Şimdi Ara

Bi sim kart kesmeye 5 tl alinir mi ya el insaf (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
5
Favori
4.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes birbirine bir şekilde itekliyor.Nereye gidiyor bu dünya anlamadım ki.Ben de 5 tl vermiştim aptal gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderx06 -- 12 Aralık 2013; 19:48:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babama verdim kesti oldu bitti.
  • Yazin aksarayda adamlar hem para almadilar hem sim karti felan taktilar memlekette gercekten insan sayisi cok az herkes soyacak adam ariyor kimlik fotokopisine 1 tl alinirmo murekkep ve kagidin masrafi 10 kurus bile tutmuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Psydia

Soruyorum vodafonedaki kadina "niye bu kadar pahali, masrafli bisey mi" diye "e tabii, en onemlisi ben emek harciyorum" demez mi ulan kullandigin alet zaten 2 tllik zimba gibi bisey karti koyuyorsun tak diye basiyorsun 0.1 saniyeni bile almiyor ne bu artistlik

madem basit al o aletten kendin yap. Hatta eşe dostada yap hatta yanında taşı kart kestirmek isteyenlere bedava hizmet ver.

Kendi dükkanın olsa böyle iş yapsan 5tl çok diyeni kovarsin ağlarsin konu açarsın '5tl ye çok dediler insan emeği bu kadar ucuz mu' diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uşağın mı var olm, tabi vereceksin parasını.. Sen helalinden durup dururken bir dükkana girip 5TL veriyor musun. Veya adam 10 dediğinde, al abi 15 vereyim diyor musun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Telefon demek masraf demek.Nasıl arabayı tamire bıraktığında paşa paşa masrafı ödeniyorsa,telefon alıyorsan-kullanıyorsan bunun masrafı var.Hemen avrupa falan başlamayın,Telefonun jelatin,kılıf,kontör,kablo,şarj aleti,çakmaklık vs. masrafı var,bunu göze alarak alışverişini yap.Kimi var 2000 telefon alır sesi çıkmaz,iş sim kart kırmaya,yada kılıf almaya gelince ağlarlar.Peki neden ? Bu adam teknosa,vatan,bimeks gibi yerlere girince tıpış tıpış parasını ödüyerek alıyor.ama iş telefoncudan sim kırmaya gelince,bize ağlıyor.

kaç para alıyorsun sen
  • Adam Elektrik Elektronik mühendisliği okuyor kendi sim kartını kesemiyor.

Sonra Üni mezunları niye işsiz sizden bir halt olmaz
  • iPhone'a milyarlar verirken sıkıntı yok, bi sim kart kesimine 5 TL vermeye kıyamıyorsunuz. İlginç.
  • Risk almayı öğrenin gençler.

Daha geçen hafta 4S için simkart kestim. İnternette şeması var.
  • 1. Kendiniz kesebilırsiniz.
    2. Adamın da para alması normal telefonu ordan almadıysanız.
    3. Belki daha ucuz olabilirdi.
    4. Fiş vermediyse operetore şikayet edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün ekran jilatini aldım ince naylon parçası 5tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kedici_Playboy

ebaydan aldım 1 dolara kargo bedava. ben çok sim kestiğim için, Burdada 5 tl alıyorlar yazık günah. millet para kazanmak için şıpır şıpır ter döksün, bunlar bi zımba basıyor 5 tl alıyor

Link verirmisin

• vay arkadaş ne macera yaşamışsınız bir sim için
  • ben kendim kestim
  • ben kestim kurtuldum rahatladım valla oh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psydia

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Carter

2TL lik zımbayı siz alsaydınız kendiniz evde kesseydiniz keşke.Bende böylelerine çok gıcık oluyorum.

Gidip alabilecegim bir yer var mi hocam ankara'da? Cidden ya ugrastigima sinirbozduguma degmez vereyim kac paraysa alayim

Abi ulusta 5 telefoncudan 4unde vardir ya 50 kurus verip cikarsin o da para istemez ben ayip olmasin diye biraktim 1 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Call Me Maybe

Adam Elektrik Elektronik mühendisliği okuyor kendi sim kartını kesemiyor.

Sonra Üni mezunları niye işsiz sizden bir halt olmaz

Vodafone'daki kadın foruma üye olmuş
  • Sim kart fiyatları ne kadar yeni konu açmıyayım
  • Biz evde makasla kesiyoz la

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.