Şimdi Ara

Bi Webmaster İlgilenirse iyi olucak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ya bn kendime ait bir site istiyorum küçük bişey bu siteye firmalar reklam versin bende burdan gelir sağlayayım istiyorum.Ama bedava sitem vb şeyler öneriyorsunuz bakın bedava siteden yaptığım site siteme girsem bile gelir sağlayamam adam otomatik kendisi reklam koyuyor.Sitem rosesforum.tr.gg bu bnm bir işime yaramaz çünkü tr.gg li bn iyiliksever bir webmaster arkadaştan bana şöle küçük bir site kurmasını istiyorum forum fln önemli değil önemli olan bu siteye şirketler reklam versin bende bundan gelir sağlayayım.Şimdi yorum yapan kişiler bole dicekler kardeş sn hazır site bulamassın kıy parana al bir host domain bak şunlarda siteleri.Lütfen bir webmaster kardeş bana bir site kursun sonra da bana email den göndersin admin şifre fln.Email im berkan__fbb@hotmail.com lütfen konu saçma diyip cevap yazmamazlık yapmayalım.Şimdiden ilgilenecek Webmaster varsa Teşekkürler

• Öncelike gelir elde etmek için sitenin hitini artırman gerekecektir. Boş bir web sitesine kimse girmez. Yapmak istediğin web sitesi sadece reklamdan ibaret mi olacak.
  • Sadece reklamda olabilir üyeli reklamlı bir sitede olabilir ama üyeli bir siteyi tercih ederim
  • Fakat gerekli hiti nasıl sağlayacaksın.
  • Öncelikle zaten niyetin ile eylemin çakışıyor: Arkadaşlar ya bn kendime ait bir site istiyorum küçük bişey bu siteye firmalar reklam versin
    Küçük bir siteye niye reklam versinler?
    Yatırım yapmadan-emek harcamadan-hele ki İnternet ten-para kazanma umudu bana hiç ama hiç gerçekçi gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 20 Mart 2012; 8:00:25 >
  • ne donanım haber kadar büyük ne de çok küçük bir site istiyorum kardeş bana site verseler o siteler iyi misafir üye kapasitesine ulaşınca bn para mı para yatırırım önemli bişi değil küçük bir forum sitesi gibi bişi mesela küçük çocukların şiir ödevimi var oraya şiir fln koyarım yok mani vb
  • sanırım kolay yoldan para kazanmayı hedefliyorsun.

ve webmaster değilsin.

işin zor...
  • Doğruyu söylemek gerekirse bana emek harcamadan vede hiçbir amaç ortada yokken bu işle uğraşıyorsun gibime geldi.
  • İstediğim şeyi başta belirttim ben bir webmaster bana site kurabilirmi diye başka forumlara baktığımda adamlar saçma saçma konular açıyorlar fakat webmasterler oraya gidiyorlar.Adam yazmış bana site vercek biri varsa bilmemne@hot.com webmaster ise kardeş şu msn ekle bn sana kurup veririm demiş.Bu forumda şans işi yani bu.Evet kolay bir yolu tercih ettim.Benim istediğim şey bir siteyi yönetmek gerekirse webmaster dersleri alırım ben sorun değil int. biraz ders fln baktım onlardan kodları ogrendım <font size color> gibi.

Sadece Mesaj Çoğaltmak İçin Mesaj Yazmayın Lütfen!

• quote:

Orijinalden alıntı: ForumCanavarı32

İstediğim şeyi başta belirttim ben bir webmaster bana site kurabilirmi diye başka forumlara baktığımda adamlar saçma saçma konular açıyorlar fakat webmasterler oraya gidiyorlar.Adam yazmış bana site vercek biri varsa bilmemne@hot.com webmaster ise kardeş şu msn ekle bn sana kurup veririm demiş.Bu forumda şans işi yani bu.Evet kolay bir yolu tercih ettim.Benim istediğim şey bir siteyi yönetmek gerekirse webmaster dersleri alırım ben sorun değil int. biraz ders fln baktım onlardan kodları ogrendım <font size color> gibi.

Sadece Mesaj Çoğaltmak İçin Mesaj Yazmayın Lütfen!

iyi bir ücrete güzel bir site kurdurabilirsin

• sitede ne yapmak istiyorsun anlamlı bir iş yapmalısınki insanlar senin sitene girsinler.
  • Sitemde insanların bilgilere erişebileceği şeyler olmasını istiyorum bir forum olacak forum 2ye ayrılacak tekinde admin şiir vb yazıcak insanlar ordan okuyup yazıcaklar ve yorum yapabilecekler.Diğeri ise canlı forum burda insanların a dan z ye kendilerinin oluşturduğu konular olacak bn sadece konu başlıkları açacağım
  • Webmaster değilim ama birkaç saat içinde bolca site sahibi oldum.

dot.tk adresinden kendine bir alan adı al.
    000webhost.com'dan da barındırma hizmeti al.

Sistem için yine ücretsiz çözümler var. Özele gel bir tane de script öneririm.
  • çok saol kardeş bir bakıyım becerebilirsem Allah Razı olsun
  • Beceremezsen razı olmasın mı :D
    Yapamazsan özele gel hocam.
  • şuraya cevap yazan herkesten Allah Razı olsun!!!!!!!!
  • aklıma şey geldi ya dersteyken hocamız söylemişti adamın teki siteyi 1px 1px kareye ayırıyor ve her pixeli 1 dolardan reklam alıyodu 1.000.000 px i kareye verip adam zengin oluyodu sonra :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßokYolu

aklıma şey geldi ya dersteyken hocamız söylemişti adamın teki siteyi 1px 1px kareye ayırıyor ve her pixeli 1 dolardan reklam alıyodu 1.000.000 px i kareye verip adam zengin oluyodu sonra :D

Onun devamı var...
    Sonra adam yeniden benzer bir site kuruyor, yarıyolda ikinci site gümlüyor :))
    pixelad reklam scripti diye geçiyordu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßokYolu

aklıma şey geldi ya dersteyken hocamız söylemişti adamın teki siteyi 1px 1px kareye ayırıyor ve her pixeli 1 dolardan reklam alıyodu 1.000.000 px i kareye verip adam zengin oluyodu sonra :D

Birsey yazacaktim da nicki gordukten sonra yazmadim
  • Bir site den gelir elde etmek için, büyük olmak gerekli. Büyük derken 'hit' örn: web sitenin günlük 40 K hiti varsa ay da 2.000 tl gelir elde edebilirsin. Belki daha fazla.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.