Şimdi Ara

Bienvenu delirtti! (VIDEO) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Turquia

@ Obsession iyi FAIL olmuşsun. Kendi kendini güzel FAIL etmişsin tebrikler.

Niang ve Emenike gitti tamam. Eğer bu adamların yerini DOLDURMAK amaçlı bir futbolcu alıyorsan zaten transfer komitesi baştan hatalıdır.

Böyle amatör düşünce eskiden GSde vardı şu an demek FBde var.

Aman taraftarı susturalım son gün dandikte olsa transfer yapalım.

Ben bu sene sizin sol bekiniz daha iyi diyorum. KABUL ediyorum.

Gelmişsin bana geçmişten Roberto Carlos örneği veriyosan.

Gerçekten duygusalsın. Adına üzüldüğüm için ısrarcı davranmak istemiyorum.

Madem Roberto Carlos ile çığır açtınız,

e neden halen daha en fazla kupası olan takım GS?

neden halen daha 1 değil 2 Avrupa kupası olan tek takım GS?

Saygılarımla

Turquia.

Nerde fail olmuşum anlayamadım ben?

Koskoca sezonu tek forvet ile mi geçireceksin?Adamların yerini doldurmak için değilde ne içine alacaksın yeni forvet?Gelen gideni aratmasın diye alacaksın forveti.Gittik daha topa düzgün vuramayan forvet aldık ama haklısın.

Göstersene bu sezon hatalı bir transfer?Ya da geçen sezon?Siz Cluio,Stancu alırken,biz Niang,Stoch,Dia aldık..

Yaşın kaç?Roberto Carlos ile kupayı nasıl bağdaştırdın?Roberto Carlos ile çığır açtık derken transfer açısından dedim ve örneklerde verdim.
    O zaman söyle bakayım Roberto Carlos'tan daha çok kupa görmüş kaç tane futbolcunuz oldu?

Sen hala 10 yıl önce ki kupalardan mı bahsediyorsun?Evet güzel bir başarı,tebrik ederim sizi.Peki şimdi neden alamıyorsunuz?Neden sürekliliğinizi sağlayamadınız?(Sana senin gibi cevap verdiğim için özür dilerim.)

Ayrıca Türkiye'de en çok kupa sahibi olan takım Fenerbahçe'dir.

Fenerbahçe - 89
    Galatasaray - 84

http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye'de_futbol

Hadi şimdi sütünü içip yatıp uyuyabilirsin.
  • Fail devam ediyor.

1-) Ben ilk mesajımda ne dedim?

GSnin bu seneki transfer politikası dedim. Yeni yönetimle yaptığı transfer politikası dedim.

Sen bana gelmişsin Stancu ve Culio diyosun.

Sizin hatalı transferleri sayıyım

Dia,
    Bienvenue
    Sezer Öztürk

zaten bunun dışında transfer yok düzgün. Serdar sakat
    Ziegler var bitek.

Ayrıca

gidenler

Niang
    Guiza
    Lugano
    vs

Bu adamların piyasa değerinin altında gitmeside başarısızlıktır.
    Yerini dolduramamak ise dahada başarısızlıktır

2-) Transfer komitenizi övmüşsün. Taraftar susturmak adına transfer yapmak BAŞARISIZLIK ve AMATÖRLÜKTÜR

3-) FBnin GSden 1 tane daha fazla lig şampiyonluğu var (oda UEFA tarafından tanınmayan bir şampiyonluk) Bunun dışında 10dan fazla Türkiye Kupamız var.

Sen herhalde TSYD veya papazın çayırı gibi kupalarıda saydın.

Komik olma. İki müzeyede git. Profesyonel futbol tarihinde en fazla kupası olan klüp Galatasaraydır.

Dip Not: 2 de Avrupa kupası

Bu arada Milli Küme, İstanbul Ligi gibi Türkiye Federasyonu olmadığı zaman olan kupaları gösterebilmen ise traji komik gerçekten.

Milli Küme
    İstanbul Ligi
    Donanma Kupası
    Balkan Kupası gerçekten TFF ye bağlı kupalar.

Tebrik etmek lazım camianızı.

4-) R. Carlos geldiğinde 35 yaşındaydı. Hagi geldiğinde 30 futbolu bıraktığında 35. Kusura bakma transferde çığır Hagi ile açıldı. Ama yaşın daha ufak olduğu için Hagi yi tanımaman normal. Birde Carlos ve Haginin katkılarını yazarsan sevinirim

5-) Biz 10 yıl önceki kupadan bahsedebiliyor iken siz 100 yıldır alamadığınız kupalara çamur atmanız son derece normal. Hadi biz 2 kere kupa aldık sonra alamadık. Siz neden hiç alamadınız?

