Şimdi Ara

Bienvenu delirtti! (VIDEO) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahce bu adami resmen satin almis o topa oylemi vurulur, sike var sike.
  • Kezmandan başladı bu lanet mi artık herneyse bi yakamızı bırakmadı
  • Guiza'da gerçekten bir şanssızlık da vardı. Ama bu adam katıksız bir kalas. Ceza sahası dışında baktığında futbolcuya benziyor, top kapıyor, adam filan geçiyor, pas veriyor. Ceza sahasından uzak tutarsanız sorun yok.
  • Adam kazma daha ilk 4 haftadaki performansından belliydi iyi olmadığıda, aykutunda suçu var maça bienvenü ile başlasa hadi yine neyse dicen son şanslarını veriyor felanda maç 0-0 puan kurtarmaya çalıştığın bir anda bu adam neyi değiştirebilcek allah aşkına ve elinde çalım manyağı forvette oynayabilen bir dia varken.
  • O degilde ilk pozisyonda emre'nin pasi olaganustu valla takdir ettim saygi duydum
  • Guizanın bedduası tutmuş olabilir.
  • FB Transfer komitesi gerçekten çok kötü bir komite

GSnin bu sene ki oluşumundan ders almaları lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

FB Transfer komitesi gerçekten çok kötü bir komite

Ders alacağımız son takım siz olursunuz. Sİzin gibi senede bir oluşuma gitmiyoruz. Hatırlatmak isterim.. Senelerdir getirttiğiniz topçuları da kimlere borçlu olduğunuzu unutmayın. Artık onlar da yok.. Bu sene de şampiyon olamazsanız, bu takımın da dağılacağına adım gibi eminim.
  • quote:

Andre Santos , Ziegler , Yobo , Serdar Kesimal , Stoch daha sana bir sürü sayarım bu mu kotu ? Sizin Takıma Bakınca BAM sabri balta servet kazım. geciniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

Ders alacağımız son takım siz olursunuz. Sİzin gibi senede bir oluşuma gitmiyoruz. Hatırlatmak isterim.. Senelerdir getirttiğiniz topçuları da kimlere borçlu olduğunuzu unutmayın. Artık onlar da yok.. Bu sene de şampiyon olamazsanız, bu takımın da dağılacağına adım gibi eminim.

Onların Ünal başğanları var hepimizi alır olum
  • Gözünüzü nefret bürümüş

Ben bu sene ki transfer politikası dedim adamlar BAM diyo.

Gerçekten bi şekilde haklı görünmek için konu saptırmak harika.

GSnin şu an kadrosu FBnin 2 gömlek üstü

Bunu inkar eden kişi sadece uğruna üzülecek insandır.

Bu sene ki transfer oluşumu GSnin harika.

Her giden iyi ki gitti
    Her gelen güzelde yapabildiğince katkı yaptı.

O yüzden biraz fanatikliği bırakın lütfen normal bireyler gibi düşünün.
  • O değilde borges falan diyorlar ama bu borgeste çok ahım şahım forvet değil gibi geldi bana adamın attığı gollerin çoğu ceza sahası içinde takım arkadaşlarının ona attığı pasa dokunarak tabiri caizse beleşe gollerden oluşuyor sanki bende öyle bir kanı oluştu nedense
  • quote:

Gözünüzü nefret bürümüş

Her giden iyi ki gitti

Sen hayal kurmaya devam et. Takımındaki yerli topçuların kaçı Fenerbahçe'deki yerli topçulardan iyi söyle bakalım?
  • quote:

quote:

Gözünüzü nefret bürümüş

Her giden iyi ki gitti

Sen hayal kurmaya devam et. Takımındaki yerli topçuların kaçı Fenerbahçe'deki yerli topçulardan iyi söyle bakalım?

Futbol takımını yerli futbolcular mı kuruyor?

Ama bunun dışında

Bu sene Selçuk'un performansı Emre den daha iyi (Emre bu sene kötü)

Semih'in performansı herhangi bir Türk defansınızdan daha iyi (Serdar 3 maç oynadı gerçi)

Kazım istikrarsız olsada asist ve gol olarak fena katkı yapmadı

Hakan Balta sol kanatta Canerden çok daha iyi

Ayrıca baştada dediğim gibi futbol TAKIM oyunudur.

Sen illa kendi takımın daha iyi diye göstericeksen istiyoan en iyi İsviçreliler bizde HAHA de.

veya en iyi Nijeryalılar bizde de.

Onun dışında GS nin kadro olarak, hem teknik hem futbolcu hemde yönetici olarak şu an FBnin bir kaç gömlek üstünde olduğunu senin bilinç altında kabul ediyor.

Ama internette kendi takımının forumunda kendini mutlaka haklı çıkartmaya çalışma çabanı her ne kadar taktir etsemde, yanlışları savunmanı takdir edemiyeceğim.

• quote:

quote:

quote:

Gözünüzü nefret bürümüş

Her giden iyi ki gitti

Futbol takımını yerli futbolcular mı kuruyor?

