Şimdi Ara

Bi Ürün 1 ayda nasıl bu kadar fırlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu ürün 1 ay önce 169 tl iken şuan nasıl 629 tl olur biri bana bunu açıklayabilir mi bu resmen anormal bir fiyat artışı hala şoktayım
    https://www.akakce.com/kulak-ustu-kulaklik/en-ucuz-james-donkey-712-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,362366559.html

Şikayet için mobile hfa-bildirimi indirip şikayet edin arkadaşlar bunların yaptıkları tamamen ve kanunen suç olarak geçiyor güzel bir ceza yiyeceklerini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 2 Haziran 2020; 9:5:6 >

• stokta yoktur
  • Şoktamısın? Ben a101de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal fiyatından satan yerlerde ürün bitmiş, şişirme fiyattan koyan satıcı kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Normal fiyatından satan yerlerde ürün bitmiş, şişirme fiyattan koyan satıcı kalmış.
    hocam kanunen insanlık suçuna giriyor bu doladırıcılık vb cimere şikayet etmek için bir dilekçe hazırlıyorum böyle bir artış olamaz 160 lira olan bi ürün 1 ayda 500 lira fırlaması imkansız
  • aliexpreste 200tl olan t5 burda 750tl

• quote:

Orijinalden alıntı: building07

aliexpreste 200tl olan t5 burda 750tl
    hocam diyorum ya 1 ay önce tam bu ürünü alacaktım 170 tl idi bi sorun olmuştu almadım şimdi ise 700 lira

Mobilden Ticaret bakanlığı HFA-Bildirim programını indirip şikayet de bulunun arkadaşlar tamamen kanuna aykırı bir zam bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 2 Haziran 2020; 8:51:9 >
  • Bende 3 ay önce razer mouse aldım 300e şimdi olmuş 700. Çok değişik oldu bu piyasa. Yurtdışı ürün az gelmeye başlayınca böyle oldu işte

• O da bir şey mi iki hafta önce epic’te bedava olan ürün şu an kıytırık sitelerde 100 lira

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.