Şimdi Ara

Bıktım artık şu aft'tan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bıktım artık şu aft'tan
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    145 Mesaj
    ya her ay çıkar mı bu illet şey ya daha 2 hafta önce çıktı o geçti 1 hafta sonra yenisi çıktı napcam arkadaşlar yok mu bunun bi çaresi

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Game Of Thrones - Shameless - Chuck - TWD
  • Binbaşı
    1325 Mesaj
    Bende de çıkıyor arada tuzlu suyla gargara yapıyorum biraz acıtıyor ama daha çabuk iyileşiyor.
    |
    |
    Selim gibi, günlük tutmaya başlayalım bakalım. Sonumuz hayırlı değil herhalde onun gibi. Bu defteri bugün satın aldım. Artık Sevin olmadığına göre ve başka kimseyle konuşmak istemediğime göre, bu defter kaydetsin beni; dert ortağım olsun. "Kimseye söyleyemeden, içimde kaldı, kayboldu," dediğim düşüncelerin, duyguların aynası olsun. Kimse dinlemiyorsa beni -ya da istediğim gibi dinlemiyorsa- günlük tutmaktan başka çare kalmıyor. Canım İnsanlar! Sonunda, bana, bunu da yaptınız.
  • Teğmen
    162 Mesaj
    sigarayı mı bırakmaya çalışıyorsun? genelde sigarayı bırakınca o kadar sık çıkar aft. eğer sigarayla ilgili bi durumd eğilse de bağışıklık sistemin zayıf olabilir. eczaneden aft için ilaç al bağışıklık sistemin içinde önce kan testi yaptır esas sebep neymiş öğrenirsin önemli bişey yoksa vitamin hapları kullanabilirsin bağışıklık sistemini destekleyici haplar vs.
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.