Şimdi Ara

Bildirim çalışmıyorrrrr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya ben konu açmaktan bıktım siz bıkmadınız hiç bir şeklde çalışmıyor bildirim @Jeolog. @gun @Citizen @Numan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 7 Aralık 2020; 12:31:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sensörümüzdeki bir hatadan dolayı çöküşü yakalayamamışız, gereken değişikliği yaptık, bu durumu artık çok daha kısa sürede yakalayacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Sensörümüzdeki bir hatadan dolayı çöküşü yakalayamamışız, gereken değişikliği yaptık, bu durumu artık çok daha kısa sürede yakalayacağız.

Hocam şuan hala çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Hocam şuan hala çalışmıyor

Alıntıları Göster

Hocam baktığımda bizim tarafa yansımış bir hataya rastlayamadım. Demek ki hala yakalayamadığımız bir şey var. Whatsapp veya telegram kullanıyorsanız sizle iletişimde olalım mı, hem bize de yardımcı olmak açısından? Numaram 0549 746 38 63.

• quote:

Hocam baktığımda bizim tarafa yansımış bir hataya rastlayamadım. Demek ki hala yakalayamadığımız bir şey var. Whatsapp veya telegram kullanıyorsanız sizle iletişimde olalım mı, hem bize de yardımcı olmak açısından? Numaram 0549 746 38 63.

Alıntıları Göster

çok sağol hocam adamsın şimdi düzelmiş

• quote:

Alıntıları Göster

Hocam biraz geç geliyor bu kez de sanki. 3 dk diyor bir mesaj gelme tarihi bir baktım foruma pc den 5 dk diyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.