Şimdi Ara

bianchi mi iyi bisan mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
23.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sene 95 Gazeteden bir Bisan-İhlas aldım hala bodrumda duruyor hemde sapasağlam.

@cmert'in dediği gibi Peugeot'u unutmamak gerek.Ama piyasada satılan ve bütçeni zorlamayan bir bisiklet işini görür.

BSS bulabilsek orjinal alırız malesef ülkemizde üretilenler ile aralarında epey fark var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rabia !

quote:

Orjinalden alıntı: maraşlee

İşte benim ufaklık

http://img442.imageshack.us/img442/6563/22909111or3.jpg

(SARI AMA)

Hayırlı Olsun Arkadaşım

Saol mukemmel bir alet tavsiye ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: F0NDiP

bianchi mi iyi bisan mı

N95 almak için biriktirdiğim paramı , bu dehşet alete verdim. iyiki de verdim. süper bir bisiklet. 6 aydır mükemmel performans ile kullanmaktayım

right]( çok değil 1200 ytl verdim )[/right]

Bu paraya motorsiklet alabilirdin

•  bianchi mi iyi bisan mı

• Ben Bianchi kullanıyorum kardeşim Bisan açıkçası benm bisiklet daha iyi

Bisan çok odunumsu bisiklet mi sürüyon at mı biniyon belli değil
  • çocukken bianchi alamamıştık çok pahalıydı.

Türkiye gazetesinden bisan-ihlas'tı yanılmıyorsam ondan almıştık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

Salcano bahsettiğin 2 markadan da iyidir...

+1
     bianchi mi iyi bisan mı

bianchi mi iyi bisan mı

Benimki siyah
    3 yıldır kömürlükte duruyo ne paslanma ne bişey. Tekerleklerde salam ama biraz küçük mü geliyo ne

• ortalama 6 yıl önce bianchi leopard aldık babam da bende kullandık daha hala ilk günkü kadar temiz (övünmek gibi olmasın biziskletime iyi bakarım)
    daha hicbir sorun cıkarmadaı hatta hayret ediyorum lastiği bile patlamadı daha

ama kim nederse desin biseklet e ne kadar para verirsen okadar konfor alırsın

ayrıca ankara yenimahallede oturuyorum hava iyi oldugunda bisikletle dolasmak istiyen arkadaslar olursa beraber dolasalım
  • ilk bisikletim bisandı, üstünde bisan atmaca yazıyodu pespembeydi aklıma geldi şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoonRose

ilk bisikletim bisandı, üstünde bisan atmaca yazıyodu pespembeydi aklıma geldi şimdi

• quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

Sene 95 Gazeteden bir Bisan-İhlas aldım hala bodrumda duruyor hemde sapasağlam.

@cmert'in dediği gibi Peugeot'u unutmamak gerek.Ama piyasada satılan ve bütçeni zorlamayan bir bisiklet işini görür.

BSS bulabilsek orjinal alırız malesef ülkemizde üretilenler ile aralarında epey fark var.

Gazete Türkiye miydi? Bizdede iki tane vardı onlardan; gazeteden alınmış bisanlar

yıllarca parçaları takılmamış bir şekilde durdu sonrada gitti güzelim bisikletler, hiç binmek nasip olmadı yahu

• Valla bende Yenimahalle de oturuyorum. Gazi Mahallesi .
    İvedik e hergün giderim (okul yüzünden ) o civardaysan
    quote:

Orjinalden alıntı: onr4249

ortalama 6 yıl önce bianchi leopard aldık babam da bende kullandık daha hala ilk günkü kadar temiz (övünmek gibi olmasın biziskletime iyi bakarım)
    daha hicbir sorun cıkarmadaı hatta hayret ediyorum lastiği bile patlamadı daha

ama kim nederse desin biseklet e ne kadar para verirsen okadar konfor alırsın

ayrıca ankara yenimahallede oturuyorum hava iyi oldugunda bisikletle dolasmak istiyen arkadaslar olursa beraber dolasalım
  • bianchi yi aldığım adama sormuştum bisan kötü dedi

• quote:

Orjinalden alıntı: MinikYas

quote:

Gazete Türkiye miydi? Bizdede iki tane vardı onlardan; gazeteden alınmış bisanlar

yıllarca parçaları takılmamış bir şekilde durdu sonrada gitti güzelim bisikletler, hiç binmek nasip olmadı yahu

Evet Türkiye gazetesinden evde kendim monte etmiştim.

Nereye gitti bisikletleriniz ?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MinikYas

quote:

Evet Türkiye gazetesinden evde kendim monte etmiştim.

Nereye gitti bisikletleriniz ?

Abim üniversitede okuyordu, oraya götürmüştü bi daha da geri getirmedi

• bukadar mı cevap
  •  bianchi mi iyi bisan mı

bianchi mi iyi bisan mı

• Yorumlara baktım da sağlamlığa göre değerlendirilmiş genelde bisikletler,benim dandik markalı bisikletim bile 7-8 sene oldu sağlam duruyor.Başka özelliği yok mu bu aletlerin,ona göre değerlendirseniz
  • Hiç Bisikletim Olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: denizkabuğu

Hiç Bisikletim Olmadı
    />

ufaklığa alırsın artık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.