Şimdi Ara

Biden'ın ekibinden bir kadın hileyi itiraf etti ve tutuklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
7.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 55
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • NuTeRX (5 mesaj) darkmoon34 (4 mesaj) Mendieta58 (4 mesaj) yuzyirmi (4 mesaj) jonesknow (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38 mesaj) Mobil (31 mesaj) Mini (7 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Biden'ın ekibinden bir kadın hileyi itiraf etti ve tutuklandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    167 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

• KayhanKaan kullanıcısına yanıt
    KayhanKaan demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

ABD Texas'da gözaltına alınan Biden'ın seçim ofisi sorumlusu Rachel Rodriguez, 5.000 oy için 55.000 dolar aldığını Texas Savcısına itiraf etti.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a6/be/15/a6be1591c722fc1b32aee997f233101a.jpeg&t=0&width=480&text=1

ve şuan Trump ın bunu paylaşacak bi hesabı bile yok,

Amerika'nın geldiği hale bak. şirketler başkanı indirdi resmen

quote:

Orijinalden alıntı: jonesknow

Yıllardır bu forumdaki siyasi konularda dolaşır ve aktroll, dinci falan bloklarım. Şu son 1 haftadır Trumpçu da bloklamaya başladım. Türkiye’de yaşayıp da Trumpçu olmak hakikaten büyük bir zeka düşüklüğü örneğidir. Bu adamlar aynı zamanda aşı karşıtı, “HAARP deprem yapıyor” diyen tayfa. Kendilerine içten bir şekilde acıyorum. Keşke bunların oylarıyla benim oyum gerçekten de bir sayılmasa...

Nesi var trumpın? Abd başkanı ne kadar kötüyse bizim için o kadar iyi olur. Ayrıca biden türkiyeye karşı daha sert. Sen çok fazla film izlemekten kendini abd vatandaşı sanıyorsun heralde.

Demokratların birçok usülsüzlükleri ortaya çıktı, o sevgi pıtırcığı maskelerinin altında faşist SJW'ler saklı çünkü.

Peki 3 Kasım'dan beri hiç Trumpçılara ait bir hile girişimi ortaya çıktı mı? Diktatör, faşist, Rus ajanı diye iftiralar attıkları Trump'ın tek bir usülsüzlüğü bulunabildi mi?

Medyaya 83 IQ hippiler hakim ve bu hippiler bütün insanlığın düşüncelerini etkileyebiliyorlar, doğruları yanlış yapabiliyorlar; bu durum dünyanın geleceği için çok büyük bir tehdit.

ABD'nin demokratik bi yer olduğunu sananlar varmış. Dünyanın gelişmiş bütün ülkelerinde demokrasi denilen şey ülke menfeatinin başladığı yerde biter ki öyle de olmalı. Bizim gibi ülkeler de aman demokrasimiz dünyaya rezil olmasın diye yıllardır pkk lı teröristleri meclisimizde besliyoruz.
    mrslimshady kullanıcısına yanıt
    mrslimshady demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mrslimshady

Alıntıları Göster

Trump'ı kısıtlayan platformların listesi:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4e/f5/d9/4ef5d9a38b25dd452cfaef835dc5164d.png&t=0&width=480&text=1

Bu apaçık bir darbe girişimi; "halkı kışkırtacak" uydurmasıyla adamı her yerden sildiler. Spotify'den ihtilal marşları paylaşarak iç savaş çıkaracaktı da oradan da bu sebeple yasaklandı galiba.

