Şimdi Ara

Bİ XENON MERCEK ÇEŞİTLERİ VİDEO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
3.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar araçlarda kullanılan bi xenon mercek çeşitleri tanıtım videom aşağıdaki linktedir.İzleyebilir yorum ekleyebilir ve abone olabilirsiniz.İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=Y_7d2zg0Yno

• hocam cok yararlı bir vıdeo olmuş

far tasarımıda yapıyormusun yanı mercek buyutme degıstırme far ustunde ??

eski mondeo ve toyota d segmentlerde ki mercekler hiç aydınlatmıyor mercek büyütereek farı kullanmaya devam edıoruz

belkı bılırsın yeni hella gibi devasa mercege cevırıyo cogu kısı yapmısken tam olsun dıye .
  • faydalı işler , abonede oldum paylaşımda yaparım , müsait zamandada fiyat danısıp bişeyler konuşmak isterim
  • Müthiş faydalı bir paylaşım hocam elinize sağlık.

Benim e87 2011 BMW 1.16i aracımın aydınlatması 3.20'ye göre zayıf kalıyor bunu artırmak için en yapılabilir yardımcı olursanız sevinirim.
  • Video çok güzel olmuş teşekürler Valeo mercekli halojenim var xenon ampül uygularsam nasıl bir sonuç elde ederim acaba apaçi duracaksa gerek yok ama iyi sonuç elde edenler forumlarda fikriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam harika bir video olmuş tebrik ederim. 2006 avensis için xenon problemini bixenon yaptırarak aşmak istiyorum ama ne önerirsiniz, hangi marka veya dikkat edilmesi gereken özel bir husus var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abone oldum hocam zaman bulursam corsa c aracıma bixenon montaj yapmayı veya yaptırmayı düşünüyorum

• Değerli arkadaşlar mercek özellikleri ile ilğili açıklama ekledim.Ben montajdan daha çok ürün satışı yapıyorum. Hemen hemen tüm araçlar için mercek kapak d1s d2s ampul far içi gündüz farı ve far motoru... gibi ürünler mevcut. Videodaki irtibat telefonundan iletişime geçebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yk40 -- 17 Şubat 2017; 15:27:24 >
  • ecay kullanıcısına yanıt
    Bmw 1.16 da orjinal xenonlu modellerde yeni hella mercek kullanılıyor.3.20 lerde yeni zkw mercek kullanılıyor.Zkw mercekler aydınlatma olarak çok iyidir.Sizdeki hellalar ise selektör hızı açısından iyidir.Aydınlatmayı arttırmak için osram 5500k cbı diye bir ampul var onu taviye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk40

Bmw 1.16 da orjinal xenonlu modellerde yeni hella mercek kullanılıyor.3.20 lerde yeni zkw mercek kullanılıyor.Zkw mercekler aydınlatma olarak çok iyidir.Sizdeki hellalar ise selektör hızı açısından iyidir.Aydınlatmayı arttırmak için osram 5500k cbı diye bir ampul var onu taviye ederim.

Çok teşekkürler. Bahsettiiniz ampül D1s olmalı sanırım Örnek:http://urun.n11.com/xenon-far/osram-d1s-xenon-cool-blue-intense-ampul-1-adet-P146991912

• Benim X3 E83 eski kasa aracımda bixenon var ama selektörler sarı renkli oluyor, onun da beyaz yanması için, led far yada beyaz ampul benzeri başka bir çözüm var mı?
  • Sadece mercek mi satıyorsunuz led ile ilgili ürünleriniz yok mudur? Birde Auris'in orjinal xenon farlılarında ne kullanılıyor bir bilginiz var mı ?
  • antuaRri A kullanıcısına yanıt
    Elimde xenon ürünleri yanısıra far içi led gündüz farı bulunmaktadır.Auris(Eski kasa) araçlarda valeo d2s motorsuz mercek kullanılıyor.Aynı mercek megane 2 orjinal xenonlu araçlarda da kullanılıyor.
  • D-Assault kullanıcısına yanıt
    Sizin araçlarda genelde eski bmw lerde olduğu gibi hem bi xenon mercek hemde halojen uzun far var.Uzunlara led ampul takarak çözüm bulabilirsiniz.9600 lümen R3 led tavsiye ederim.
  • Avensislerin orjinalinde 2.5 inç mercek var.Motorsuz xenon takacaksanız yeni honda civic d2s koito mercek,bi xenon kullanacaksanız yeni hella bi xenon mercek tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk40

Elimde xenon ürünleri yanısıra far içi led gündüz farı bulunmaktadır.Auris(Eski kasa) araçlarda valeo d2s motorsuz mercek kullanılıyor.Aynı mercek megane 2 orjinal xenonlu araçlarda da kullanılıyor.

Ben zaten arac mercekli diye 5000k ampul ile degistirmeyi düşünüyordum. Orjinal xenon ile degistirmenin maliyeti ne olur bana eğer fiyat cok yuksek degilse komple değiştireyim.

• yk40 Y kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. sizden temin etme şansım var mı bu ampulü?

• D-Assault kullanıcısına yanıt
    Bu ampul değil bir kit.Benim elimde yok malesef.İnternetten bulabilirsiniz.
  • Video çok faydalı teşekkürler

• Yaşar selamlar Boom Garage Alican ben ne zaman arasam ulaşamıyorum sana, numaranmı değişti?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.