Şimdi Ara

Bild: Atatürk yaşasaydı hayır derdi. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
2
Favori
17.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı zeka geriliğini international olarak görmek keyif verici olsada hayalden öte geçmeyecek ama hakikat olduğuna inandığım; Mezarından kalksa önce başımızdakileri sonra 7 düveli tekrar tokatlayıp saygınlığını kazanabilecek bir liderin kurduğu cumhuriyetin neferi olmak şeref vericidir.

Pardon ama zamanında Ata bu y*ısak almanlara ruslara bulaşmayın sizi mancınıkta mıncıklarlar demişti dinlememişlerdi ebe ve öreke kombini almışlardı, şimdi onların ne haddine bize kendi atamız üzerinden telkinde bulunup böyle şeyler yayınlamak. Hükümetimiz hükümet değil ki zeka ile mukavemet göstersin... Maganda gibi dış politika güdüyorlar iç politika da çok farklı ya! hödö hödö gidiyor....

He bu y*ısakların karşısında bizi böyle itibarsızlaştıran hükümete ben değil full yetki +1 günah bile vermem Hayır der pusulada çakar mührü geçerim...

Ben bu forumda çanakkale zaferi yalan Atatürk fos diye yazı yazan adama TDK karşılığı "Bir kimsenin, bir tüzel kişinin mülkiyeti altında bulunan, taşınır veya taşınmaz varlıkların bütünü" anlamına gelen "mal" kelimesini kullandığım için 5 gün ban yedim. Bir dahakine düzgün bir sebeple ban yemeyi göze alacağımı biliniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: Road.Runner

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avsarimsi

Şaka mısın?

Ne fark eder?

O sana diktatör derse sen de ona istediğini dersin

Diktatör de bize göre çok ağır

Diktatör herkese denebiliyor, bana göre de yanlış bir söz. Ama nazi çok çok daha ağırdır. Sen adama nazi dersen o da sana istediği şeyi yazar.

En son "diktatör" dedikleri adamların ülkelerini getirdikleri vaziyet ortada. Bugün senin (sev veya sevme) seçilmiş Cumhurbaşkanına diktatör derler yarın senin ülkene barış(!) getirelim derler, zor değil.

Diktatör demelerine en başta karşı çıkan adam burda benim. Almanyada birine nazi demek küfürdür. T.C'yi yönetenler diplomaside küfür edemez, uygun olmaz. Bende nazi derim, sen de dersin ama diplomaside devlet erkanının Almanya'ya nazi demesi uygun olmaz, bunu anlamak için einstein olmana gerek yok nazi lafı ağır küfürdür Almanlara göre.

Almanya İsviçre pkk mitingine izin verip bizim bakanları engelliyorsa kusura bakma da nazi demek bile az gelir bunlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ø kullanıcısına yanıt

Bu videoda polis söylemiyor o lafı. İnternette polis söylemiş gibi yansıtılmış. Ama onun haricinde engelleme olduğunu kanıtlamak açısından iyi bir video.
  • murat1981pls kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125094748
    Madem öyle şu yazdığım şeye cevap versene bir bakalım.
  • bazı arkadaşlar türkiyenin konum olarak önemini göremiyor sanırım.bu ülke suriye durumuna düşerse bugün avrupa diye birşey kalmaz.türkiyenin bir iç savaş durumuna düşmesini istemeyeceklerdir.suriyeden gerekli dersleri çıkarmışlardır tabi hükümet yine bunları kötü niyetli dış güçler olarak gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigantes

quote:

quote:

quote:

quote:

Şaka mısın?

Ne fark eder?

Diktatör herkese denebiliyor, bana göre de yanlış bir söz. Ama nazi çok çok daha ağırdır. Sen adama nazi dersen o da sana istediği şeyi yazar.

En son "diktatör" dedikleri adamların ülkelerini getirdikleri vaziyet ortada. Bugün senin (sev veya sevme) seçilmiş Cumhurbaşkanına diktatör derler yarın senin ülkene barış(!) getirelim derler, zor değil.

Diktatör demelerine en başta karşı çıkan adam burda benim. Almanyada birine nazi demek küfürdür. T.C'yi yönetenler diplomaside küfür edemez, uygun olmaz. Bende nazi derim, sen de dersin ama diplomaside devlet erkanının Almanya'ya nazi demesi uygun olmaz, bunu anlamak için einstein olmana gerek yok nazi lafı ağır küfürdür Almanlara göre.