SOn olarak süt içtiğim için akıllı olduğum için her mesajımda seni ekarte edebiliyorum.

Senide süt içmeye davet ederim.

Yaşım 29 halen daha süt içerim.

Bu arada 24:00 da Asya piyasası açılıyor. Ona bakmadan ve pozisyonlarımı almadan yatamam. Saat 1 gibi yatıcam.

Uygunmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Allahtan rakip böyle gol kaçırmadı yoksa hemen şike var var diye çıkardı bazı arkadaşlar.

Bienvenu alındığında bu adam fenerbahçenin forveti değil dediğimizde kötü adamdık, hayrını görün.

aynen allahtan bu bienvenunun kaçırdıklarını rakip takım kaçırmıyor başlarlardı yine şike diye konuşmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

Fail devam ediyor.

1-) Ben ilk mesajımda ne dedim?

GSnin bu seneki transfer politikası dedim. Yeni yönetimle yaptığı transfer politikası dedim.

Sen bana gelmişsin Stancu ve Culio diyosun.

Sizin hatalı transferleri sayıyım

Dia,
    Bienvenue
    Sezer Öztürk

zaten bunun dışında transfer yok düzgün. Serdar sakat
    Ziegler var bitek.

Ayrıca

gidenler

Niang
    Guiza
    Lugano
    vs

Bu adamların piyasa değerinin altında gitmeside başarısızlıktır.
    Yerini dolduramamak ise dahada başarısızlıktır

2-) Transfer komitenizi övmüşsün. Taraftar susturmak adına transfer yapmak BAŞARISIZLIK ve AMATÖRLÜKTÜR

3-) FBnin GSden 1 tane daha fazla lig şampiyonluğu var (oda UEFA tarafından tanınmayan bir şampiyonluk) Bunun dışında 10dan fazla Türkiye Kupamız var.

Sen herhalde TSYD veya papazın çayırı gibi kupalarıda saydın.

Komik olma. İki müzeyede git. Profesyonel futbol tarihinde en fazla kupası olan klüp Galatasaraydır.

Dip Not: 2 de Avrupa kupası

Bu arada Milli Küme, İstanbul Ligi gibi Türkiye Federasyonu olmadığı zaman olan kupaları gösterebilmen ise traji komik gerçekten.

Milli Küme
    İstanbul Ligi
    Donanma Kupası
    Balkan Kupası gerçekten TFF ye bağlı kupalar.

Tebrik etmek lazım camianızı.

4-) R. Carlos geldiğinde 35 yaşındaydı. Hagi geldiğinde 30 futbolu bıraktığında 35. Kusura bakma transferde çığır Hagi ile açıldı. Ama yaşın daha ufak olduğu için Hagi yi tanımaman normal. Birde Carlos ve Haginin katkılarını yazarsan sevinirim

5-) Biz 10 yıl önceki kupadan bahsedebiliyor iken siz 100 yıldır alamadığınız kupalara çamur atmanız son derece normal. Hadi biz 2 kere kupa aldık sonra alamadık. Siz neden hiç alamadınız?

SOn olarak süt içtiğim için akıllı olduğum için her mesajımda seni ekarte edebiliyorum.

Senide süt içmeye davet ederim.

Yaşım 29 halen daha süt içerim.

Bu arada 24:00 da Asya piyasası açılıyor. Ona bakmadan ve pozisyonlarımı almadan yatamam. Saat 1 gibi yatıcam.

Uygunmu?

tesadüfen iyi kadro denk geldi aldınız uefa kupasını avrupada sürekli başarıyı tesisleriyle camiasıyla taraftarıyla hak eden takım fenerbahçedir bizde zaten bikere yakaladıkmı bırakmayız bidaha peşini öyle sadece fener maçlarında stadı doldurmakla olmuyo bu işler
  • 3 puan almak tesadüftür

UEFA Kupası ve Süper Kupa alın teridir

Bunu kabul edemediğiniz için Avrupada kupa alamıyorsunuz ve turnuvalardan ihraç ediliyorsunuz.

Siz bir kere yakaladık mı

yaptık mı

diye konuşurken biz YAPTIK diyoruz.

Siz hayalini kurarken biz başarıyoruz.

Türkiye Futbol tarihinin en büyük klüp başarısını Aziz dedi diye tesadüf olarak sınıflandırmak gerçekten acizliktir ve kendi kendinizi tatmin etmenizdir.

Saygılarımla

Turquia.
  •  Bienvenu delirtti! (VIDEO)
  • 2.ci golden sonra antalya spor teknik direktör un golden sonra soğuk su icmesi çok güldürdü beni
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.