Şimdi Ara

Bıkmadınız mı artık? Daha ne olması gerek? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

iyi maaş al sıkıntı çekmezsin mi?

bu yazıyı hangi düşünceyle yazdın yahu? ya var ya bu memleket bu kafa yapısı insanlar ile adam olmaz. NET.

• Sen-Ben bireysel bir gucumuz mu var, muhalefet olan halk dediginiz kisiler neden Chp ye ya da diger sözde muhalif partilere baş kaldirip, işiniziadamgibi yapin, yoksa defolun diye protesto gosterileri duzenlemiyorlar. Bu olayin sorumlusu dolayli yoldan baktigimizda Akp degil. Onlarin ne oldugu zaten belli, asil olay akilli gecinen sozde aydin sinif bu20 yilda ne halt etti. Yan gelip yatip sizlandilar.Baska bi halt etmediler.

En buyuk suclu halkin basiretsizligidir. Bu ulkedeki halk proleteryan siniftan gelmiyor cunku, hazirdan bir takim haklara Mustafa Kemal gibi ilkeleri beşeri sinifta seviye atlamiş biri tarafindan elde etti. Bu haklarinda haliyle degerini bugun bilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat_ahmet M kullanıcısına yanıt

Hocam boşuna ANADOLU İRFANI demiyorlar.

Ben memur çocuğuyum. Devlet bana hiç burs vermedi. Burs alan arkadaşlarım vardı babası her sabah Passat ile bıraktığı. Hele bir tanesi vardı size anlatamam . Kaç ev ve arabaları var ben bile bilmiyorum. Dışardan da normal gçrünüyorlardı. Bir gün okul çıkışı babası aldı bizi. Lan ben hayatımda böyle BMW ye binmedim. . Cocuk burs alıyordu birde.

• ben çocuğu liseye yazdırana kadar bunları görmemiştim.

bu yaptıkları şey, devleti alenen soymaktır, şimdi böylelerin çoğunlukta olduğu bir toplumda ve devletin bunları sorgulamadığı bir yapıda, bu gidişle geleceğimizden çok da umutlu olmamak lazım. çünkü böyleler çoğunluktaysa, bu çoğunluğun yönetici olma ihtimali daha yüksek istatistik olarak ve hali ile o koltuğa oturanların yapacaklarını hayal etmemize gerek yok medyadan okuyoruz.

Bu ülkede Almanyada olduğu gibi bir şikayet sistemi olmalı.

Devlete karşı ihanet eden adamı şikayet edebilmeliyiz kimliğimiz saklı kalmak şartı ile.

Cimer demeyin, çünkü şikayet etmek burda pek işe yaramıyor, cimere en son bakan belediye yetkilisi genelde şikayet ettiğiniz kişileri tanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ahmet -- 24 Şubat 2022; 11:53:28 >
  • Akasha_Ether kullanıcısına yanıt

osmanlı zülüm etseydi müslüman harici tek millet hayatta kalmazdı.. nikiniz kişiliğinizin özeti.

• murat_ahmet M kullanıcısına yanıt
    Daha bizim duymadığımız neler vardır kim bilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • babus0606 kullanıcısına yanıt
    Kalmadı zaten.
    Türk’ün sadece adı kaldı ondan da neredeyse tüm dünya nefret ediyor.

Kültürün de içinden geçtiler.

Neyse yaa yaşın 12buçuk falan herhalde laf anlatmaya çalışıyorum sana.
    Bu yüzden bana da yazıklar olsun.

Blokladım geçtim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dediklerinin 10/1 doğru olsa avrupada hiristiyan kalmazd bebe efendi blokla kaç. 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.