Yıllardır bu forumdaki siyasi konularda dolaşır ve aktroll, dinci falan bloklarım. Şu son 1 haftadır Trumpçu da bloklamaya başladım. Türkiye’de yaşayıp da Trumpçu olmak hakikaten büyük bir zeka düşüklüğü örneğidir. Bu adamlar aynı zamanda aşı karşıtı, “HAARP deprem yapıyor” diyen tayfa. Kendilerine içten bir şekilde acıyorum. Keşke bunların oylarıyla benim oyum gerçekten de bir sayılmasa...
    quote:

"Bu adamlar aynı zamanda aşı karşıtı, HAARP deprem yapıyor diyen tayfa"

ABD'de halkı siyasi olarak kutuplaştırmak için insanlara empoze edilen safsataları bizim buradakiler de yemiş.

tanımadığınız insanlara peşinen bu kadar kolay kin beslemeyin arkadaşlar. gerçek hayatta var olmayan hayali bir topluluk yaratmışsınız kafanızda. tanımadığınız insanları bu hayali topluluğa dahil edip blokluyosunuz. sizin böyle düşünmenizi isteyen sizi böyle düşündürmek için troll orduları ile manipülasyonlar yapan siyasetçiler var, adamlar ABD vatandaşını kutuplaştırmak için yapıyolar ama tesiri taa Türkiye'ye kadar geliyo.

her şeyi geçtim, konuda Trump'ı destekliyorum diyen yok. durum buyken ve kimse size fikrinizi bile sormamışken, konuyla tamamen alakasız bir mesaj yazıp düz dünyadan falan bahsediyorsunuz.

ABD Texas'da gözaltına alınan Biden'ın seçim ofisi sorumlusu Rachel Rodriguez, 5.000 oy için 55.000 dolar aldığını Texas Savcısına itiraf etti.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a6/be/15/a6be1591c722fc1b32aee997f233101a.jpeg&t=0&width=480&text=1

Kibir kendini nimetten sayma gibi sorunların var. Sanane adam neye inanıyorsa inanır. Bide bloklıyormuş, marifet sanki. benide blokla senin gibi at gözlüklü benden başkası yanlış en doğrusu benim diyen bir egolu tipi bende görmeyeyim.

• Yarbay
    5045 Mesaj

• Yarbay
    2120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5639 Mesaj
    ABD'nin yalandan özgürlükçü ülke izlenimi de rafa kaldırılmış oldu bu şekilde ama yakın zamanda karışacak oralar

• Yarbay
    13366 Mesaj
    Oralar karışır.

• Teğmen
    117 Mesaj
    ABD'nin demokratik bi yer olduğunu sananlar varmış. Dünyanın gelişmiş bütün ülkelerinde demokrasi denilen şey ülke menfeatinin başladığı yerde biter ki öyle de olmalı. Bizim gibi ülkeler de aman demokrasimiz dünyaya rezil olmasın diye yıllardır pkk lı teröristleri meclisimizde besliyoruz.

• Teğmen
    245 Mesaj

Demokratların birçok usülsüzlükleri ortaya çıktı, o sevgi pıtırcığı maskelerinin altında faşist SJW'ler saklı çünkü.

Peki 3 Kasım'dan beri hiç Trumpçılara ait bir hile girişimi ortaya çıktı mı? Diktatör, faşist, Rus ajanı diye iftiralar attıkları Trump'ın tek bir usülsüzlüğü bulunabildi mi?

Medyaya 83 IQ hippiler hakim ve bu hippiler bütün insanlığın düşüncelerini etkileyebiliyorlar, doğruları yanlış yapabiliyorlar; bu durum dünyanın geleceği için çok büyük bir tehdit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 14 Ocak 2021; 5:41:22 >
  • Teğmen
    245 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrslimshady

Alıntıları Göster

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4e/f5/d9/4ef5d9a38b25dd452cfaef835dc5164d.png&t=0&width=480&text=1

Bu apaçık bir darbe girişimi; "halkı kışkırtacak" uydurmasıyla adamı her yerden sildiler. Spotify'den ihtilal marşları paylaşarak iç savaş çıkaracaktı da oradan da bu sebeple yasaklandı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 14 Ocak 2021; 1:21:51 >

• Yarbay
    4684 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Alıntıları Göster

Donanimhaberden yasaklanmamismiydi? Gun nerdesin hocam?

|
    |

• Yarbay
    2279 Mesaj

Donanımhaber her zaman Trump Reize açıktır.

