Şimdi Ara

Big Mac Coin Fırsatı (Fiziksel Para) Ss’li (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
8
Favori
19.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu olmuyor.kasiyer cok ugrasti yapamadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar coin satmak isteyen olursa Ankara icinde satin alabilirim. mesaj atabilirsiniz 15 20 tane lazım. 10 TL den alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercucuk -- 30 Ağustos 2018; 19:10:29 >
  • Arkadaşlar hala coin alınabiliyor mu sınırlı sayıdaydı sanırım en son alan arkadaş ne zaman aldı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Arkadaşlar hala coin alınabiliyor mu sınırlı sayıdaydı sanırım en son alan arkadaş ne zaman aldı acaba?
    Yalova-Pendik ido feribotunda yalova tarafinda devam ediyor.Ama coin yerine bigmac aldim.Istesem vereceklerdi sonradan bigmace cevirdik cunku.

1 tane evde var onu vermeyecegim hatira olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakınlarda mc donalds yok . sırf hatıra olsun diye 1 adet almak isterdim

• Aynen hatıra amaçlı ben de istiyorum. Adana'da veren yer bilen var mı?

• her coin farkli desenlerde ve farkli yillari temsil ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ercucuk

dostlar coin satmak isteyen olursa Ankara icinde satin alabilirim. mesaj atabilirsiniz 15 20 tane lazım. 10 TL den alırım.
    Big Mac Coin Fırsatı (Fiziksel Para) Ss&#8217;li

Bana resimdeki ilk 2 desenden lazım elimde fazladan soldan 3. desenden mevcut.İsterseniz değişebiliriz,Ankara'dayım..

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    3-4 gün önce özal'da ve real'de vardı . Bende de 7 tane var . Desen olayı daha şimdi dikkatimi çekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercucuk

dostlar coin satmak isteyen olursa Ankara icinde satin alabilirim. mesaj atabilirsiniz 15 20 tane lazım. 10 TL den alırım.
    15-20 tane demiş Minimum 15 tane hamburger değerindeki yani kabaca 150 tl değerindeki coini 15 tl den sen ver, üstüne 10 lirada ben koyacağım.

• isonery İ kullanıcısına yanıt
    Coinin görünüşü o kadar güzelki bende sizin gibi 8 liraya bigmac almak için harcayamacağım muhtemelen bende koleksiyon yapacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankarada kalan yer var mı bildiğiniz
  • https://www.youtube.com/watch?v=M5l0dWNv788 big coin zenginleri buradamı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsm248 -- 2 Eylül 2018; 2:44:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baratonian

15-20 tane demiş Minimum 15 tane hamburger değerindeki yani kabaca 150 tl değerindeki coini 15 tl den sen ver, üstüne 10 lirada ben koyacağım.

Alıntıları Göster
    Sanırım arkadaş tane başına 10 tl demek istiyor, hemen tepki vermeye gerek yok. Yakın zamanda yurtdışına çıkacaksınız emin olun siz de tanesine 10 tane ödersiniz.

• tanesi 15 tl çok az. hele ki yurt dışında kullanılacaksa 20 tl bile az yurt dışı big mag fiyatları ve dolar kuru göz önüne alınmalı :)

• Y.dışınd geçerli ülkelerde hangi şehirlerde veya hangi şubelerde geçerli belli mi? Değilse o iş zor. Tek tek gidip soracaksın. Kampanya geçerli değilse uğraş dur adama anlatacam diye. Tüm dünyada geçerli olmalı bence.

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    kampanya açıklamarında yazıyor "coin kampanyasının geçerli olduğum tüm ülkeledeki mcdonals'larda geçerlidir" diyor. kampanyanın geçerli olduğu bir ülkede laf anlatmayada pek gerek yok, adam coini alıp big mag verecek bu kadar basit zaten konu hakkında bilgileri vardır. bizdeki gibi 1 tuşa basmaktan aciz insanları çalıştırmazlar yabancı ülkelerde. geçen hafta ankara armada şubeye gittim kasada ki kız kampanya bitti dedi. bitmedi dedim, 40 bin kişi falan diye diretti biraz tartıştıktan sonra müdürünü çağırdı. Sonuç kampanya bitmemiş!
  • en çok 2008-2018 varmış benim elimde bunları bol dağıttılar sanırım

Big Mac Coin Fırsatı (Fiziksel Para) Ss&#8217;li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liberty Citizen -- 2 Ekim 2018; 15:29:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.