Şimdi Ara

Bildiğiniz Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
38.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia 3230 un haricinde ayrıca 6310 i kullanıyorum,6310 1 hafta çok rahat gidiyor (Slim )
  • philips xenium nokia 3110 dan sonra en yüksek sar değerine sahip telefon, bir nokia 7650 nin 3 katı k700 ün 2 katı değere sahip şarjı fazla gidiyor ama beyninizde daha yüksek ışına mağruz kalıyor
  • walla motorolanın bı modelı vardı sarj suresı oldukca kısa idi ama yaklasık 10-11 gun sarjı dayanıyodu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umit

philips xenium nokia 3110 dan sonra en yüksek sar değerine sahip telefon, bir nokia 7650 nin 3 katı k700 ün 2 katı değere sahip şarjı fazla gidiyor ama beyninizde daha yüksek ışına mağruz kalıyor

bence desteksiz atıyosun 7650 sar değeri 0,35 W/Kg iken, philips xenium ise burda bahsedilen modeli için 0,74 w/kg dir.
    kaynak,gsmarena,mobilerewiew vs..vs..vs..
  • Mesela Philips 650
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluesahin

Bildiğiniz Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi ?

Merhaba Arkadaşlar,

Kendime ikinci bir şarjı çok giden özelliği düşük olan hatta telefon olmak dışında hiç bir özelliği olmayan da olabilir.Bir telefon almak istiyorum tabi dediğim gibi Şarjı çok gitmeli bekleme süresi ve konuşma süresi tabi öncelikli bekleme süresi bildiğiniz böyle bir telefon varmı üretimi devam eden piyasada bulabileceğim bir telefon marka ve modelini yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Sarji en cok giden teller kesinlikle philips in Xenium serisidir.. Bu modellerde ortalama 15 gun bekleme suresi, 8-10 saat konusma sureleri bulunuyor.. Tavsiye edebilecegim model yeni cikan kapakli Xenium 650 modelidir.. konusma ve bekleme sureleri cok uzun, ama istedigin kadar sade ve ucuz bir model sayilmaz.. Garantili fiyati 300 milyon civarinda.. Pahali dersen cok eski ama isini gorecek Xenium 9@9++ modelini bir arastir derim.. Cok eski oldugu icin bulman mumkun olmayabilir.. Ama tam senin istedigin tel bu..

• benim erikson 688 telf 1998 yılında ilk aldığımda pili 5-6 gün gidiyordu.
    ilk pili 2001 e dek... telf u da 2003 e dek kullandım ama ilk pili bittikten sonra bir daha orjinal pil bulamadım.
    şimdi nokia-5210 var bende.
    böyle orjinal pili bulunabilen bir telf bileniniz varsa bir dahaki kez o telf u alabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluesahin

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar parmaklarınıza sağlık .

Philips 650 alacağım heralde.

Merhaba Arkadaşlar philips 650 yi alacağım heralde dediğimin ertesi günü aldım. bugüne kadar da 3 kez şarh ettim şu an itibariyle üçüncü şarj son bir kademe kaldı. Fakat telefonun eksilerinden bahsetmek istiyorum.

1-Şarjı çok gitsin diye konuşmaların sesini kısmışlar karşı tarafı bazen çok zor duyuyorum.
    2-Bazende başka telefonlar çekiyorken Philips çekmiyor.

Herkese selamlar..
  • Dağa çıkmıyorsan bu zamanda 3 günden fazla şarjı dayanan telefonu illaki şarjı uzun diye almak gereksiz.
  • şarjı uzun giden telefon arıyosan öncelikle philips modellere bakman akıllıca olur bence. çünkü en uzun şarj süreleri onda. şmdi modeli hatırlamıyorum ama bi tanıdğımda renksiz ekran fln bi philips var 2hafta fln gidio şarjı
  • 1110 .. 1 Haftadan fazla...
  • motorola c117 10 gün rahat gidiyor
  • sadece konuşma amaçlı kullansan p910i 8 günü devirdi
  • Motorola C80 mi C90 mı diye bir modeli var fiyatı sanırım 99 YTL idi 30 gün şarjı gidiyormuş diye görmüştüm
  • ????

Nokia 1600 da iyi derler
  • arkadaslar philps xenium vardı arkadasta telefonun batarya oldugunde 11 gun rahat gidiyordu ilk basta 20 gun gidiyordu tabi....
  • philips 650 olabilir..
  • sdece arama ve msj için kullanıcaksan 1100 7 gün çok rahat gidiyo.

ama özellik olsun uzun gitsin diosan k750i konuşma süresi 9 saat.
  • 1100...
  • Arkadaşlar adam aldım dedi :)
    Philips in xenium 660 da satılıyor.
    kamera eklemişler fiyat da 110 ytl daha pahalı
    Philips 660 Xenium i Olarak geçiyor.
    Onun da şarjı uzun gidiyormuş...

BU arada 1100 verilerini yazıyım.

Konuşma 4-6 Saat. En fazla 6 saat dayandı telefonun şarjı(o da sabah 9 gibi şarjdan çıkardım gece 11 de bitti)

Bekleme 5 gün (Gece açık olarak)

Çok çok performanslı tel değil, daha iyi konuşma süresi olması lazımdı... Konuşurken hiç bir şeyle uğraşmamama rağmen ortalama 5 saat gidiyor.
    Renksiz ekran ve ozelliksiz bir telefon için az bence.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.