Gelsin burada yazsın icabında... 

|
    |
  • Yarbay
    2086 Mesaj

şuan sosyal medyada texas savcısını linç ediyor biden taraftarları..savcının sosyal medya hesaplarının kapatılmasını talep ediyorlar birde..

şayet texasdaki bu olay daha derinleişr ve büyürse texas seçimleri iptal edebilir ve biden'ı başkan olarak tanımadıklarını deklare edebilirler zira texas'da olan bu durumun diğer eyaletlerde olma olalısığının yüksek ihtimal dahilinde bulunması işleri karıştırabilir ancak sosya medya gücünü arkasına alan biden'ın bu tip olayları bastırma konusunda çok zorlanacağını düşünmüyorum.şuanki tabloda trump'a olan linç durumu ve abd tarihinde görülmemiş düzeyde yaşanan antidemokratik olaylar trump yanlılarını dahada öfkelendiriyor.Bana göre biden yönetiminin ciddi endişeleri var trump nezlinde ve baskıcı tutumu bu endişeleri yüzünden giderek artırıyorlar.20 bin askerin kongre merkesine mevzilendirilmesi durumundan bunu çok net görebiliriz.Sanki iç savaş çıkacakmış gibi askeri yığınaklar ve yasaklar yapılıyor ülkede.

|
    |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 12 saat 55 dakika kadarı kaldı.

• Binbaşı
    1251 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sabriye Baaas

Şimdi de elektrikler kesilirse ne yapacaksınız gibisinden şeyler paylaşıyor bunlar, demek trafolara bi tek bizim kediler girmiyor

|
    |
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    Biden reis demokrat adamdır yapmaz öyle şeyler.
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Küreselciler kazandı sonuçta, geri dönüşü yok
    |
    |
  • Binbaşı
    1158 Mesaj
    quote:

Nesi var trumpın? Abd başkanı ne kadar kötüyse bizim için o kadar iyi olur. Ayrıca biden türkiyeye karşı daha sert. Sen çok fazla film izlemekten kendini abd vatandaşı sanıyorsun heralde.

• Yüzbaşı
    542 Mesaj
    biraz da Abd karışsın hep Ortadoğu değil ya. Umarım ölen,yaralanan biri olmaz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1056 Mesaj
    ne malum açıklama yapsın diye para almadığı? kanıt gerek önce
    |
    |
  • Yarbay
    3039 Mesaj
    quote:

"Bu adamlar aynı zamanda aşı karşıtı, HAARP deprem yapıyor diyen tayfa"

ABD'de halkı siyasi olarak kutuplaştırmak için insanlara empoze edilen safsataları bizim buradakiler de yemiş.

tanımadığınız insanlara peşinen bu kadar kolay kin beslemeyin arkadaşlar. gerçek hayatta var olmayan hayali bir topluluk yaratmışsınız kafanızda. tanımadığınız insanları bu hayali topluluğa dahil edip blokluyosunuz. sizin böyle düşünmenizi isteyen sizi böyle düşündürmek için troll orduları ile manipülasyonlar yapan siyasetçiler var, adamlar ABD vatandaşını kutuplaştırmak için yapıyolar ama tesiri taa Türkiye'ye kadar geliyo.

her şeyi geçtim, konuda Trump'ı destekliyorum diyen yok. durum buyken ve kimse size fikrinizi bile sormamışken, konuyla tamamen alakasız bir mesaj yazıp düz dünyadan falan bahsediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 14 Ocak 2021; 2:4:26 >

• Binbaşı
    1276 Mesaj

Biden'in ve arkasindaki globalcilerin dunyaya ne kadar çok zarar verebileceklerinin farkinda olmadan burda insanlari 'Trumpci' ilan etmeniz cok manidar olmus. Trumpi seversin ya da sevmezsin ama adam tam bir ulusalci. Amerika onun gibi bir lider daha bulamaz. Pandemi olmasaydi secimi zor kaybederdi.
    |
    |
    jonesknow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.