Şimdi Ara

Big Mac Coin Fırsatı (Fiziksel Para) Ss’li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
8
Favori
19.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Big Mac Coin diye bir olay çıkarmışlar. Uygulamada seçiyorsunuz 5dk süre veriyor. Kod felan çıkmıyor. Kasada gösteriyorsunuz. Size Altın renginden Fiziksel para veriyorlar ve tüm ülkelerde Big Mac alırken geçerli.

Kampanya Şartları

BarRrağtonian farkıyla Bitcoin görünümlü BigMac coin ilk Ss leri

Kahvede uygulamadan alınca hediye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 9 Ağustos 2018; 16:15:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1-) Uygulamaya giriyorsunuz.

2-) Fırsatlardan Big Mac Coin fırsatını buluyorsunuz. Ancak, kullan butonuna basmıyoruz hemen.

3-) Sıraya geçiyorsunuz. Sıra size gelince fırsatı kullan butonuna basıyorsunuz. Çünkü 5 dk süresi var. Kullana bastıktan sonra ekranı kasiyere gösterip, Big Mac menü alacağınızı ve Big Mac Coin istediğinizi söylüyorsunuz.

4-) Fiziksel coini hemen veriyorlar.

Tasarımı, rengi ve ağırlığı çok iyi.

5-) Şu anda bu Big Mac Coini tüm ülkelerde Big Mac restoranına verince, 1 adet Sadece Big Mac Beleşe alıyorsunuz

6-) Yemek yedikten sonra uygulamaya girip kampanyalar kısmından bedava kahve bölümüne giriyorsunuz, yine sırayı bekliyorsunuz. Sıra gelince fırsatı kullan diyip, ekranı ve önceki alışveriş fişinizi kasiyere gösterip Beleş Kahvenizi alıyorsunuz.

Artılayalım herkes okusun.
  • 1 Big Mac Coin in 1 Türk lirası karşılığı nedir ?

Türk lirasından değerliyse yatırım yapılabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 9 Ağustos 2018; 16:42:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duyar kasan esprilere maruz kalmadan kaçalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayaller bitcoin hayatlar bigmaccoin
  • kaliteli ve lezzetli bir burger yemek istiyorsanız 25-30 tl verin adam gibi yeyin masal burger favorimdir;

http://www.masalbahce.com/burgerler.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebellion87

1 Big Mac Coin in 1 Türk lirası karşılığı nedir ?

Türk lirasından değerliyse yatırım yapılabilir...
    1 coin = 1 Big Mac alıyorsun hocam, hem de international

• Tasarimi cok guzel

• Hiç bir karşılığı olmadan bigmac mi alıyoruz yani. Anlamadım tam.
  • teşekkürler fırsat için mac coinimi aldım bunu kullanmak için de yarın londraya uçuyorum
  • Gittim önce big mac almanız lazım dedi. Aldım paket paptırdım ve parayı verdi. Sonra yemek sonrası ücretsiz kahveyi aldım. Fiş anketini yaptım dondurmayı da kaptım. En az zararla kapatmaya çalıştım.

• furkana. F kullanıcısına yanıt
    Menü mi aldınız , tek big mac mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

Hiç bir karşılığı olmadan bigmac mi alıyoruz yani. Anlamadım tam.
    1-) Uygulamaya giriyorsunuz.

2-) Fırsatlardan Big Mac Coin fırsatını buluyorsunuz. Ancak, kullan butonuna basmıyoruz hemen.

3-) Sıraya geçiyorsunuz. Sıra size gelince fırsatı kullan butonuna basıyorsunuz. Çünkü 5 dk süresi var. Kullana bastıktan sonra ekranı kasiyere gösterip, Big Mac menü alacağınızı ve Big Mac Coin istediğinizi söylüyorsunuz.

5-) Şu anda bu Big Mac Coini tüm ülkelerde Big Mac restoranına verince, 1 adet Sadece Big Mac Beleşe alıyorsunuz

6-) Yemek yedikten sonra uygulamaya girip kampanyalar kısmından bedava kahve bölümüne giriyorsunuz, yine sırayı bekliyorsunuz. Sıra gelince fırsatı kullan diyip, ekranı ve önceki alışveriş fişinizi kasiyere gösterip Beleş Kahvenizi alıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 9 Ağustos 2018; 20:9:17 >

• phantasm P kullanıcısına yanıt
    Menü aldım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Baratonian

1-) Uygulamaya giriyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Ek olarak uygulamada ki anketi de yapalım 30 saniye sürüyor. 1 külah da ordan gelsin.

• Coin sadece bugün için miydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "1 Adet big mac coin sadece 1 Adet bedava big mac sandviç alımında kullanılabilir "

Bugün gittik kampanyadan yararlanmak için big mac coini verince sadece big mac hamburgeri verdiler, patates ve kola yok yani.

• Hatıra olarak saklanabilir güzel duruyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.