Şimdi Ara

BİANCHİ Mİ? SALCANO MU? SALCANO CITY SPORT 27 HDS ALINDI :)) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
13.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız kullan, güzel bisiklet
  • Hayırlı olsun hocam güzel bisiklet, jantlar fena parlamış

quote:

Orijinalden alıntı: Freut Mich

Yav kızmayın ama bu bisiklet fiyatları neden böyle tavan yapmış durumda. 900Tl'ye elektrikli bisiklet alınabilir.

200 lirayada bisikletler var merak etmeyin
    Komşunun 1200 TL ye aldığı elektrikli bisiklet 2 yıl dayandı, zamanında pahalı sayılabilecek 400 liraya aldığımız bisiklet 11 yıldır dayanmaya devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkaris

quote:

Orijinalden alıntı: DELTA53

Salcano 27 HDS aldım. Sonuçta bisiklet parçalardan oluşuyor, sadece gövdeyi marka üretiyor ama bunun haricindeki parçaları dışarıdan satın alıyor.

Tercih sebebim:
    1) Bisikleti 830 TL ye aldım fiyatı uygun
    2) Ödediğim para karşılığında hidrolik disk frenleri, shimano deore 27 vitesi ve diğer parçalarının shimano parçalardan oluşması..
    3) Heryerde Salcano servisinin bulunması..

Bu bisikleti eleştirebileceğiniz tek nokta kadrosu olabilir. Ki aliminyum malzemeden üretilmiş..

Belki ön maşasını değiştiririm, buda bana biraz daha hafiflik sağlar. Bunun haricinde bisikletten memnun kalacağımı düşünüyorum.. Hayırlısı..

hayırlı oslun, markadan öte senin bisikletini keyiflke kullanman daha önemli

km saati olarak da Sigma 1009 alabilirsin

Teşekkürler hocam, sipariş geçtim km saatinide.. Hayırlısıyla ağustos ayında 1800 km yol yapacağım bu bisikletle.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

hayırlı olsun hocam .. iyi pedallamalar..

yalnız bu sıcaklarda dikkat et fazla cıkma bisiklet surmeye..

birde gidon setim ve hdirolik fren setim satılık halen

Teşekkür ederim hocam, şu konu gerilere düşmeden senin parçaları da satsaydık iyi olacaktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

tekerler niye parlıyor?

Reflektörlü lastik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaNgO

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullan, güzel bisiklet

Teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

Hayırlı olsun hocam güzel bisiklet, jantlar fena parlamış

quote:

Orijinalden alıntı: Freut Mich

Yav kızmayın ama bu bisiklet fiyatları neden böyle tavan yapmış durumda. 900Tl'ye elektrikli bisiklet alınabilir.

200 lirayada bisikletler var merak etmeyin
    Komşunun 1200 TL ye aldığı elektrikli bisiklet 2 yıl dayandı, zamanında pahalı sayılabilecek 400 liraya aldığımız bisiklet 11 yıldır dayanmaya devam ediyor

Teşekkür ederim hocam..

• Hayırlı olsun, sele çok rahatsız duruyo hocam.. Bide o paraya elektrikli bisiklet veya 2. el skooter filan alabilirdin. Şehir içi ulaşımı için gayet idaeller, Ama bisiklette ayrıca bi ilgi alanı hobi tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Hayırlı olsun, sele çok rahatsız duruyo hocam.. Bide o paraya elektrikli bisiklet veya 2. el skooter filan alabilirdin. Şehir içi ulaşımı için gayet idaeller, Ama bisiklette ayrıca bi ilgi alanı hobi tabi.

çin malı döküntü aletlere para vermek tamaen ölü yatırım,1000 tl lik scooter dan ne hayır gelir ki?
  • vızır vızır gezersin kardeşim. yorulmazsın hem, ne hayrı olucak. bisiklet yoruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DELTA53

quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

hayırlı olsun hocam .. iyi pedallamalar..

yalnız bu sıcaklarda dikkat et fazla cıkma bisiklet surmeye..

birde gidon setim ve hdirolik fren setim satılık halen

Teşekkür ederim hocam, şu konu gerilere düşmeden senin parçaları da satsaydık iyi olacaktı..

güzel bir ilan ayarlayamadım yahu
    yoksa satalımda bende yenilerini alayım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.