Ama bunun dışında

Bu sene Selçuk'un performansı Emre den daha iyi (Emre bu sene kötü)

Semih'in performansı herhangi bir Türk defansınızdan daha iyi (Serdar 3 maç oynadı gerçi)

Kazım istikrarsız olsada asist ve gol olarak fena katkı yapmadı

Ayrıca baştada dediğim gibi futbol TAKIM oyunudur.

Sen illa kendi takımın daha iyi diye göstericeksen istiyoan en iyi İsviçreliler bizde HAHA de.

veya en iyi Nijeryalılar bizde de.

Onun dışında GS nin kadro olarak, hem teknik hem futbolcu hemde yönetici olarak şu an FBnin bir kaç gömlek üstünde olduğunu senin bilinç altında kabul ediyor.

Ama internette kendi takımının forumunda kendini mutlaka haklı çıkartmaya çalışma çabanı her ne kadar taktir etsemde, yanlışları savunmanı takdir edemiyeceğim.

Sen bunu yazdıysan. Daha tartışmam bile seninle. Bir kere bu adam sol tarafa nereye koyarsan koy oynuyor. Performansı konuşmuyoruz ayrıca kadro kalitesinden bahsediyoruz. Semih'i Serdar'dan üstün görüyorsan da Konuşacak bir şey yok.. 4 tane yerli saymışsın, onların da ne olduğu belli.. Kazım ancak Özer'i geçebilir.. Senin ilk 11'inden topçu sakatlansa kimi oynatacaksın merak ediyorum. Eboue'niz gittiği zaman yerine kim oynayacak? Bir topçu daha mı alacaksınız? isabet olur çünkü yerine adam yok. Biz şu kadromuzla bile, bu kadar üstümüze gelinirken, neler yaşıyorken, sizden 2 puan gerideysek, durup di düşünmen lazım.. Bu adamlar 4 yabancıyla çıkıyorlar maça demen lazım.

• @Turquia
    Allahtan bi yendiniz 3-0 hemen yok gömlek gömlek üstün olmalar falan, biz bu kadar sıkıntı yaşarken bile bu performansı gösterebiliyorsak vay sizin halinize
  • Bu sene GS maçı izlememişsin herhalde

Hakan Balta eski hakan Balta değil. Harika mı? HAYIR. Ama gayet iyi. Canerde katkısı daha fazla.

Ziegler daha iyi ama Türk futbolcuları konuşuyoruz

Ha ayrıca sizin 4 yabancı ile maça çıkmanız bizim sorunumuz değil. Demek ki başta dediğim gibi transfer komitesi iyi iş çıkarmamış. Sen kısacası bize bu 4 yabancı demenle bunu kanıtlıyorsun. Yönetim iyi yabancıları yolladı ve yerine iyi transferler yapamadı. Bu yönetim hatasıdır.

GSnin ,lk 11i şu an her anlamda FB den daha iyi

Bak sayıyorum

Muslera >Volkan ( İlk yarının en iyi kalecisi seçildi Muslera. Yediği az sayıda golde ortada )

Eboue > Gökhan Gönül (GG eski formunda değil. Eboue sağ bekte performansını her geçen gün arttırıyor)

Ujfalusi > Yobo ( Yobo her ne kadar iyi olsada Ujalusinin oyununu sergiliyemiyo. Bunun nedenlerinden birisi partner eksikliği)

Semih = Serdar > Bilica. (Bilica yı geç zaten sizde onu adamdan saymıyosunuz. Semih harika bir performans gösterdi son 8 maçtır. Serdar sakattı 3 maç oynadı o yüzden bunu berabere diyelim. Sezon sonu söyleriz tam kim daha iyi diye ama şu an ortaya koydupu futbolla Semih daha iyi

Ziegler > Hakan Balta... (lafım yok)

Felipe Melo > Baroni (tartışmaya gerek yok)

Selçuk > Emre ( Emre nin aklı halen daha futbolda değil. Emre daha yetenekli ama bunu artık sahaya yansıtamıyorsa onun yetenekli olması FBye bir katkı sağlamaz )

Stoch > Riera veya Emre ( Riera açılamadı malesef, Emre ise daha skora katkı yapabilecek düzelde değil )

Kazım = Dia = Topuz ( Hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı gibi diyelim hadi. Ki iki takımında sağ açıklarına bakıldığında Kazım asist ve gol olarak daha fazla katkı yaptı ama olsun kırmıyalım Kazım nefretiniz var. Ha şunuda bilin, GSdekik Kazım FBdeki Kazım değil)

Baros + Elmander > Alex + Semih veya bienvenue (Alex her ne kadar bu sene fazla katkı yapmasada her an skoru değiştirebilir ama forvet hattına toplu bakınca Baros ve Elmanderin mücadelesi ve hırsı daha ağır basıyor. Atılan gollerden belli. 2 forvette hem gol atıyor hemde attırıyor

Fatih Terim > Aykut (tartışmaya yine gerek yok)

Seni ÇOK iyi anlıyorum. Senin gibi fanatikler (GSdede var malesef) mantıklarını her zaman kenara atar. Siz küme düşseniz kadronuz dağılsa yine GSden daha iyi kadromuz dersiniz.

