Şimdi Ara

Bianchi SLR 400

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese. Yeni ve ilk yol/yarış bisikletimi almayı düşünüyorum. 1500 - 2000 Türk Lirası civarlarında bir bütçe belirledim. Şimdi gözüme iki model çarptı bunlardan ilki Bianchi SLR 400. İnternette 1792₺ fiyatla buldum. Yalnız şöyle bir sıkıntı var Bianchi Türkiye’nin sitesinde ön-arka vites, vites kolu ve krank takımı Claris R2000 olarak gösterilmiş. Benim fiyatını uygun olarak bulduğum hepsiburada sitesinde ise vites Shimano ST - 2300 olarak gösterilmiş. Şimdi burda merak ettiğim birkaç konu öncelikle ikisi farklı vitesler yanlış anlamadıysam, yoksa aynı sistemin farklı adları mı çünkü ST - 2300’ü internette arattığımda sadece vites kolları gözüküyor. İkinci olarak neden böyle farklı gösterlmiş olabilir yanlış girilmiş bilgi mi yoksa hepsiburada’da bulduğum ilanda 2017 model yazılmış. 2017 ve 2018 model arasında farklılıklar mı var? Bu soruların ardından da şunu ekleyeyim eğer bu fiyat bandında bildiğiniz daha iyi bi bisiklet varsa söylerseniz çok sevinirim. Örneğin gözüme çarpan diğer model de Kron RC 1000. 1500-2000 arasında fakat mümkünse 1800 sınırını geçmeyecek her öneriye açığım. Herşey için teşekkürler.
    Bianchi SLR 400
    Bianchi SLR 400

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yol bisikletlerine pek hakim değilim ama ikisi arasında rc1000 daha mantıklı geldi bana. hem görüntü, hem segment olarak iyi gözüküyor ama tabiki de bu bisiklet türünden daha iyi anlayan üyelerimiz çıkıp sana daha yardımcı olacak yorumlar yapacaktır. biraz daha beklemede kal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.