Şimdi Ara

Bi yüzük buldum nasıl bişey bu bakarmısınız (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
4.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu güç yüzüğü , kara hükümdar sauron'un hüküm dağı ateşlerinde dövdüğü bir yüzük
    mordor lisanında yazılmış burda bile dile getirme

kara lisanda

Hepsine hükmedecek bir yüzük, hepsini o bulacak
    Hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak
    Gölgeler içindeki mordor diyarı'nda
  • Abi çok acil atman gerekiyor o yüzüğü bana. Adresimi PM atıyorum, Orta Dünya'nın kaderi söz konusu, o kadar değerli. Çok ciddiyim, hayatlarımız söz konusu. Sauron zibidisine sakın gönderme, şerefsizin teki. Daha kargo parasını vermedi gönderdiğim paranın. Abi çok değerli yüzük ne diyeceğimi şaşırdım, Hüküm Dağı, Mordor PM'i boşver aha direk buraya yazdım, çok acil göndermen gerekiyor.
  • Beyler bu yüzüğü nerden bulabiliriz gittigidior da varda ben pek begenmedim onu nerden alabiliriz başka???
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex2017
    Beyler bu yüzüğü nerden bulabiliriz gittigidior da varda ben pek begenmedim onu nerden alabiliriz başka???

Sauron'a söyle yapar birtanede sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ¤ Legolas ¤

quote:

Orijinalden alıntı: alex2017
    Beyler bu yüzüğü nerden bulabiliriz gittigidior da varda ben pek begenmedim onu nerden alabiliriz başka???

Sauron'a söyle yapar birtanede sana

espri olmasın hakikaten sordum..
  •  Bi yüzük buldum nasıl bişey bu bakarmısınız

Bi yüzük buldum nasıl bişey bu bakarmısınız

Gözüm üzerinizde

• quote:

Orijinalden alıntı: Azula77

• Onu bunu bırakın Star Wars'ı tek geçerim.Yüzük müzük hikaye.
  • Verin lan yüzüğümü
  • Sakın satma frodo sen seçilmiş kişisin orta dünyayı sen kurtarcan

Not:Ay em Gandalf
  • Mahalledeki 1 milyoncuda aynı yüzükten satıyorlar
  • at o yüzüğü at gollum gibi gezersin vallahi
  • adam smeagol galiba bulduğu yüzüğe bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalke®

Onu bunu bırakın Star Wars'ı tek geçerim.Yüzük müzük hikaye.

star wars bana saçma geliyor. mind trick yok jedi yok sith lord filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azula77

Bu güç yüzüğü , kara hükümdar sauron'un hüküm dağı ateşlerinde dövdüğü bir yüzük
    mordor lisanında yazılmış burda bile dile getirme

kara lisanda

ak lisanda çevirisi ise şöyledir:

Hepsini sevgiye boğacak bir yüzük, hepsini o sevecek ve ... yine sevecek
    Hepsini bir araya getirip ışığı kapayıp goyi goyi yapıcak bilinmez kimin eli kimin .... cebinde cebinde
    ışıklar içindeki karaköy civarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanashi

quote:

Mind Trick, "force"u kullanarak kişinin midiklorianlarıyla etkileşime girip kişinin düşüncesini saptırma olayıdır. Jedi, 4000 yıldan fazla süredir ayakta olan Cumhuriyet'in koruyucusu olan güce duyarlı olan ve soyu Bendhu Rahipleri'ne dayanan kişilerdir. Kullandıkları ışın kılıçlarının rengini ve gücünü ayarlayan taşlar az bulunan madenlerdir. Ana düşünceleri barış ve kendini savunmadır. Sith ise Jedi'ın aksine yıkım ve saldırıyı ana ilkesi edinmiştir. Sith kılıçları genelde sentetik taşlardan yapılır, kırmızı rengi sentetik taş verir. Darth Bane'den itibaren uygulanan "kural" yüzünden aynı anda sadece ve sadece 2 Sith bulunabilir. Bunlardan biri Sith lordu olan usta, diğeri ise çıraktır.

Aslında bakınca çok uyumlu ve bu uyum sayesinde mantıklı bir evren.

• quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

quote:

quote:

Mind Trick, "force"u kullanarak kişinin midiklorianlarıyla etkileşime girip kişinin düşüncesini saptırma olayıdır. Jedi, 4000 yıldan fazla süredir ayakta olan Cumhuriyet'in koruyucusu olan güce duyarlı olan ve soyu Bendhu Rahipleri'ne dayanan kişilerdir. Kullandıkları ışın kılıçlarının rengini ve gücünü ayarlayan taşlar az bulunan madenlerdir. Ana düşünceleri barış ve kendini savunmadır. Sith ise Jedi'ın aksine yıkım ve saldırıyı ana ilkesi edinmiştir. Sith kılıçları genelde sentetik taşlardan yapılır, kırmızı rengi sentetik taş verir. Darth Bane'den itibaren uygulanan "kural" yüzünden aynı anda sadece ve sadece 2 Sith bulunabilir. Bunlardan biri Sith lordu olan usta, diğeri ise çıraktır.

may the force be with you

pek ibirşeysorayım. yoda mı alır darth sidious mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

quote:

quote:

may the force be with you

pek ibirşeysorayım. yoda mı alır darth sidious mu

Hangi zamanda olduğu da önemli. Yoda 800 yaşlarında, hatta 900'e merdiven dayamış şekilde öldü. Sidious ise 60-70 arası. Genç dönemleri dersen Yoda alır hertürlü. Yoda güçle daha birleşik. Sidious sadece tipik bir Sith, kurnaz. Sidious'un gücü de güçle olan yakınlığından veya kılıç kullanma yeteneğinden değil, bu kurnazlığından ve başkalarını kukla olarak kullanmasından geliyor.

• Çekilin ben tercümanım.
  • öyleyse sauron her şekilde darth sidious, darth maul yada darth vaderi yer hacu. saurona bile gerek yok, kıçındaki kıllar ağarmış saruman bile bunların hepsini üçe katlar beşe böler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.