Şimdi Ara

BICAK MODU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklasik 1 aydir TeamFortress2 oynamaktayim. Sunucularda gezerken rastgele bir servera girmistim. Bu serverda oyuncular sectigi classin sadece 3. silahini yani sopa,bicak,kurek,yumruk o tarz silahlarini kullabiliyordu. internetten arastirdigimda boyle bir servere rastlamadim. Girdigim sunucuyu oyun gecmisinden bulamadim ve favorilere de kaydedemedim.

Bu tarz bir server bilen varsa IP sini falan atabilir mi ? Gercekten cok zevkli oluyordu ama keske kaydetseydim.

CEVAP BEKLIYORUM ...

• Banada pm atarmsinin bulursan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkısHKowboY kullanıcısına yanıt
    Bro serveri ne yazik ki bulamadim. Ama girdigim sunucularda genellikle dm_duel_1 mapi aciksa "Only Meele" diyip bicak gosterirsen bu dedigim mod gibi bisey oluyor

Suana kadar bu mapta neredeyse hep oyle oynadim sende deneyebilirsin. Hadi iyi oyunlar
  • Server listesinden History'e girip serveri bulabilirsiniz
  • Muhtemelen serverda only melee bulunması bir moddan kaynaklı değilde haritadan kaynaklıydı. "cp_degrootkeep" isimli haritada sadece melee ve ortaçağ itemleri (crusader srossbow, huntsman vb.) izinlidir.
  • Weird Dreams kullanıcısına yanıt
    Merhaba Bro

Oynadigim serverde sniper'lar Arrow, medic'ler Crusader's Crossbow kullaniyordu. Dedigin map'a baktim da oynadigim harita burasiydi.
    Cok tesekkur ederim kardesim bu mapi bulana kadar arayacagim. Cok tesekkurler!
  • tesekkürler
  • Dediğin Şey Medieval server olabilir Bilgeoyuncunun Öyle Bir Serveri Var Cünki
  • HORT
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.