Şimdi Ara

[BFTURK] Clan Tanıtım Konusu (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
5
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

şu an muazzam küfür ve ırkçı söylemler var serverde.
    loglara bakıp gereğini yapın lüften.

Zenci mi kesiyorlar gardaş server da ne ırkçılığı.
  • Cayatai kullanıcısına yanıt
    ırkçılık kavramın bu kadarla mı sınırlı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

ırkçılık kavramın bu kadarla mı sınırlı?

Eğer başka bişi soruyorsan türkiye türklerindir azınlıkların değil. Devleti olmayanın milleti olmaz.
  • Paramedic-Tr kullanıcısına yanıt
    Kingston serverı kapanacak diyorlar doğru mu ?
  • server yok şuan
  • Gerçek mi kapandı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu alttaki Death-Lullaby isimli şahıs barz hile yapıyordu ve topluca sunucuyu terkettik. Küfür bir yandan, hile bir yandan...

İlgilenriseniz seviniriz; henüz oyunun başı. Zaten adam sayısı az ve çok az zaman geçmesine rağmen öldürdüğü adam sayısına bakın... Kendini ve karşındaki kandıra kandıra (ki kimse kanmıyor o ayrı) oynamaktan ne zevk alıyorsun anlamıyorum ki...

[BFTURK] Clan Tanıtım Konusu

• Merhaba serverınizda 1 saat boyunca kendi takim helilerini c4 leyen [SLUG]YouKilledByKaan isim oyuncu için gerekeni yaparmısınız ss ide koyuyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

• Merhaba

Server ile artık ben ilgilenmiyorum, Paramedic-Tr yardımcı olabilir.
  • Tr sunucusunda bile Allah`in belasi Superonline yuzunden + 100ms ile oynuyorum. 50 ve assagisi pingi olan arkadaslar, yasadiklari sehri ve internetlerini soyleyebilir mi lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

Tr sunucusunda bile Allah`in belasi Superonline yuzunden + 100ms ile oynuyorum. 50 ve assagisi pingi olan arkadaslar, yasadiklari sehri ve internetlerini soyleyebilir mi lutfen

Hocam kısa bir süre önce superonlinedan ttnet'e geçtim. Pingim 90-100 arası iken 20-30 arası alıyorum şu an. Konya'dayım. Sorun kesinlikle superonline...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

quote:

Tr sunucusunda bile Allah`in belasi Superonline yuzunden + 100ms ile oynuyorum. 50 ve assagisi pingi olan arkadaslar, yasadiklari sehri ve internetlerini soyleyebilir mi lutfen

Hocam kısa bir süre önce superonlinedan ttnet'e geçtim. Pingim 90-100 arası iken 20-30 arası alıyorum şu an. Konya'dayım. Sorun kesinlikle superonline...

Baska oynadiginiz oyun var mi ustad? CS:Go, world of warcraft gibi? Cs:go severek oynadigim bir oyundu ama sol yuzunden biraktim. Turkiye sunuculari cok kalabalik ve Sol kaldirmiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

quote:

Baska oynadiginiz oyun var mi ustad? CS:Go, world of warcraft gibi? Cs:go severek oynadigim bir oyundu ama sol yuzunden biraktim. Turkiye sunuculari cok kalabalik ve Sol kaldirmiyor.

Başka oynadığım oyun yok. Gerçi bunu da çok oynadığım söylenemez artık...

• hep conquest olmasa keşke. belirli günlerde diğer modlar oynansa sırayla. daha iyi olmaz mı?
  • Hocam yakın gelecekte server ı premium yapma gibi bi planınız var mı?

• Duyuru:
    Yaklaşık 1 yıl önce ülkemiz lokasyonunda Kingston firmasınında desteğini alarak açmış olduğumuz, sizlerinde yoğun ilgisi ile karşıladığınız şuan itibari ile dünya sıralamasında tüm BF4 sunucuları arasında 110. sırada olan "Kingston BFTURK CLAN" Sunucumuz yakın zamanda yeni adı "HyperX BFTURK CLAN" olarak yenilenecek sizlere hizmet vermeye devam edecektir.Battlefield HARDLINE oyuncuları için ise 2. server açma düşüncesi planlarımız arasındadır.Sunucumuza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve 1 sene boyunca bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürler ederiz.
    HyperX BFTURK CLAN

• Özellikle son bir kaç gündür ciddi lag sorunu var. Ping 10ms göstermesine rağmen araç kullanmak nerdeyse imkansız hale geldi. Bir saldırı filan mı vardır nedir!? Rus sunucusunda daha yüksek pingle sorunsuz oynarken, TR lokasyonlu bir sunucuda bu kadar LAG üzücü gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 18 Şubat 2015; 23:26:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedic-Tr

Duyuru:
    Yaklaşık 1 yıl önce ülkemiz lokasyonunda Kingston firmasınında desteğini alarak açmış olduğumuz, sizlerinde yoğun ilgisi ile karşıladığınız şuan itibari ile dünya sıralamasında tüm BF4 sunucuları arasında 110. sırada olan "Kingston BFTURK CLAN" Sunucumuz yakın zamanda yeni adı "HyperX BFTURK CLAN" olarak yenilenecek sizlere hizmet vermeye devam edecektir.Battlefield HARDLINE oyuncuları için ise 2. server açma düşüncesi planlarımız arasındadır.Sunucumuza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve 1 sene boyunca bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürler ederiz.
    HyperX BFTURK CLAN

ercan abi server kapandımı adımı değişti?serverimiz gözükmüyor?

• server nereye kayboldu

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.