Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bigjoy bigwhey deneyenler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2450 Mesaj
    Kullananlae öneriyor mu protein oranı güzel geldi bana bi de Türk markası sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Ben denemek için 15 lisini almıştım. Tadı harika özellikle çileklisi çok hoşuma gitti ve tekli paketler halinde olması avantaj. Tavsiye ederim kaliteli ürün.
    |
    |
    |
    |

|
    |
    Banada hediye olarak muz,çilek ve çikolata aromalısı gelmişti.Biraz şeker tadı fazla gibiydi ama güzeldi tat olarak normalde çilek aromalı sütleri vs. sevmem ama en güzeli çileklisi geldi nedense :)

|
    |
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Tadı berbat beyler. Yorumları okuduğumda çileklisi bir nebze iyi demişlerdi ama alakası yok. İçerken (afedersiniz) öğüre öğüre içiyorum. Hatta tüm duyu organlarımı out yapıp tek nefeste içmeye çalışıyorum. Çöpe atamadığım ve parasını ödediğim için bitirmek zorundayım. ASla ve ASla tavsiye etmiyorum.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
Lastik Fiyatları
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.