Şimdi Ara

Bigisayarım devamlı açılıp kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarı ilk açtığımda windowsu normal başlat ekranı geldi. Seçtim sonra kapandı açıldı. Fişi çektim taktım açtım 3-4 dakka power tuşu işlemiyo sonradan kendi kendine linkteki video gibi bir hal alıyor. Dün sağlamdı. Sabah temizlikçi bayan bişey yapmış olabilir mi? Elektrik süpürgesi ile filan

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1995545570709758&id=100007630022048

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galiba link çalışmıyor. Yenisini ekledim.

arıza videosu
  • Hocam selamlar.

İlk olarak 24Pin ATX Anakartta olan kalın güç kablosunu çıkarın ardından power tuşuna basın bilgisayarın 10 saniye basılı tuttuktan sonra poweri kapatın ve 24 pin kablosunu tekrardan takın. Elektrik süpürgesi ile alakasız bir durum. Diskten gelen kafa atma sesine benzemiyor fanlarınızın biri bozulmuş olabilir. Dediğim gibi yaptıktan sonra sistem açılıyorsa ve dereceleri kontrol edin herşey normalse fanlarınızda problem vardır. Güç dalgalanması olsaydı sistem kendini kapatırdı.
  • selam

450w power alarak sorunu çözdük. Dediklerini ben yapmadım ama şirketin IT'cisi yaptı sıfır power takınca düzeldi. teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.