Şimdi Ara

Bi insan niye airpods satın alır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
44.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

yanlış yazdıysam affola.kullanışlı,ergonomik anlamonda hocam
    Anladım hocam Bayadır duyuyordum şu kompakt kelimesini ne olduğunu bilmiyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junceala211

Pişman olacağını sanmıyorum. Benzer bi ürünü kullandım. Bunlar oldukca ergonomik yapıda hocam hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan
    Teşekkürler hocam
  • Imaj yaratıyorsa bende alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Airpodsuz yaşayamam!
    Airpodsuma dokunma!
  • Müzik dinlerken telefonla konusuyormus gibi radyasyon almak isteyen alır bilader dikkat etsinler kafa yanmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • senin paran değersizse ürünün suçu ne

2000 liralık moodel 2012 de çıkmış olsa en son modelinin yapacağı para 589 tl.

yoksa ürünlerin fiyatı normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdikmetas -- 5 Aralık 2019; 10:23:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Huawei AM16 bluetooth kulaklık aldım inş pişman olmam
    Am61 demek istiyorsun sanırım. Bende 1 haftadır kullanıyorum. Gayet memnunum, şarjı gayet iyi. Konuşmalarda şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.
  • Gereksiz pahalı. Fiyatını yarıya indirirsen aslında iyi denir. Aksi takdirde bu fiyat için gereksiz pahalı. Hele şu yeni çıkan model airpods pro 250 dolar. Puhahahaha... Türkiye'de 1899 TL :(

Üzdü. Cidden üzdü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticor -- 5 Aralık 2019; 10:30:19 >
  • Kesinlikle rahatlık sağlıyor ayrıca bayağı da ergonomik. Ama o paraya bende almadım. Geçen hafta 700 liraya satılıyordu airpods 2 yeni çıkan prosu da bayağı pahalı. Yeni çıkanı şöyle 500 olsa alırdım ama.
    Bu arada işin bir de radyasyon olayı var gerçekten beyin yakıyor ben evde wifiyi bile kullanmadığımda kapatıyorum.
    Sonuç olarak o paraları haketmiyor ama suç onlarda da değil dolar 6 olunca 250 dolarlık ürün 1900 oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Airpodsla biriyle konuşun birde 150-200tllk kablosuz kulaklıklarla farkı ozaman görürsünüz. Şöyle saçma soruları anlamıyorum ozaman bir insan neden audi, mercedes, volkswagen alırki fiat almak varken diye sorabiliriz bitmez bunlar. Parası olan istediği şeyi alır kullanır biner.
  • Airpodsuz yaşayamam!
    Airpodsuma dokunma

• freezzer kullanıcısına yanıt
    Airdots kullanıcısı olarak uygun fiyatlı diye aldım memnunumda ama dediğin gibi bu kıyaslama Mercedesle fiat kıyaslamak gibi bişey.

• quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Am61 demek istiyorsun sanırım. Bende 1 haftadır kullanıyorum. Gayet memnunum, şarjı gayet iyi. Konuşmalarda şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Evet hocam yanlış yazmışım. Hepsiburada'dan 25 Kasım'da sipariş verdim hala daha kargoya verecekler Efsane cuma yoğunluğu falan diyorlar ama en sonunda ürünün tedarik aşamasında olduğunu öğrendim. Üründe süper hızlı kargo işareti var ama ellerinde yok ürün Neyse en azından kulaklıksız değilim evdeki kabloluyla idare ediyorum

• Beyin yakan radyasyon diye bir şey yok. Evde kullandığınız tasarruflu ampuller en çok radyasyon yayan ekipmanlar.

• AktifProje kullanıcısına yanıt
    Doğrudur da başının dibinde duran radyasyon yayan bir aletin verdiği zararla ampulün verdiği zarar farklı

• Iphone fan i değilim iphone da kullanmiyorum ama airpods u denemiş kullanmis biri olarak söylüyorum gerçekten kaliteli özellikle mikrofon kalitesi tartışılmaz

• Airpodsum yok ama cok param olsa alirdim. Kafa ustu sevmiyorum disarda. Kulak ici plastikli olan rahatsiz ediyor. Suan earpods kullaniyorum.

• bence parasından önce sağlığa zararı düşünülmeli. kaldı ki bunların etkisi 1 ayda veya 1 yılda çıkmıyor yıllar sonra etkisi görülebilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.