Şimdi Ara

Bilanço ağırlaşıyor: COVID-19 vakaları tırmanışa geçti! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
6.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maskenin sizi koruduğu koca bir yalan. Virüslerin boyutları maske deliklerinin yaklaşık 9 katı daha küçüktür. Rahatlıkla geçerler. Esas büyük felaket nefes verirken çıkan karbondioksiti geri solumanızdır. İnsan hücreleri yeterli oksijen alamazsa kansere dönüşür. Kansere davetiye çıkarırsınız. Ayrıca maske üzerinde oluşan nemde bakteri ve mikroplar ürer. Bunları ciğerlerinize çekmek başka sağlık sorunlarına sebep olabilir. Korunmamak bir tarafa çok ciddi rahatsızlıklara yakalanmanıza sebep olabilir. Karar sizin.
    Maskenin etkisiz olduğu ile ilgili çalışmalar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Konuyu görenlerin en az yarısı: Hemen bir şey uydurmalıyım!

• claudemre kullanıcısına yanıt

Solunum yolu enfeksiyonları damlacıklarla bulaşır. Bu damlacıklar 5 mikrometreden büyüktür. Bu nedenle cerrahi maskelerin gözenekleri bu damlacıkların geçmemesi için yeterlidir. Burada 5 mikrometre dediğimiz şey virüsün boyutu değildir, virüs daha küçüktür, 5 mikrometre, virüsün içinde bulunduğu damlacığın boyutudur. Corona virüsü veya grip virüsü gibi solunum yolu virüsleri cerrahi maskelerden geçemez.

• Geçsin yeter artık bunların palavralarından bıkmadınız mi sanki başka hastalık yok covit'den başka küresel ilaç sahtekârlarının insanları korku ile sömürüsüne izin vermeyin.

• bkaakco kullanıcısına yanıt

Cahil takımı toplanmış minik zekalarıyla einstein oynamaya çalışıyorlar. Virüse yakalanmış maske takmıyormuş halt ediyorsunuz !

• Sleeper kullanıcısına yanıt

O zaman korkacak bir şeyiniz yok 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • claudemre kullanıcısına yanıt
    +1

Teşekkürler hocam.

• Doktorları kovarak yapmak istediklerinin alt zeminlerini hazırladılar zaten vaka sayısı artacak müdahale edilemeyecek kadar çoğalacak sokağa çıkma yasağı ve ohal ilan edilecek seçimler de istediğini yapabilecek geçmiş olsun Türkiyem

• kayamtky K kullanıcısına yanıt

Ben tamamen aşısızım. Ben de 2 günde atlattım.

Bunun bir açıklaması var mı sizce?

• Ne kapanmayı becerebildiler nede açılmayı.

• Windows95 kullanıcısına yanıt

Var; Daha önce okuduğum bir tıp makalesinde bilim insanlarının yaptığı araştırmalarda azınlıkta olan bazı insanların covid' e karşı doğal bağışıklığı olduğu saptanmıştır, siz bu gruba giren şanslılar dan olabilirsiniz.

Ayrıca şu anda ki covid virüsü 2 yıl önce ki varyant değil, öldürmeyen ama süründüren bir şekle dönüştü.

Sizin böyle olmanız, sıradan bağışıklığı olanları ve bağışıklığı zayıf insanları aşının koruduğu gerçeğini değiştirmez. Aşı olmayanların ölüm oranlarıyla, aşılıların ölüm oranları arasında ki farkı gösteren istatistikler de bunu ispatlamaktadır.

• kayamtky K kullanıcısına yanıt

Sistemin yaptığı istatistiklerin, sistemin dayattığı aşının aleyhinde sonuç vermesini beklemem zaten.

• kimin umurunda acaba maske yok mesafe yok adam öküz gibi ulu orta hapşırıyor

• agızını kapatmaz bişey yapmaz

• 4.doz biontech i de oldum daha 10gun once ama bende yakalandim berbbat hissediyorum kendimi (:

+1

Eczanelere bile vermiyorlar bu sıvıları gerisi siz düşünün.

• Aşılı olduğunuz için büyük ihtimalle 2 günde ayağa kalkarsınız, bende 4. doz aşılıydım, 3 hafta önce yakalandım, 2 gün kötü hissettim, sonra yendim. Aşısızların büyük çoğunluğu 3 hafta işkence çekiyor.

• Ee ne olucak yani ne yapılması gerekiyor? Yok bu topluma maske taktıramadılar sosyel mesefaye dikkat ettiremidiler bir ton hes kodu zırvalığı çıkardılar millet sahte hes kodlarıyla gezdi iki sene yalandan iş yaptılarda ne oldu! Yapılabilecek hiçbirşey yok malesef ölen ölücek millet kurallara uymuyor uymadığı gibi yobazlık çıkarılıyor devlette sadece para cezası verip gönderiyor şimidi ne yapılacak yani?

Eğer bu komplo teorisi varsayımınız gerçekse, o zaman vay halimize.

Ancak bunu ispatlamak zor.

• Kapanma gelsin diyenleri evlerine kapatıp dışarıya çıkarmayacaksın sorun falan kalmaz. Bu kişileri dışarıdan gelenlerle görüştürmeyip evlerde maskeli oturtup gün aşırı aşı yapacaksın. Her gün de yaptın mı pcr testini sorun biter.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.