Şimdi Ara

big king xxl doyurucu mu? ANKET EKLENDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git

big king xxl doyurucu mu? ANKET EKLENDİ

(En Son Oy Tarihi: 5.6.2021)
Giriş
  • Valla benim için Big King Extra bile doyurucu oluyor
  • 2 kişi gittiyseniz;

2 big king menü:10 tl (tavukburger + büyük seçim kola ve patates)
    6 tane hamburger veya tavukburger(karışık):12 tl
    soğan halkası 16 lı ve chicken fries 12 li :10 tl

32 lira yapar

artı alacağınız soslar ücretsiz olacak...

kişi başı 16 liraya bunları yerseniz insan yerine konmazsınız 'hayvan' gibi doyarsınız, 2 kişi gidip siparişi verdiğiniz anda kasiyerin yüzündeki o 'ulan hayvanlar bu kadar şeyi nasıl yiyeceksiniz yok size başka bir şey arzu edermisiniz falan sömürdünüz dükkanı' bakışı sizi sizden geçirecektir + o herşeyi yedikten sonra hayvani gurur ve onur duygusu cidden paha biçilemez .

Denendi. Onaylandı...

• Steakhose nasil yiyorsunuz anlayamıyorum, tadı whooper'ın 10 da 1'i bile olamaz.
  • Maksat doymaksa peynirli Triple Whopper alırsınız, büyük menü olarak ve doyarsınız. Steakhouse'muş, XXL'miş, geçiniz.

Lezzet diyorsanız hepsi b.k gibi zaten afedersiniz.
  • triple whopper + king secim + 12 orions + 2tl olan tek hamburgerlerden 2x

tamamdır anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal
    Nası insanlarsınız la ben bi king chicken menuyle doyuyorum 4-5 saatte götürüyo. Üstelik zayıf bir insan değilim normal kiloya sahibim. Bunca şey nasıl yiyonuz anlamıyom.

+1 bende zayif degilim. Ama steakhouse yersem yaninda patatesi kucuk aliyorum o bile kaliyor. Masadan asiri doymus kalkiyorum. Fotograflara bakarken midem bulandi millet asmis (:
  • big king xxl al sonra yanına boş sandvic iste 50 kuruş
    big king xxl icinden bir hamburgeri çıkar öteki sandvic e transfer et 2 kat doyurucu olur ben öyle yapıyorum şahsen
  • 2 steakhouse+king boy anca kesiyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sondurk06

big king xxl al sonra yanına boş sandvic iste 50 kuruş
    big king xxl icinden bir hamburgeri çıkar öteki sandvic e transfer et 2 kat doyurucu olur ben öyle yapıyorum şahsen

yok triple whopper al 2 tanede boş ekmek sonra dağıt 3 tane hamburgerin olsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Steakhose nasil yiyorsunuz anlayamıyorum, tadı whooper'ın 10 da 1'i bile olamaz.

Damak tadı farklılığı olabilir mi?

4x8li yani 32li chicken wings+büyük boy kola+büyük boy patates+5 mayonez+3 barbekü sos yediğimi bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 28 Mayıs 2011; 22:12:20 >
  • Konuyu hortlatayım big king xxl menu 20TL olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest

Konuyu hortlatayım big king xxl menu 20TL olmuş

3.25 lira zam gelmiş, çok da değişmemiş aslında. Özellikle ekonomimize bakacak olursa konu açıldığından bugüne kadarki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister Blöf

quote:

Orijinalden alıntı: Drummer

Whooper kul ise Steakhose Tanrıdır. Yalnız steakhouse yanına büyük kola + patates almayın, o masadan kalkamazsınız.

ben hep içecek ve patates king seçim diyorum o masadadan kalkıp sinemaya gidiyorum ve büyük boy patlamış mısır alıyorum

Kilonuz kac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• forumda canavarlar yaşıyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Texas smokehouse dururken hiçbirini gözüm görmez açıkçası. Belki whopper alternatif olabilir. Yanında da büyük boy patates+kola gömersen hayvanlar gibi doyarsın. King chicken ya da jr whopper vb. zaten doyurma ihtimali olmayan para israfı.

Edit: Yazarken acıktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 11 Ekim 2014; 15:46:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekanikizm

evet bu gördüklerinizi sadece 2 kişi yedik... İyiydi iyi

Not: soğan halkası da vardı ama o biraz geç çıktığı için fotoya koyamadık

ne kadar tuttu ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.