Almanya İsviçre pkk mitingine izin verip bizim bakanları engelliyorsa kusura bakma da nazi demek bile az gelir bunlara.

Aynı gün nevrozda ülkede PKK Apo bayrakları açıldı izin verdin hepsine, 2 sene önce PKK ile kol kola halay çekiyordun. Neyse ya ne haliniz varsa görün. Sen nazi dememelisin, ama dersin ağzını büken yok, dersen de adam sana böyle başlık atar diyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Yahu arkadaş tamam Erdoğan'ı biz de sevmiyoruz da sana ne oluyor lan ? Tamam, haberini yap hatta yorumunu da yap, eleştir de. Fakat bu kadar da değil. Bizimkiler ona buna dalaştıkça bunlar da suyunu çıkarmaya başladı iyice.

Durumu özetlemişsin bende aynı noktaya temas edecektim. Sen sevmediğini söylüyorsun başkaları da sevmediği veya sevdiğini söylüyor en azından ülke olarak bu konuda bir sıkıntımız yoktur samimi sayılırız çoğunlukla. Erdoğan'da sevmediğini ya söylüyor ya belli ediyor bir şekilde en başından beri gerek Avrupa olsun gerek kendi vatandaşı olsun makam falan dinlemeden kişiselleştirerek söylüyor, nerede susacağını bilse bunun yararı bile var. Avrupa ise iki yüzlü, Erdoğan bunların üstüne biraz daha gitse düşünmeden topyekün bize karşı savaş açarlar.

Asıl mesele yüzüne gülene gülümseyerek karşılık vermek değil yüzünü somurtana karşı aynı tavrı koruyabilmek. Avrupa bunu yapamaz çünkü onlara karşı iyiysen iyi olurlar zoru değil kolaylığı seçerler, basit insanlar böyle davranır daha fazlasını beklemekte bizim hatamız, Erdoğan'ın hatası. Bu çabayı Erdoğan'dan bekleyebiliriz hakkımız da ama işte adam neyse o, kırkından sonra insanın huyu değişmez. Bilirsin her yerde oyun bozanlar vardır bu doğanın bir parçası ve de gerekliliğidir, Erdoğan da çokta düşünmeden bilinçli şekilde hareket etmese bile gerekliliği karşılıyor. Biber gazını eleştiren Avrupa köpekleri kullanarak eylemcileri susturma yoluna gitti. Hak hukuk demeleri, sürekli insan haklarından dem vurmaları işte tüm mesele bu, bunlardan bahsetmiyor olsalar bu kadar tepki görmezler gerek Erdoğan'dan gerekse benim gibi bu noktayı görenlerden. Ders alabilmek önemli ister haklı olalım ister haksız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaggo23

Hangi maddeyi özgürlüğe aykırı buluyorsun

Erdoğan mevcut sistemde sadece vatana ihanetten yargılanıyor gelecek sistemde hertürlü suçtan yargılanacak

Avrupada 30 ülkede seçilme yaşı 18 bizde ise 25 gelecek sistemde seçilme yaşı 18 e düşüyür

Kanun hükmündeki kararnameler kaldırılıyor

Millet vekili sayısı 550 den 600 e çıkarılıyor milletin temsil gücü artacak şimdi soruyorum bunlarmı özgürlüğü ve demokrasiyi kısıtlandırıyor

Bu arada bu millet demokrasi dersini 15 temmuz da tüm avrupaya verdi

Başkan istediği Tv'yi , gazeteyi hatta Partiyi bile kapatabilir

buna kimse engel olamaz

sen şimdi bile istediği gazeteyi Tv'yi kapatabilir diyebilirsin belki. Şu an bile demokrasinin çeyreği var . Geçenlerde Hürriyet kapatılacaktı referandum arifesi diye dokunmadılar zaten muhalefetin çıktığı birkaç yer kalmış.Fakat %51 ile HAYIR çıksa bile 2-3 yıl içinde Sözcü ve Hürriyet gazeteleri kapatılacaktır Cnntürk habertürk gibi tv olacaktır ( Onun için en az %65 hatta daha fazla HAYIR çıkması gerekir )

