca benim telefonuma mahsus bir durummu acaba yoksa sizde de bu durum var mı yardımcı olabilirseniz sevinirim. iOS sürüm 7.0.1 son güncellemeyi olumsuz yorumlar sebebiyle şimdilik yapmadım ancak bu durum düzeltildiyse geçmek isterim yardım pls

• quote:

Orijinalden alıntı: amtcn10

arkadaşlar iPhone 5s kullanıyorum 1 hafta oldu sayılır alalı. Instagram, whatsapp, eurosport gibi uygulamalrı kullanırken yukarıdan aşağıya doğru bildirim penceresini açtığımda uygulamalarda nerde olursam olayım taa en başa geri gönderiyor beni ben onca feed i tekrar geçmek zrunda kalıyorum bu problem yalnızca benim telefonuma mahsus bir durummu acaba yoksa sizde de bu durum var mı yardımcı olabilirseniz sevinirim. iOS sürüm 7.0.1 son güncellemeyi olumsuz yorumlar sebebiyle şimdilik yapmadım ancak bu durum düzeltildiyse geçmek isterim yardım pls

Bu çok normal aynı şey bendede oluyor tabi herkezde. Herhangi bir sayfadayken ekranın üst kısmına dokunduğunuzda sayfanın başına dönüyor ( bu çoğu uygulamada geçerli) dolayısıyla siz bildirim çubuğunu aşağıya doğru çekerken parmağınız ekranın en üst kısmına deyiyor ve sayfanın en başına dönüyorsunuz. Bunu bende en başta sorun olarak gördüm kafama taktım ve biraz araştırıp buldum içim rahatlamıştı ama bi çaresini bulamadım hocam idare edicez böyle napalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: qiest_588

Bu çok normal aynı şey bendede oluyor tabi herkezde. Herhangi bir sayfadayken ekranın üst kısmına dokunduğunuzda sayfanın başına dönüyor ( bu çoğu uygulamada geçerli) dolayısıyla siz bildirim çubuğunu aşağıya doğru çekerken parmağınız ekranın en üst kısmına deyiyor ve sayfanın en başına dönüyorsunuz. Bunu bende en başta sorun olarak gördüm kafama taktım ve biraz araştırıp buldum içim rahatlamıştı ama bi çaresini bulamadım hocam idare edicez böyle napalım :)

Hocam siz açıklayınca anladım şimdi durumu teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için aynen mantık doğru Teşekkürler.

• Durum çubuğundan değilde ekranın üstünden yani beyaz kısımdan sürüklemeye başlarsanız bi şey olmaz diye tahmin ediyorum

• Sinir bozucu bişey hocam buna yapacak bişey yok şuan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

Durum çubuğundan değilde ekranın üstünden yani beyaz kısımdan sürüklemeye başlarsanız bi şey olmaz diye tahmin ediyorum

İşte bu kesin çözüm

• quote:

Orijinalden alıntı: qiest_588

quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

Durum çubuğundan değilde ekranın üstünden yani beyaz kısımdan sürüklemeye başlarsanız bi şey olmaz diye tahmin ediyorum

İşte bu kesin çözüm

Bu yöntemi denedim genel oalrak çözüm sayılabilir bazen arada yapıyor yine
  • Alistiktan sonra sizin isteginiz disinda en uste almadan bildirim merkezini acabileceksiniz gerekli seyler; el aliskanligi ve zaman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.