Şimdi Ara

BİANCHİ Mİ? SALCANO MU? SALCANO CITY SPORT 27 HDS ALINDI :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
13.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  BİANCHİ Mİ? SALCANO MU? SALCANO CITY SPORT 27 HDS ALINDI :))

SALCANO CITY SPORT 27 HDS'yi aldım arkadaşlar.. Pazarlıkla 970 TL den 830 TL ye indirdim..

Bu 2 model arasında kaldım arkadaşlar.. Genelde şehir içinde kullanacağımdan bu tarz bir bisiklet istiyorum. Başka bilip önerebileceğiniz marka ve model varsa onuda değerlendirmek isterim. Fazla zamanım yok 1 hafta içinde almalıyım..

Bianchi NERO
    Kadro Alüminyum 6061 HF / Entegre Maşa Yatağı
    Maşa 28″RST NEON ML 1.1/8″ SİYAH
    Jant 28/622X19 BYTE ÇİFTKAT ALÜMİNYUM SİYAH 36H
    Lastik 700X38C 40-622 C-1118 SİYAH
    Vites SHIMANO DEORE / ACERA 24 VİTES
    Fren ÖN -MEKANİK DİSK “SHIMANO” BRM416A ARKA: V-Fren SHIMANO ABRM422 SİYAH
    Sele SELLE ROYAL 5053HRC
    Fiyat 824 TL

SALCANO CITY SPORT 27 HDS
    TİP : 700C TREKKING
    VİTES : SHIMANO SL-M430 ALIVIO/ RD-M591 DEORE 27 VİTES
    KADRO : 6061 ALÜMİNYUM KADRO
    MAŞA : SUNTOUR SF11-NRX-RL GİDONDAN KİLİTLEMELİ MAŞA
    FREN : SHIMANO M445 HİDROLİK DİSK FREN TAKIMI
    GİDON BOĞAZI : ZOOM AHEAD ALÜMİNYUM DERECELİ GİDON BOĞAZI
    KRANK TAKIMI : SUNTOUR CW11- XCR-T418 KRANK TAKIMI
    ÖN&ARKA TEKER GÖBEĞİ : SHIMANO HB-RM65, FH-RM65
    RUBLE : SHIMANO CS-HG30 KASET 11-34
    TEKERLEK : SALCANO X-PROD1 8X4ÖZEL ÖRÜM TEKERLEK SETİ
    LASTİK : CONTINENTAL TOURING PLUS REFLEKTÖRLÜ LASTİK
    FİYAT : 972 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DELTA53 -- 21 Temmuz 2011; 0:02:25 >

• Yav kızmayın ama bu bisiklet fiyatları neden böyle tavan yapmış durumda. 900Tl'ye elektrikli bisiklet alınabilir.
  • Salcano
  • kesinlikle Salcano.6 yıldır hayvan gibi kullanıyorum 1 kere yolda bırakmadı.
  • bence sedonalara bakin o fiyatlari cakma bianchi veya servisleri berbat olan salcanoya vermektense sedona alinabilir o fiyata eger sedona istersen 321 modeli uygundur kron modellerinede bakabilirsin tabi butceni biraz zorlarsan omur boyu kadro garantili bir trek de alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabdkq

bence sedonalara bakin o fiyatlari cakma bianchi veya servisleri berbat olan salcanoya vermektense sedona alinabilir o fiyata eger sedona istersen 321 modeli uygundur kron modellerinede bakabilirsin tabi butceni biraz zorlarsan omur boyu kadro garantili bir trek de alabilirsin.

Sedona 321'de ön amortisör yok, tam yol bisikleti, bunlar biraz daha konforlu.. kron yada scott larında fiyatı uçuyor. Yani 1000 tl dende fazla vermek mantıklı gelmiyor açıkçası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freut Mich

Yav kızmayın ama bu bisiklet fiyatları neden böyle tavan yapmış durumda. 900Tl'ye elektrikli bisiklet alınabilir.

Hocam ne paralara ne bisikletler üretiliyor, satılıyor.. Mesela şöyle bir bisiklet..

