Şimdi Ara

Bidolu.com dan Alışveriş yapacaklara duyuru Sakın!:: Paranızı almanın yolu çözüldü !:: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
15.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bidolu.com dan siparişim gelmeyince siparişimi iptal ettim.İki aydır paramı alamıyorum.Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil.
    Hiç kimse kullanmasın şu bidolu yu,batıralım burayı ya.Müşteriyi keklik gibi görüyor bunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jodie

www.yeterkiiste.com diyorum arkadaşlar...
    Pazartesi Acer Travelmate 2423 sipariş ettim.
    Bugün Cuma elimde... Site İşBankası'na ait

bana gör sitenın iş bankası ile ilgisi yok.sadece isim benzetme....
  • Ben hepsiburada.com dan Voxline 933 DVD almıştım 2 gün sonra geldi bir de USP kargoyu tercih etmistim.
    Tüketiciyi kaz gibi görenlerden uzak duralım arkadaşlar.En kötüsü insanın kendi parası ile rezil olması.
  • bascuda.com yeni adıyla bidolu.com TMSF dedir(devlet el koymuştur ve alacaklarına karşılık satışa çıkarmıştır) ve şu sıralar satılması için ihale işlemleri yapılmaktadır.Aksamalar olması normal diyorum.
  • arkadaşlar.
    bende bidolu maduruyum.
    7 martta bir hafıza kartı aldım. aysonuna kadar mail-telefon ne kadar iletişim aracı varsa kullandım.
    sonunda iptal ettirdim. bir hafta içinde paramı iade edeceklerdi bir haftayı geçti. hala yok..
    galiba istemekten vaz geçmemi bekliyorlar..
    sakın haaaaa sakın... bidolu.com a bırakın alışverişi. ziyarete bile gitmeyin.

Not: bu arada hafıza kartımı koysepete.com'dan aynı fiyata çoktan aldım ve kullanıyorum bile teşekkürler koysepete.com ayrıca alışveriş yaptığım idefix, estore, hepsiburada ve sibermarket e de teşekkürler.
  • internet alışverişlerimin hepsini ideefixe ve hepsiburada şirketlerinden yapıyorum.. her ikisinide yaklaşık 2,5 senedir kullanıyorum.. şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım.. sadece 1 kere ideefixe'den sony kamera bataryası almıştım, 2 gün yerine 4 günde geldi.. pekte önemsemedim.. zaten, geçikmeden dolayı özürlerini de iletmişlerdi.. 2 gün geçikmeli olarak gönderebileceğiz, bunun için özür dileriz" gibi bir mail atmışlardı..
    her iki firmayıda bu tavırlarından, güvenilirliklerinden ve en önemlisi ilgilerinden dolayı kutluyorum..
  • 1 ay oldu halen stoklarda yok yazıyor delircem abi ya .. bazı arkadaslar musterı hizmetlerine ulaşıp savcılıga verıcem dıyınce aldıklarını gordum bendemı oyle yapsam acaba?
  • benim bi arkadaş 2 aydır temin edilemeyen rün nedeniyle parasının iadesini bekliyor...
    sakın!!!!!
  • ihalesi mi yapılıyor sitenin? bende iptal etsem siparişi paramı alamayabilirim diye korkuyorum nasıl geri alabilirim?
  • bascuda da benim başımdan da tatsız bir olay geçmişti.1 senedir siteye bile girmedi o yüzden.

ben idefixe,hepsiburada ve estore den alışveriş yapıyorum.şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trust_company

benim bi arkadaş 2 aydır temin edilemeyen rün nedeniyle parasının iadesini bekliyor...
    sakın!!!!!

bende 1 şubattan beri iptal edilen ürünün parasını bekliyorum 6 gün iiçnde iade edilecek dediler o 6 gün hala geçmedi. p.tesiye kadar beklicem olmazsa mahkemeye verecem bide mahkeme ve avukat parası versinlerde akıllansınlar. yok yere 3 taksit ödedim. şimdi 4. sü gelecek
    aman dikkat
  • Bidolu.com yeni bir kampanya başlatmış. Sipariş tutarınız ne olursa olsun kargo ücreti almıyorlarmış artık. Nasılsa malı göndermeyecekleri için midir, nedir?
  • bidolu batmış olmasın, arkadaşımda aynı sorunu yaşadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ocaklilar

Bidolu.com yeni bir kampanya başlatmış. Sipariş tutarınız ne olursa olsun kargo ücreti almıyorlarmış artık. Nasılsa malı göndermeyecekleri için midir, nedir?

