Şimdi Ara

Bil. Programcılığı Okunur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Yardımci olurasanız memnun olurum.yazılıma ilgiliyim.gönlümde de yazılım mühendisliği vardı fakat imkanım iki yıllık bu bölüme yetiyor.sizce okunmaya değecek bir bölüm mü?zaman kaybı olduğunu söyleyen cok var.Dgs düşündüm fakat o da zor diyorlar.hocalar ve Derslerin kalitesini az çok kestirebiliyorum.okurken kendimi nasıl gelistirebilirim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba bende o bölümü yazdım bilişim teknolojileri meslek lisesi mezunuyum sizin puan ve sıralamanız kaç yüzyuzemi yoksa açık öğretim veya uzaktan egitimmi yazdiniz

• Diplomasini kullanmayi bilirsen her turlu isine yarayacaktir

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Sıralamam 700 bin,puan 300 civari tyt.Yuz yüze eğitim alicam.sehirdisi düşünmüyorum çünkü yapacağım masrafa değeceğini düşünmüyorum.bu nedenle evime en yakın yeri yazacağım.hergün 2 saat yol oluyor en basitinden.bu bile çok vakit alıyor zamanımı kendimi geliştirmek için kullanmak istiyorum

• barangmsc B kullanıcısına yanıt
    Benimkide 260 puan sıralama 1.328.000 uzaktan ve açık öğretimi seçtim bakalım neresi gelirse hayırlısı olsun bakalım

• dgs yapacaksan oku.

• Bilgisayar programcısı, dikey geçiş ve devamında da bilgisayar mühendisliği mezunu olan birisi olarak söylüyorum kardeşim ;

Bilgisayar programcılığı büyük üniversiteler haricinde sana katacağı birşey olmaz. Ama dikey geçiş sınavı Türkiye eğitim sisteminin Bug'ı. Sadece mat 1 çözerek gidemeyeceğin üniversite yok. Sadece 1-2 sene zaman kaybın oluyor mühendisliğe geçtiğinde o kadar.

Özet : Dikey geçiş sınavına çalışırım ve mühendisliği kazanırım diyorsun oku.

• SendqrenS kullanıcısına yanıt
    Dgsyi nasil ve ne zaman kazandin?Arastirmami yapmistim ben zaten.genel olarak soylenen sizin soylediklerinizin aynisi.Dgs yi nasil hazirlanmam gerektiğini ve bu bolumu okurken nasil bir yol izlememi anlatirsan cok memnun olurum.matematiğim hiç yok değil ama rahat rahat cozebilecek seviyede de değilim.bu yüzden o yönden cekingenlerim var

• dgs zor değil. sadece bu sene örneğin 6 kişi alan üniversite kontenjanını 1'e düşürdüğü için biraz daha zorlaştı o kadar. iyi yerlere gidemeseniz de ortalama yerlere kolayca girebiliyorsunuz hâlâ.

• Ben zamanında büyük bir üniversitenin bilg prog bölümünü öss’de ilk beşbine girerek kazAndım. O zamanlar bilg prog bölümlerinde eğitim de öğrenci de kaliteliydi. Zaten türkiye’de 8-9 tane üniv vardı. Şimdi 700bine girmiş bir öğrenciden ne kadar iyi bir yazılımcı olur bilemedim. Gireceğin okul da çok iyi olmayacak. Bence iki senelikler öldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.