Sezarın hakkı Sezara.

Bu sene bireysel + takım olarak GS FBden önde.

Lütfen inkar etmiyelim.

İnkar etmek yerine takımı daha iyi yerlere getirmeniz lazım.

Geçen senelerde GS taraftarları GSnin durumunu çok iyi zannederlerdi. Kadro harika denilirdi ama gerçekleri görmezlerdi. Sonra bi baktık 13. olduk. Kral başkanın ne kadar kötü olduğunu herkes anladı (Adnan Polat)

Kendi içinizden bakınca sorunların sanırım ne denli büyük olduğunu göremiyorsunuz.

Bazen dışarıdan bir göze saygı duymak ve onun dediklerini mantıklı bir şekilde düşünmek lazım.

Saygılarımla.

Turquia.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoUnTeRMaNiaC*

@Turquia
    Allahtan bi yendiniz 3-0 hemen yok gömlek gömlek üstün olmalar falan, biz bu kadar sıkıntı yaşarken bile bu performansı gösterebiliyorsak vay sizin halinize

Her çöküş sıkıntıyla başlar.

Sıkıntı yokmuş gibi görmek ve halen daha kendinizi üstün görmek sadece daha hızlı düşüşe sebep olur.

Bunu GS yaşadı geçen senelerde, 90larda FB yaşadı, Avrupada bir çok takım yaşadı.

Sezarın hakkı Sezara verilmediği sürece, kendinizi sizin elinizi büken ve ilk yarını önde kapatan takımdan üstün gördüğünüz sürece toparlanmanız bir o kadar gecikecektir.

Ayrıca sorunları FB kendi başına getirdi. Transferler giden ve kalan hep FB yönetiminin eseri.

O yüzden sıkıntılara bahane bulmak yerine, sezarın hakkını sezara verip birlik olup mantıklı olmalıdır Fenerbahçe taraftarı.

En yakın zamanda Futbol travması yaşayan büyük takım GSdir. Bunu kabullenince, ancak kendimizi düzeltmeye başladık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoUnTeRMaNiaC*

@Turquia

Her çöküş sıkıntıyla başlar.

Sıkıntı yokmuş gibi görmek ve halen daha kendinizi üstün görmek sadece daha hızlı düşüşe sebep olur.

Bunu GS yaşadı geçen senelerde, 90larda FB yaşadı, Avrupada bir çok takım yaşadı.

Sezarın hakkı Sezara verilmediği sürece, kendinizi sizin elinizi büken ve ilk yarını önde kapatan takımdan üstün gördüğünüz sürece toparlanmanız bir o kadar gecikecektir.

Ayrıca sorunları FB kendi başına getirdi. Transferler giden ve kalan hep FB yönetiminin eseri.

O yüzden sıkıntılara bahane bulmak yerine, sezarın hakkını sezara verip birlik olup mantıklı olmalıdır Fenerbahçe taraftarı.

En yakın zamanda Futbol travması yaşayan büyük takım GSdir. Bunu kabullenince, ancak kendimizi düzeltmeye başladık.

Sen neyin tartışmasını yapıyorsun yahu. Spor programlarında herkes Fenerbahçenin kadrosunun Ligin en iyi kadrosu olduğunu söylüyor. Ligin en iyi pas yapan takımı olduğumuzu söylüyor.. En iyi yerli kadronun Fenerbahçede olduğu zaten kesin.. Yahu 4 maç kazanıyorsunuz, hemen kadromuz bilmem kaç gömlek üstün falan filan... Ulan 2003'den bu yana bu takım 1 kere hariç ligi hep 1. ve 2 sırada bitirmiş... altı üstü ilk devreyi 1. bitirdiniz diye kadro kaliteniz 3 gömlek üstün mü oluyor? Bir de tek tek karşılaştırmış bak bak. Bizde sadece 1 tane forvet olsa idi, Ligi 40 puanın altında bitirirmiydik acaba? Hemen kendinizi en tepelerde görmeye başlıyorsunuz.. Niang'lar Lugano'lar gitmesine rağmen, Serdar 3 maç oynamasına rağmen geçen seneden tek farkımız gol sıkıntısı çekmemiz. Başka ne farkınız var bizden fazla gol atmak dışında? Muslera'nın ilk yarının en iyi kalecisi seçilmesi, onu Volkan'dan iyi bir kaleci mi yapıyor? Kadro kalitesi diyorsun, zırvalamaktan başka bir şey yapmıyorsun. Burak Yılmaz denen topçu bilmem kaç gol attı diye, senin kadro kaliteni artırıyor mu? Hayır.. Eboue'yi Gökhan'dan iyi göstermiş.. Eboue performansı yükseliyormuş da, Gökhanın düşüyormuş.. Hadi kalkıp desen ki şu an ligin en performanslı takımı Galatasaray, kabul ederim. Ama GS'nin kadrosu 3 gömlek üstün dersen, gülerler sana...

• birden bizim eduya sempati duymaya başladım lan bu ne valla kanım dondu şerefsizim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.