• Salcano alır.
  • Amortisörler nerede?
  • Salcano
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi_user

Amortisörler nerede?

Ön maşada hocam.. Siz 3. bisiklete bakmayın, hayal o hayal..
  • bianchi' yi ele çünkü mekanik frenli, salcano alınabilir,

benim tavsiyem hiç disk fren almamanız zaten şehirde kullanacaksınız v-frenin bakımı çok daha kolay olacaktır, biraz daha ekleyip scott sportster 60 falan alabilirsiniz kadrosu çok daha iyidir.
  • İkisinden birisi dersen tabiki Salcano derim ama sana önerim Merida olur bir araştır istersen, ben de Merida'nın 300V modeli var Dünya'nın en iyi kadrolarından birine sahip, ödül almış bir bisiklet.

buraya tıkla ve bir göz at bence.

Arkadaş yukarıda söylemiş zaten disk fren çok ekstra bir şey, hiç gerek yok.V fren her zaman daha sağlam ve daha kullanışlı.Disk fren bazen sorun çıkartabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaNgO -- 18 Temmuz 2011; 14:30:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkaris

bianchi' yi ele çünkü mekanik frenli, salcano alınabilir,

benim tavsiyem hiç disk fren almamanız zaten şehirde kullanacaksınız v-frenin bakımı çok daha kolay olacaktır, biraz daha ekleyip scott sportster 60 falan alabilirsiniz kadrosu çok daha iyidir.

Peki hocam scott sportster 60 mı, scott sub 50 mi? Bir arkadaşım da scott u çok sağlam bulduğunu söyledi..

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=24_297&products_id=4371
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=24_260&products_id=4904

• quote:

Orijinalden alıntı: DELTA53

quote:

Peki hocam scott sportster 60 mı, scott sub 50 mi? Bir arkadaşım da scott u çok sağlam bulduğunu söyledi..

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=24_297&products_id=4371
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=24_260&products_id=4904

sub 50 single speed eğer yokuşları bol bir yerde oturuyorsanız önermem çok yorucu olur.

sportster 60 alınabilir, trek' in de şehir bisikletlerine bir göz at derim

• bence bu kaar para verme bu bisikletlere donanim olarak bu fiyatlkar cok yuksek.. ikinci el deore sistem hidroilk bi bisiklet al cok daha iyi olur.. bunlar ne boyle.. yada salcanounn 999tlye 29er bisikletleri vardı onlar kaldıysa ondan al derim ben.. yada toplama yaptır bu kadar para veriyorsan bunları alma..
  •  BİANCHİ Mİ? SALCANO MU? SALCANO CITY SPORT 27 HDS ALINDI :))

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

grafitti fs mi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: BaNgO

İkisinden birisi dersen tabiki Salcano derim ama sana önerim Merida olur bir araştır istersen, ben de Merida'nın 300V modeli var Dünya'nın en iyi kadrolarından birine sahip, ödül almış bir bisiklet.

buraya tıkla ve bir göz at bence.

Arkadaş yukarıda söylemiş zaten disk fren çok ekstra bir şey, hiç gerek yok.V fren her zaman daha sağlam ve daha kullanışlı.Disk fren bazen sorun çıkartabiliyor.

Bu resmini koyduğunuz modeli bulamadım.. Model adı nedir? Merida olarak şöle bişey var ama özellik yazmamışlar..
    V-fren konusunda katılıyorum..
    http://www.tandembisiklet.com/tb/photogallery.php?photo=306

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DELTA53

quote:

sub 50 single speed eğer yokuşları bol bir yerde oturuyorsanız önermem çok yorucu olur.

sportster 60 alınabilir, trek' in de şehir bisikletlerine bir göz at derim

Evet tek vitesmiş, şimdi farkettim.. Artık 1100 tl ye bisiklet aldım tek vitesli çıktı diye kendimle dalga geçerdim
    Şaka bir yana bu markaları bisiklet forumlarında da çok öneriyorlar ama pahalı.. Trekte de ucuz bişey bulamadım..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.