• Eşeklik edip bidolu.com ben de geçen hafta bir arkadaşıma hediye almak için sipariş vermiştim , hala bekliyorum herhalde benim ki de gelecek sene ancak gelir. Daha önce alışveriş yaptığım için eskisi gibi düşündüğümden hiç bakmadan sipariş vermenin cezası bu olmalı. Böyle giderse internette ticaret bu ülke de asla gelişemeyecek , diğer firmalar çok da farklı değil malesef, parayı tahsil edene kadar yardımseverlikleri, gene en iyisi gidip alcağın ürünü inceleyerek almak. İnsanın zamanı olmuyor diye dükkan dükkan dolaşmaktan kaçınıyor, ama internettten satış yapan firmalar böyle dolandırıcı zihniyette olduğu sürece başka çare yok gibi duruyor
  • Ya bu internet sitelerin yaptığı resmen hipermarketlere girip ilk önce kasaya para ödüyorsunuz ondan sonra alış veriş yapıyorsunuz onun gibi birşey ilk önce sizden parayı almaası ondan sonra tedarik etmeye başlaması aslında bütün mesele bu yoksa herhangi bir kötü yanı yok eh üründe tedariği uzun sürerse veya yok ise para iade etmemek için elinden geleni yapıyorlar
  • Valla genelde sipariş verecek olan stokta olup olmamasına özen gösterir stokta olmayan malı siparşit etmez. bunlar stokta var gösterip siparişten sonra 2 gün stokya yok diyo bidolu
    quote:

Orjinalden alıntı: taxonera

Ya bu internet sitelerin yaptığı resmen hipermarketlere girip ilk önce kasaya para ödüyorsunuz ondan sonra alış veriş yapıyorsunuz onun gibi birşey ilk önce sizden parayı almaası ondan sonra tedarik etmeye başlaması aslında bütün mesele bu yoksa herhangi bir kötü yanı yok eh üründe tedariği uzun sürerse veya yok ise para iade etmemek için elinden geleni yapıyorlar
  • Ben 5 marttta istedigimde stoklarda vardı .Ben istedikden sonra GP 2500 4 lü pil seti yok oldu. Dün baktım 2500 4 lü GP marka piller ürün listesinde göremedim kaldırmışlar.yeni ürünmü girecek yeni yeni dolandırmacamı olacak anlamış degilim 2 inci taksidini de kesmişler benden .Para iadesi etmıcem etsen de geri vermıyolar nede olsa beklicez sabırla kendi paramızla terbiye olacaz .Hepsiburada hiç olmazsa gonderiyor. Ha yeterkiiste.com var mail attım ürün hakkında beni cepten aradılar onlarda iyi gibi gozukuyo ama

bidolu.com = bidolu dolandırıcılık
  • sikayetvar.com a da yazdım firmaya mesajda attım tık yok halen.gündüz aradım telefona cıkan yok.ne iştir. beklemedeyim
  • arkadaslar bence hala en iyisi uzak ara hepsiburada... en azından arkasında doğan gurubu var, sorun cıksa bile karsınızda bir muhattap bulabiliyorsunuz, idare eder bir musteri hizmetleri var ancak en cok alısveriş yapılan site olmasından dolayı cıkabilecek aksaklıkları hoş gormek lazım
    belki 25-30 a yakın alısveriş yapmısımdır hepsiburada'dan, birkaç problem dısında cok memnunum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.