Şimdi Ara

bianchi mi iyi bisan mı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
23.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • en rahat bisan,en hızlı ve en artistik bianchi
  • 2000 de aldım bisikleti hala sapa salam geçende bisikletçiye götürdüm dedi ki bisan bu sapasalam asla bozulmaz dedi bisan eskilerde efsane bir markaydı hala öyle ve bianchi çin malı bisan galba alman malı. yani en iyi bisan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

quote:

Orjinalden alıntı: MinikYas

quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

Sene 95 Gazeteden bir Bisan-İhlas aldım hala bodrumda duruyor hemde sapasağlam.

@cmert'in dediği gibi Peugeot'u unutmamak gerek.Ama piyasada satılan ve bütçeni zorlamayan bir bisiklet işini görür.

BSS bulabilsek orjinal alırız malesef ülkemizde üretilenler ile aralarında epey fark var.

Gazete Türkiye miydi? Bizdede iki tane vardı onlardan; gazeteden alınmış bisanlar

yıllarca parçaları takılmamış bir şekilde durdu sonrada gitti güzelim bisikletler, hiç binmek nasip olmadı yahu

Evet Türkiye gazetesinden evde kendim monte etmiştim.

Nereye gitti bisikletleriniz ?

Nasılsınız sayın prokizya?

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

quote:

Orjinalden alıntı: MinikYas

quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

Sene 95 Gazeteden bir Bisan-İhlas aldım hala bodrumda duruyor hemde sapasağlam.

@cmert'in dediği gibi Peugeot'u unutmamak gerek.Ama piyasada satılan ve bütçeni zorlamayan bir bisiklet işini görür.

BSS bulabilsek orjinal alırız malesef ülkemizde üretilenler ile aralarında epey fark var.

Gazete Türkiye miydi? Bizdede iki tane vardı onlardan; gazeteden alınmış bisanlar

yıllarca parçaları takılmamış bir şekilde durdu sonrada gitti güzelim bisikletler, hiç binmek nasip olmadı yahu

Evet Türkiye gazetesinden evde kendim monte etmiştim.

Nereye gitti bisikletleriniz ?

Nasılsınız sayın prokizya?

Sene 95 Gazeteden bir Bisan-İhlas aldım bana da gelmişti o bisiklet sıfır montajını yapmıştı bir abim sonra ne oldu o bisiklete hatırlamıyorum kırmızıydı sanırım 11 yaşında falandım yaz tatilinde almıştım sonra okul başlayınca balkona koymuştum sanırım 2 sene sonra taşındık sanırım taşınırken verdiler eskiciye bedavaya.

yeni aldığım bisikletim 2 gün sonra çalındığı için bir tanıdık kupon biriktirip eve gelen bisikleti hemen bana yollamıştı. vay be şimdi aklıma geldi

üstünden 19 sene geçmiş son 4 senede 5 bisiklet değiştirdim daha gerisini unutmuştum

ondan önce bianchi iga vardı ondan önce castello terminatör ondan önceleri bmx ler vs

bu dediklerim

• B.S.S. kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benim
    Bisan
    Salcano
    KRON
    Selonra
    Bu bisikletler türkiye'yi temsil ediyo ve gurur duyulacak bisiklet markaları yabancı ülkeye gidecek paralarımızı türk markalarına gitsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğukan PEKİN

Kardeşim benim
    Bisan
    Salcano
    KRON
    Selonra
    Bu bisikletler türkiye'yi temsil ediyo ve gurur duyulacak bisiklet markaları yabancı ülkeye gidecek paralarımızı türk markalarına gitsin
    +
    Carraro
    Sedona
    Corelli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütün bisikletlere bindim bisan'a binemedim.

tercihim bianchi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.