Şimdi Ara

Bildiğiniz En İyi Yerli ve Yabancı Anime- Manga Siteleri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
4.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yabancı Anime Sitesi

Myanimelist tek takip ettiğim site şu anda bu. İçeriği çok geniş ama sadece kullanıcı yorumları üzerine inşa edilmiş.

Yerli Anime Siteleri

Animeinceleme.com

http://www.cosplayturkiye.com/ Anime bölümü yazıları güzel.

Fazla bir site takip etmiyorum daha önce birkaç siteye baktım ama incelemeleri ve tarzlarını sevemedim. Bu alanda Türkçe- ingilizce farketmez en iyi siteler hangileri önerilerimizi yazarsak çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Hangi Anime- Manga sitelerini takip ediyorsunuz ve neden ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 18 Mart 2017; 14:3:25 >

• Listeleme temelli olarak AniDb de iyidir.

Anime izlemek için:

horriblesubs

kissanime

Manga okumak için:

mangastream

mangakoi (Sanırım adı değişti.)

webtoon

Manga okumak için telefon uygulaması:

mangarock

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya aslında tüm serilerden haberdar olmak için myanimelist yeterli oluyor,dediğin gibi içeriği çok geniş ve resmen nimet

Türkanime'yi ise bulundurduğu seriler sayesinde söyleyebilirim eksik seriler tabi ki var ama genelde türkanimeyi kullanırım

Yani ben animeye başladığımdan beri 2-3 tek tük site arasında gidip geldim bana yettide

Manga pek okuyan birisi değilim ama manga denizinden takip ediyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 18 Mart 2017; 17:28:25 >
  • yabancı site olarak; botato.to (manga), ww1.gogoanime.io (anime) alanlarında fazlasıyla iyiler. ingilizce orta seviye ise botato mangaları genelde ilk çevirenlerin buluştuğu bir site, gogoanime de anime konusunda aynısı.
  • Arkadaslar benim aradığım anime manga okuma izleme sitesindrn daha çok anime manga kültüru ile ilgili yazılar paylaşan anime manga görsel ve light novel incelemeleri içeren işin daha çok kültür yönüne odaklanan siteler.

Bildiğiniz bu tarz Ingilizce Türkçe siteler varsa öğrenmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    "Anime/Manga siteleri" yazınca kafalar gitti tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu hortlatalım. Niye az yazı gelmiş buraya :)

Anime incelemelerinde birdizihaber'e bakıyorum bazen. Her anime olmuyor ama oldu mu güzel yazılar oluyor.

Manga denizinde Yaksoku no Neverland mangasını bitirdim. Millet baya yorum yapıyordu. Yorumlarla birlikle manga güzel bitti. Çok keyif aldım. Şimdi claymore'a başlamak istiyorum. Ama manga denizinde malesef yok. Manga-tr'de var. Ama orada da hiç yorum yok. Manga-tr ne yaptı bilmiyorum ama birçok yorum silinmiş gitmiş siteden... Manga okumak için bol yorumlu başka hangi siteler var?
  • İnceleme okumayı uzun zaman önce bıraktım. Haberler içinse animenewsnetwork'u kullanıyorum.
  • Türkiye anime communityisi inceleme yazamıyor maalesef.Yabancıların bile en az yarısı beceremiyor.Bütün aklına gelen sıfatları sıralamak incelemeden sayılmıyor

Doğal olarak myanimelist

Bir de arada sırada eğlenmek için türk anime,animenet gibi sitelere giriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 8 Haziran 2020; 10:7:13 >
  • Açık konuşmak gerekirse eski sitemizi, yapımcısı olarak bile, pek beğenmiyordum.
    Yeni sitemizin benim gibi düşünen kitlelere hitap edebileceğini düşünüyorum.

Eğer incelemek isterseniz: https://www.animex.club/

Daha çook yeni özellik eklenecek, bu sadece 1 haftalık çalışma
  • Bu siteyi aramıyordum ama güzel denk geldi. Felsefik tartışma içinde buldum kendimi

https://forum.novelupdates.com/

Ama yabancı sitelere bakılırsa en iyi seçenek sanırım reddit olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 9 Haziran 2020; 5:49:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.