Şimdi Ara

Bi bakarmısınız :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ram >> Bi bakarmısınız :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9 Mesaj
    Beyler ben pc min ramini ekran kartını falan yükseltmek istiyorum.Yapmam gereken sadece ramlarin yükseğinden ve ekran kartının iyisinden alıp monte etmek mi ? Yani uyumsuz falan oluyor mu ? Aldığım ram in ekran kartının işlemcinin neyle uyumlu olması lazım ? Şimdiden teşekkürler

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: BKKN

Beyler ben pc min ramini ekran kartını falan yükseltmek istiyorum.Yapmam gereken sadece ramlarin yükseğinden ve ekran kartının iyisinden alıp monte etmek mi ? Yani uyumsuz falan oluyor mu ? Aldığım ram in ekran kartının işlemcinin neyle uyumlu olması lazım ? Şimdiden teşekkürler
    quote:

Orijinalden alıntı: BKKN

bilgasar özelliklerini tam olarak yazın daha rahat yardımcı olurlar
    |
    |

• Er
    9 Mesaj
    |
    |

• Er
    9 Mesaj
    Aslında tamamen yeniliyorum eklenti gibi olmayacak kasanın içine vatandan linkini attıklarımı koysam tıkır tıkır çalışır değilmi girişinde falan sorun olur mu yoksa uyumsuz olan bir şeyler var mı ? bunları sorayım ben :)
    |
    |
    |

• Yarbay
    6172 Mesaj
    o upgrade pek yararlı olmaz, özellikle o anakarta yapılacak masraf hiç hayırlı olmaz.
    |
    |
    Tavsiyem bilgisayarını 2. elde sat ve yeni bir sistem topla ama durumum buna müsait değil diyorsan ilk şunu bil, sistemine ram ve ekran kartı ile yapabileceğin yarar çok faydalı olmayacaktır. ekran kartın 3600 değilde 34xx gibi bir şey olsa değiştinmi fark ederdi ve tatmin olurdun ama mevcut kartında o sistemle çok kötü değil. Her neyse, ilk başta ramin ne olduğunu öğrenmen gerekli, ekran kartı içinde PSU nun yeterliliği de biraz önemli, senin vatanda gösterdiğin ramler ddr3 ama senin sistemin %99 ddr2 ram kulanıyor. Mevcut bilgilerini doğru bilmen sana burada verilecek tavsiyeler için önemli. Everest isimli programı yükleyerek bunları öğrenebilirsin.
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    12187 Mesaj
    o işlemci o anakarta uymaz. o işlemciyi alacaksan zaten mağazaya gidince bu işlemciye uyacak uygun fiyatlı bir anakart verin dersen verirler.

örnek :http://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/asus-m5a78l-m-lx3-m5a78l-m-lx3-amd-760g-(780l)sb710-am3+--ddr3-1866mhz-vga-anakart/productdetails.aspx?I_ID=66056

ramler - ekran kartı ve kasa uyar.
    |
    |
    AsRocK Z77 Extreme 6 // i5 2500K // 2x8GB GskiLL // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27" AMVA LED // Logitech K330 // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Er
    9 Mesaj
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BKKN -- 9 Haziran 2013; 20:40:18 >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
haberler
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.