Şimdi Ara

Bi insan niye airpods satın alır? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
44.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alanlar seri likelasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızıl ay K kullanıcısına yanıt
    Hocam sahip değilim, benim ona verecek param da yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sana ne velet. Paraı var alıyor. Fakirler toplanmış yine. Ben Xiaomi kullanıcısıyım baştan sona param olsa da yine tercihim xiaomi olur. Bu ülke şartlarından apple'a para vermeyi düşünmemç Düşünen de alır. Size girip çıkan ne cebinden mi ödüyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

Tamamen öyle dediğin gibi, MI airdots var 140 liraya aynı işlevi görüyor ama iphone olacak illa 1k vercem hava atcam diyorsun ve alıyorsun :D
    Mi’den önce virgül koyup Mi yazsaydınız keşke. Mi soru eki gibi olmuş.

• İnsanlar neden Gucci gibi markalar alıyorsa ondan alıyorlar kimse karışamaz herkesin kendi tercihi karışamazsın
  • Çünkü Shure diye bir marka olduğunu bilmiyorlar
    https://www.shure.com/en-GB/products/earphones/se215
  • Kullanımı çok büyük rahatlık veriyor, kulağınızda olduğunu unutuyorsunuz. Kulağıma tam oturmadığı için kullanamıyorum maalesef
  • aynen öyle karşim. ben mesela hep tavuk döner yiyorum. adam kendini zengin göstermek için gidiyo et döner yiyo. anlamıyorum abi bu insanları. ikisi de döner işte.
  • İğrenç duruyor ya kulakta görünce küpe sanıyorum ilk başta. Tam bir yumuşak adam takısı gibi Üstüne para verseler takmam. Zaten bu işte kesin Tim Cook denen yumuşağın başının altından çıkmıştır.

• YuRYTR kullanıcısına yanıt
    Airdots'un ses kalitesi bildiğin vasat altı airpods savunucusu değilim ama bu yorum yapılmaz yani
  • Kaliteli kulaklık dediğin Audio Technica'dır, Akg'dir, Sennheiser'dir,.. Bunların yanında Meizu, Xiaomi, Philips, JBL hatta Sony'nin bir çok modeli oyuncak gibi kalır. Ses perdesi cok düşük kalıyor. En az 320kbps müzik veya Flac müzik dinlemeyen kişi bunların arasındaki farkı anlayamaz. Müzik dinlediğini sanar ama enstrümanların çoğunu kaçırır. Mi Airdots'un hak ettiği fiyat benim gözümde 60₺, Apple Airpods ise 300₺'dir.

• Airpods denilince aklıma hep bu geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1k değil 1b.

• Fakirler doluşmuş gene
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    Airdots leş gibi ses kalitesi var

• Apple ekosisteminde çok pratik kullanım sağlıyor . Bizim ülkemizde 1000tl olabilir ama yurtdışında ucuz .

• Kulağına takıp geziyorsun kardeşim de ondan

• Birçok kişi için öyle aslında.

Şahsen bende yok.İstesem alabilirimde pekala ama gerekte pek yok.

Sennheiser gibi bir markayla zaten kıyaslanamaz.Fakat ergonomisi güzel objektif bakıldığında. Benim gibi kulakları küçük ve hassas kişiler için kulak içi yada şekli şüklü saçma şeyler hem sound olarak hemde fiziki olarak rahatsz ediyor.
    O yüzden diğer markalar pek ilgi çekici değil. Apple hiçbir konuda hatsafhada olmasa da bu konuda daha kullanılabilir şeyler üretiyor gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

Kaliteli kulaklık dediğin Audio Technica'dır, Akg'dir, Sennheiser'dir,.. Bunların yanında Meizu, Xiaomi, Philips, JBL hatta Sony'nin bir çok modeli oyuncak gibi kalır. Ses perdesi cok düşük kalıyor. En az 320kbps müzik veya Flac müzik dinlemeyen kişi bunların arasındaki farkı anlayamaz. Müzik dinlediğini sanar ama enstrümanların çoğunu kaçırır. Mi Airdots'un hak ettiği fiyat benim gözümde 60₺, Apple Airpods ise 300₺'dir.
    Bowers&Wilkins,Bang&Olufsen,Harman Kardon,Bose vs. Bir sürü premium markalar var bu Akg den,Sennheiserden,Audio Technica dan daha iyi ürünler üreten.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.