Şimdi Ara

Bİ BAKARMISINIZ YOUTUBE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar youtube'a videolar yüklemeye başladım çok az izlenme oluyo tabi izlenmesi için neler yapılmalı ve sizde destek olursanız süper olur bi göz atarmısınız yorumlarınızıda buraya yazarsanız bilgilenmiş olurumhttps://youtu.be/uU0TSVlV37g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasinek19 -- 25 Mart 2017; 22:55:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu müziklerden telif yenmiyor mu ?
  • Telif hakki olmayan müzik atmak lazım telif hakki varsa sıkıntı evet

• Slayt üzerine metinle anlatım yapmışsınız bu şekilde takip etmesi zor, bilhassa yeni kuşak fizyolojisi gereği hızlı akan görüntülere aşina fotoğraf yerine video kullanmanızı öneririm ayrıca kullandığınız fontlarda Türkçe karakter yok ve metinler çok uzun, Örneğin Verdana Tahoma Arial Helvetica gibi fontlar bu tür içeriklere yani arayüz ya da uyarı levhaları gibi alanlara yönelik okunması basit son derece yalın yazı tipleridir. Saydıklarım ya da benzeri bir font kullanmanızı öneririm.
  • İçerik stüdyosunda görünen ilgili aramaları anahtar kelimeler olarak güncelle sonradan

• youtube izlenme sayını arttırmak için Google Adwords'u deneyebilirsin. ufak bir bütçe ile videolarının reklamını istediğin hedef kitleye gösterebilirsin, hem istediğin kullanıcılara ulaşırsın hem de videoların izlenme oranlarını arttırabilirsin. http://adwords.google.com/ incele derim.
  • hocam ben de oyun videoları üzerine kanal açmak istiyorum, walktrough tarzı. ama araştırdığım kadarıyla oyun videoları özgün içerik olmadığı için para kazanılmıyormuş. siz de mobile legends oyununun videolarını koymuşsunuz, telif yemiyor mu bu videolar ? kısacası oyun videolarından para kazanılır mı bilginiz var mı ?
  • Videoyu sesli çekersen abonelerin birazda olsa artabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.