18 yaşında M.vekili olacak demişsin 25 yaşında kaç tane m.vekili seçildi geçen dönem? başkanın, başkan yardımcıların torunlarına harçlık için 20-30bin lira devletin ödenek vermesini niye sevineyim ayrıca diğer masraflarla başkanın 18 yaşındaki torunun devlete maliyeti aylık 100bin lirayı geçer

Erdoğan yargılanmasın zaten yargılanmamak için c.başkanı oldu muhalefet c.başkanı olup yönetime karışmasın diye seçime bile gitmedi. Sadece c.başkanı olarak kalsın ülkeyi yönetmeye kalkmasın. Herkesin istediği bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 28 Mart 2017; 1:24:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Master-Fİ

Adamlar Türkiyeye din kisvesi altında derin devletlerini yerleştirip bunca yıl istedikleri gibi at koşturdular.Gezi olaylarını amacından saptırıp Türk baharı gibi sevimli isimler koyarak iç savaş çıkarmaya çalıştılar. Olmadı darbe adı altında ülkeyi tamamen ele geçirmeye çalıştılar.

Yıllardır pkk ve kanatlarını desteklediler silah verdiler her türlü piçliği yaptılar. Sözde nato müttefikimiz. Nato mato hikaye Maksat Türkiye rusyaya yakınlaşmasın. Belli bir noktada pasifize ve kontrol edilmiş halde elimizin altında dursun. Ne ölsün ne yaşasın.

Bu alçaklar deşifre oldu artık. Bütün oyunları bozuldu. 30 belkide 40 yıllık hesapları altüst oldu. Oyunun şekli rengi değişti. Biz iplemedikçe deliriyorlar.

Başkanlık sistemi geldiğinde bürokratik engeller ortadan kalkacak bunların ne kadar ajanı ne kadar piçi varsa hepsini tasviye edecekler. Rezil oldular. Apaçık düşmanlıklarını gösterir nokta dalar şu an. Panik oluyorlar ama iş işten geçti. Oyun bozuldu.

İçimizdeki irlandalılar da bolca mevcut. Saflarıda belli. Siz üzülmeyin. Laf salatasından başka icraatinizi görmedik. Sözde vatanseverler.

Atatürk hayatta olsaydı önce sizden başlardı....

+1 Güzel özetlemişsin

• Hangi maddeye dayandırıyorsun tv kapatma hakkını

Yeni sistemde başkan her suçtan yargılanacak benim iddialarımın dayanağı var

Fuzulu harcamalarınkastetmişsin sanırım

Elif doğan türkmen 1000000 tl lik fatırasına ne diyorsun ayrıca işimize geldimi çanakkalede 14 13 yaşında askerler savaştı vatanı kurtardı diyoruz 21 yaşındaki ecdad çağ kapatıp çağ açtı 15 temmuzda gençlik tankın altında can verdi 18 yaşındaki gençlik oy kullanabiliyorda neden seçilmesin hem seçilsede toplam 3-5 tane gençleri hitaben seçilecek 600 ün 200 ü 18 yaş olcak demiyorki

• quote:

Orijinalden alıntı: brigantes

quote:

quote:

quote:

quote:

Şaka mısın?

Ne fark eder?

kronoloji tam öyle değil.. Avrupada 1000 kişilik salona 5bin kişilik davet verilince engel oldular başka yerde yapın dediler

bzimlilerde zorla miting yapmak istedi onlarda izin vermedi

biizmkilerde bu NAZİ anlayışıdır dedi

PKK mitingi daha geçen gün oldu hatta Erdoğanı öldürün diye resimli afişi Meclise asmışlar..

BURDAN ŞUNU ANLIYORUZ: ARTIK TÜRKİYE'NİN AVRUPA'DA PKK KADAR SURİYEDE PYD KADAR İTİBARI KALMAMIŞTIR. AVRUPADA VE DÜNYADA TÜRKİYEYİ VE ERDOĞANI CİDDİYE

ALACAK KADAR DEĞERLİ GÖRMÜYORLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 28 Mart 2017; 1:34:38 >

• quote:

Hangi maddeyi özgürlüğe aykırı buluyorsun

Erdoğan mevcut sistemde sadece vatana ihanetten yargılanıyor gelecek sistemde hertürlü suçtan yargılanacak

Avrupada 30 ülkede seçilme yaşı 18 bizde ise 25 gelecek sistemde seçilme yaşı 18 e düşüyür

Kanun hükmündeki kararnameler kaldırılıyor

Millet vekili sayısı 550 den 600 e çıkarılıyor milletin temsil gücü artacak şimdi soruyorum bunlarmı özgürlüğü ve demokrasiyi kısıtlandırıyor

Bu arada bu millet demokrasi dersini 15 temmuz da tüm avrupaya verdi

Off millet vekili yaşının 18e düşmesi mükemmel.Hatta 8 filan olsun ne de olsa gençlerimize güveniyoruz.

