Şimdi Ara

Bidaha bana mesaj atma rahatsız oluyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 senedir ara sıra konuştuğumuz bir kız var.
    Lise de tanışmıştık bu kızla ben sınavlardan sonra buna onu sevdiğimi söyledim.
    Bana neden daha önce söylemedin ayakları yaptı ama muhabbet çok ileri gitmedi ve yollarımız ayrıldı.
    Ben bir sene mezuna kaldım ve tek mesaj dahi atmadım.
    Bu sene bir üniversite kazanınca ona da yazdım halini hatrını sordum bir kere de telefonda konuştuk herşey normaldi.
    Sonraki gün en yakın arkadaşı ile bir muhabbetimiz oldu ve ben onu hala sevdiğimi unutmadığımı söyledim.
    En yakın arkadaşı kızın bir sevgilisi olduğunu 1 aydır birlikte olduklarını söyledi bende ayıp olur sonuçta diyerek kıza onu sevdiğimi belirtmedim arkadaşına da aramızda kalsın gibi bir diyalog yaptım ama büyük ihtimal söylemiştir.
    Dün arkadaşı ile konuştuk tekrardan bana söylediği üzere kız bu yakın arkadaşına benim için telefonda konuşurken utandı çok konuşamadık gibi şeyler söylemiş.
    Hatta yakın arkadaşı bana şuan sevgilisi var ama yarın ne olur bilemeyiz gibi şeyler söyledi.
    Bende kıza nasılsın diye bir mesaj attım ve bana verdiği cevap rica ediyorum bana bidaha mesaj atma rahatsız oluyorum oldu.
    O an kendimi aşırı kötü hissettim moralim çok bozuldu bu kıza attığım toplam mesaj sayısı 5 gün içinde 2 tane birisi evet müsaitim birisi de nasılsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• açık ve net anlatmış derdini. yazma olsun bitsin.
  • sana gıcık oluyor,sevgili yapmıs baska zengın erkekle takılıyor
    mesaj atarsan polıse soyleyebılır,tacizin 6 yıl hapsi var
    içeride tecavuz ederler,çıktıgında iş veren olmaz,evlenemezsınde,gıder çay ocagı acar işletirsin
    tüm gün çay dagıtırsın,öyle yaslanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: crux07

açık ve net anlatmış derdini. yazma olsun bitsin.
    sen anlamıssında,forumun geneli pek anlamıyor işte
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Mesajına tamam dedim heryerden engelledim kızı bidaha zaten asla yazmam işim olmaz

• aydınayhan kullanıcısına yanıt
    forumun geneli hiçbir şeyden anlamıyor.
  • istemiyormuş seni sanırım
  • Yazma diyorsa yazma basin belaya girer. Sakat isler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorlama. bi bitlerle uğraşıyosa zamanı gelince sana geri döner. o zamanda senin takmaman gerek. sen iyisi kızı bırak yakın arkadaşını al.
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Yazmam zaten dostum o kadar yüzsüz biri değilim ama kız moralimi çok bozdu o yüzden buraya yazdım bunu

• Bu saatten sonra asla bişey olmaz abi arkadaşına da yazdım sen onun daha yakın arkadaşısın senle diyaloğumuz olmasın kız benden rahatsız olduğunu belirtti sen kızla kötü olma dedim.

• kızın yakın arkadaşı...

önce o demiştir bu sapık sana ağır yazıyor diye. hepsi birbirinden yılan, bunlardan sırdaş değil çöp tenekesi bile olmaz.

Zengin, şekil çocuk olsaydın zaten arkadaşı kızı aradan çıkarıp en baştan sana yazardı.
  • Kız sevgilisinden ayrılınca tekrar dene bi şansını derim.
  • Bana direk o yakın arkadaşı şüpheli geldi. Normalde bu tarz konulara yazmam da sanki arkadaşı ona başka, sana başka konuşmuş gibi hissettim ama yine de kesin bir şey diyemem.

Veya öyle olmasa bile, ne olursa olsun senin sevgilisi varken ve bunu biliyorken "nasılsın" demen de hata. Belki de kız buna gıcık oldu. Yani arkadaşının sana durumu bildirdiğini biliyor ve buna rağmen "neden hala yazıyor ki?" diye düşünmüş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 16 Ekim 2019; 6:11:19 >
  • lanet adam bırak peşini karının

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.