Ulan çok matah bir şeymiş gibi yazmış bir de.Gören de avrupa 18 yaşındakiler seçildiği için gelişmiş filan sanacak.18 yaşındaki velet millet vekili olunca nolacaksa artık.

Avrupadan 5 ülke say desem sayamaz gelmiş 30 ülkede var diyor.

• quote:

Hangi maddeye dayandırıyorsun tv kapatma hakkını

Yeni sistemde başkan her suçtan yargılanacak benim iddialarımın dayanağı var

Fuzulu harcamalarınkastetmişsin sanırım

Elif doğan türkmen 1000000 tl lik fatırasına ne diyorsun ayrıca işimize geldimi çanakkalede 14 13 yaşında askerler savaştı vatanı kurtardı diyoruz 21 yaşındaki ecdad çağ kapatıp çağ açtı 15 temmuzda gençlik tankın altında can verdi 18 yaşındaki gençlik oy kullanabiliyorda neden seçilmesin hem seçilsede toplam 3-5 tane gençleri hitaben seçilecek 600 ün 200 ü 18 yaş olcak demiyorki

ben gazete tv hatta parti kalmayacak diyorum sen diyorsun yargılanacak. kim yargılayabilecek acaba? sen daha kasetleri konuşmaları çıkmış bakanları bile yargılayamıyorsun şu an,gazete tv hatta muhalefet partisi kalmamış bir ülkede başkanı yargılamaktan bahsediyorsun

hala 18 yaşında mv olacak diyorsun şu an 25 yaşında olabiliyorda kaç tane 25 yaşında mv seçildi meclisten örnek göster bana

e.d.türkmen 1-2 milyon tl iletişim harcaması yaptıysa ( devletin verdiği hakkı parti propagandası için kullanmış demekki ) böyle hak verme o zaman aylık sınır koy... Tabii c.başkanın bakanların valilerin tüm kamunun EVET için harcadığı milyar dolarları görmezsiniz bu arada. telefonuma EVET için reklam geliyor kim gönderiyor bunu kimin cebinden çıkıyor bunun parası?

• Ee simdi sonuc ne 20 gun sonra millet evet dediginde ne yapacaksiniz . Simdiki gibi asip kesip atip tutacakmisiniz. Hayır gibi bir sonuca hala inaniyormusunuz.Tutturmusunuz bi tek adam tek adam siz kac adamsiniz onu soyleyin pesinden kostugunuz kac adam.

Uzun lafin kisasi uzun adam gelecek dertler bitecek .

50 Senedir pesinden kosulan Ab ye de siktirimizi cektik .

Bu Kadar basit . Bu kadar kolay Evet de gelecegini aydinlik yasa huzurlu yasa

• Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 22 Eylül 2020; 15:27:50 >
  • Milletvekili sayısını arttırıp bütçeye milyonlarca lira ek külfet neden getiriyoruz acaba

Bence bi 10 bin milletvekili olsun

Hatta hepimiz milletvekili olalım 80 milyon milletvekili ile daha güçlü ekonomi için güçlü dinimiz için kalbimiz için bu anam için bu babam için bu balina kasa merso ve danışmanlara balina kasa audi için

Evettt diyorum

Şaka şaka hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Sen adamlara nazi dersen adam da seni istemez bu gayet normal.

konu bu değil, hayır propagandasını yapma şekli çok alçakça

Evetçilerin propoganda şekli için ne düşünüyorsun?

Bild: Atatürk yaşasaydı hayır derdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 28 Mart 2017; 6:2:38 >

• Elin gavuru kadar ülke sevgisi olmayanlar kızmışlar bu habere. Sizin ülke sevginiz cebinizdeki para ile orantılı. Hayatınız torpil, rüşvet, hırsızlık, yalan. Doğrular sizde alerji yapar.
  • İki tarafın ne niyetle iş yaptığı ortadadır. Hristiyan diyor ki "gel benim dediğimi dinle" sana mı soracağız ne yapacağımızı?

• Evet diyecegimde 18

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.